Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość *acomitam..
Czyli wychodzi na to ,że przeze mnie sobie pójdziecie stąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska - dziękuję kochana, niestety okazało się, że trzeba się zalogować by zagłosować.to nic... Pooglądać można chociaż hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś nieogarnięta jestem. Zalogowałam się a nie mogę teraz znaleźć Twojego pamiętnika. Widzę tylko te, które obecnie są najlepsze :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari,Weska w końcu babolce jesteście! Hejka :) Atenka z tą wit D to mi tutaj położna to tłumaczyła to całe ulewanie,była strasznie zdziwiona ,że w Polsce podaje sie ją od urodzenia,bo mały organizm nie jest jeszcze na nią przygotowany,ostrzegła mnie,że jak po 4 tyg podam pierwszy raz to może się małemu ulewać i tak się stało,więc kazała odłożyć na 3 tyg i spróbować ponownie ale dalej się małemu ulewało,w sumie to od niedawna podaje systematycznie i jest dobrze ponieważ nie podaję tyle kropel co powinnam,muszę poczekać. Także jeśli mała ulewa to nie tyle powinnaś odstawić całkiem co raczej zmniejszyć dawkę bo jednak ta witamina jest potrzebna,ale nie w dużej ilości w okresie kiedy słońce świeci bardzo. Aha,jeśli zauważysz ,że małej poci się potylica np przy karmieniu mlekiem tzn ,że ma niedobór wit D Dziewczynki dzięki za okazane zainteresowanie moim zdrowiem,u mnie momenty lepsze i gorsze i u małego to samo,raz psika,kaszle,leci mu z nosa,a nastepnie dłuższy czas nic,teraz się przebudza,ojj,niestety muszę uciekać,bo już się ryk zaczyna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa to mnie troszkę nastraszyłaś z tym poceniem się w czasie karmienia. Ja swojej codziennie podaję wit. D tą w kapsułkach. Karmię piersią no i Mała jest spocona ale myślałam, że to przez to że jest oparta na mojej ręce. Hmmm będę musiała to poobserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, jestem w szoku. Mały wypił mi 130 z kleikiem ryżowym i musiałam jeszcze dorobić, by wypił 80. A teraz śpi. Paklanek używam od początku i też je sobie chwalę ( 4 piętro). Podałam młodemu jabłko ze słoiczka. O matko i córko, krzywił się, aż go wstrząsało, więc po łyżeczce przerwałam i jutro następne podejście. Używam kleiku ryżowego, który podobno powoduje zaparcia, a u nas właśnie od kiedy zaczęłam go używać - kupa codziennie.Dodaję na 120 jedną miarkę. Jutro wizyta u ortopedy, czyli pierwsze badanie bioderek. Na szczęście zrobiłam usg bioderek, więc jestem w miarę spokojna. No i jutro mój Mikuś kończy 4 miesiące. Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes udało się, głos oddany, bo się w pełni należy :). Jullieta dobre z tym jabłuszkiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *acomitam..
Dobra Kobiety , nie wiedziałam ,że moja osoba wywoła takie zamieszanie i ,że będziecie chciały przeze mnie uciekac na prywatne forum . W takim razie nie będę mąciła i Wam przeszkadzała :-( Miłego wieczoru i powodzenia z Maluchami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acomitam, bo my się Ciebie boimy:) trochę to przerażające, że tak łatwo nas znaleźć! Jestem za prywatnym forum. Muszę wysłać zdjęcia Julusi, bo tylko 2 razy wysłałam. Niech mój m. wrzuci te z chrztu, to Wam wyślę. Julcia śpi, lekcje na jutro przygotowane, zaraz idę zmywać i sprzątać kuchnię:( fujjj:( Weska, no normalnie to moja Julusia jak opisujesz swoją Hanię! No znów się uśmiałam, coś te nasze dziołchy zachowują się tak samo. Ten 7 maja... moja nie śpi w dzień, chyba że przy cycu, z pół godzinki może się zdrzemnie, spacery koooooszmar, jak tylko pomyślę, że mamy wyjść, to od razu mam nerwicę. A próbowałaś chusty? U nas chustę Julka znosi, oczywiście z przerwami na cyca co pół godziny mniej więcej, ale wózek nie wchodzi w grę. Mam nadzieję, że w spacerówce będzie lepiej! No i cyc, cyc, cyc. Jedynie cyc, żadne butelki, smoczki, nie ma opcji. Jak dam radę, to nie będę jej nic dodatkowego podawać jeszcze przez 2 miesiące, ale zobaczymy. Na szczęście okazuje się, że tylko przy mnie chce wisieć na cycu, z moją mamą wytrzymuje 2-3 godziny:) czyli się najada, tylko chce być blisko mamy, to ewidentnie jej miejsce na ziemi, wtedy się najwięcej uśmiecha, najwięcej gada, podjada i podsypia. A, wkładki laktacyjne z rossamanna są super, bo po 4 godzinach jedna była tak mokra, że można było wyżymać, ale nie przemokła. A co do zastojów, to moja mama przy mojej jednej siostrze miała zastoje nawet jak mała skończyła rok, moja siostra cioteczna też. Mi też się zdarzają teraz, ale bardzo rzadko (chyba raz czy dwa przez miesiąc) i dość łatwo zeszły. A, pożalę się, że dziś mi noga wpadła w dziurę na chodniku i upadłam, teraz mam skręconą kostkę i stłuczone kolano:( a co śmieszniejsze, w zeszłym roku zrobiłam dokładnie to samo, też we wrześniu. Jakoś jestem udana. Aniu, co u Ciebie??? Mamae, no pogadaj z rodzicami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często zapominam o podawaniu witaminy D, ale pamiętam, że kiedyś latem nie podawało się tej witaminy. Ale to było dawno temu, kiedy jeszcze niektóre z Was były małymi dziewczynkami z warkoczykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już, jednak się wyświetla, super pamiętnik:) Weska, no cudo! Mamae, cuda podwójne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti-link na poczcie powinien działać, ten na poprzedniej strony coś się nie chce wczytać :/ Weska-dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esti współczuję tego wypadeczku. Może za rok weź urlop na wrzesień i nie wychodź z domu ;). Szybkiego gojenia życzę.Faktycznie te nasze Dziołchy to z zachowania jak dwie krople wody :D. U mnie też ewidentnie się najada, bo jak byłam u Rodziców to Dziadek potrafił ją przetrzymać i jakoś głodna nie była. Trafiła do mnie na ręce i od razu do cyca :). Kilka razy udało jej się uśmiechnąć, jak już siedziała u mnie i patrzyła jak przygotowuję się do karmienia jej. Bezcenny widok :), taki uśmiech na widok cyca :D. Z chustą nie próbowałam, mówiłam właśnie niedawno M, że trzeba chyba będzie zakupić chustę lub nosidełko. Ostatnio szłam z Hanią na rekach kopiąc wózek do przodu a jakaś babka do mnie, że chyba mam dziecko głodne. Nie muszę chyba mówić jak się poczułam. Tym bardziej, że dosłownie 5 minut wcześniej Hania wisiała na cycu. Z tym dokarmianiem przed 6 miesiącem też się zastanawiałam. Najpierw jednak mój M się napalił, żeby już coś Jej dawać no i jak przyszło to jabłuszko z Hippa po 4 miesiącu to mnie już też ciekawość zżera, czy Jej takie coś posmakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izamaj--ty też chora? Muszę przeczytać, co naskrobałyście, bo przeleciałam po wpisach i pewnie przeoczyłam. Zdrowia życzę. Naśmiałam się z córki Kropeczki, czyli relacji z kościoła :) U mnie było odwrotnie, starsze dzieci były grzeczne, tylko mój płakał, pluł smoczkiem, a robi to głośno, wydawał dziwne odgłosy na cały kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napisałam długiego posta a widzę tylko kolejną stronę a mojej wiadomości nie. Znów kafe szwankuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znowu macie tempo w pisaniu, że hej. ;-) Dzięki za info odnośnie podawania herbatki i jabłka. Dzisiaj dałam małemu tą herbatkę jabłko z melisą wypił około 50 ml. Ale zrobiłam taka słabą na 100 ml nie całą łyżeczkę granulek dałam. Jutro może zrobię mocniejszą. A za dwa tygodnie zaczynamy od jabłka ;-) Ciekawe czy też się będzie tak krzywił ;-) Ania odpisała którejś? Pewnie nie, bo byście dały znać. Mamae kasa doszła ;-) Spoko ;-) Jeszcze raz dziękuję za udaną transakcję i czekam na fotki z chrzcin. Widzę, że rozmowa z Rodzicami raczej Cię nie ominie. No chyba, że sobie dasz całkiem z nimi spokój przestaniesz oczekiwać i tym samym przestaniesz się denerwować. Jednym słowem umiesz liczyć licz na siebie. Trzymaj się Kochana, bądź twarda! Super masz tych swoich chłopców. ;-) No i Ty też laska jak byś wcale w ciąży nie była. ja nie wiem jak Wy to robicie ;-) Ja też jestem za prywatnym forum. Coś Wam na naszej poczcie napiszę. Stylowa to dobrze, że już się lepiej czujesz.;-) Oby Natanielek też się nie dał. Może nic więcej się u niego nie rozwinie. Weska współczuję tych spacerów. Wiem o czym piszesz. Ja na szczęście kolejny spacer mogę zaliczyć do udanych. Mój Synek zmienił się o 360 stopni. Aż nie wierzę do tej pory w tą super przemianę. No i chyba zaczynają nam się problemy z ząbkami. Bo strasznie wkłada palce do buzi. A na pewno nie jest wtedy głodny. Jutro muszę tą maść kupić. I tu prośba do Was, bo jak piszecie to nie zawsze chce mi się to gdzieś zapisywać, a jak potrzebuję to nie wiem gdzie tego szukać. Podajcie mi proszę raz jeszcze nazwę tej maści na dziąsełka. Na D.. jakoś tak? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa tak tak zdjecie moje wstawilam na NK albo FB.Zycze zdrowka tobie i twojemu skarbkowi.Z tym poceniem sie przy karmieniu tez mnie zaskoczylas podaje regularnie wit D a malemu czasami zdarzy sie ze tak sie spoci ze normalnie krople widac. I co u Naszej ani?Macie jakies wiesci? Ja tez jest za prywatnym forum. Acomitam bez urazy ale podobnie jak esti tez mnie przerazasz.Zjawiasz sie nagle i zaczynasz z nami rozmawiac tak jakbys wiedziala wszystko.Tylko troche glupio ze my o Tobie bardzo malo. Izamaj ja rowniez jestem przekonana bardziej do czobkow zycze zdrowka dla Oskarka. Renia sliczna ta twoja mala. julietta mi tez sie podoba twoj syn a powiedz skad on ma takie fajne focie. trelavina ja ostatnio tez pochlaniam duzo slodyczy i ciagle sobie mowie ze czas wziasc sie za siebie.No to moze wszystkie zaczniemy jkas diete wkoncu razem razniej tak jak w przypadku naszych bobaskow. kari pamietam pamietam cie:) kropeczka twoja laleczka wygladala przeslicznie.Fajnie ze chrzciny ise odaly. annja to widze ze w deserkach juz masz doswiadczenie. Wy tak zaczynacie wprowadzac to jedzonko dzieciakom ja cierpliwie czekam az alex skonczy 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa tak tak zdjecie moje wstawilam na NK albo FB.Zycze zdrowka tobie i twojemu skarbkowi.Z tym poceniem sie przy karmieniu tez mnie zaskoczylas podaje regularnie wit D a malemu czasami zdarzy sie ze tak sie spoci ze normalnie krople widac. I co u Naszej ani?Macie jakies wiesci? Ja tez jest za prywatnym forum. Acomitam bez urazy ale podobnie jak esti tez mnie przerazasz.Zjawiasz sie nagle i zaczynasz z nami rozmawiac tak jakbys wiedziala wszystko.Tylko troche glupio ze my o Tobie bardzo malo. Izamaj ja rowniez jestem przekonana bardziej do czobkow zycze zdrowka dla Oskarka. Renia sliczna ta twoja mala. julietta mi tez sie podoba twoj syn a powiedz skad on ma takie fajne focie. trelavina ja ostatnio tez pochlaniam duzo slodyczy i ciagle sobie mowie ze czas wziasc sie za siebie.No to moze wszystkie zaczniemy jkas diete wkoncu razem razniej tak jak w przypadku naszych bobaskow. kari pamietam pamietam cie:) kropeczka twoja laleczka wygladala przeslicznie.Fajnie ze chrzciny ise odaly. annja to widze ze w deserkach juz masz doswiadczenie. Wy tak zaczynacie wprowadzac to jedzonko dzieciakom ja cierpliwie czekam az alex skonczy 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat dzisiaj musiało się popsuć kafe wrrrr. Ehhh pozostaje mi tylko powiedzieć Wam dobranoc i mieć nadzieję, że te posty nie idą w próżnię i jednak je widzicie. Słodkich snów Dziewczyny i przespanej nocki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poema_di_caffe
...mam cichutką nadzieję, że jednak tu Mamusie zostaniecie:) Szkoda byłoby, gdyby przez kogoś zniknęło fajne forum, nie zastąpicie żadnego poradnika hihi. To Wy dajecie wskazówki np. dla mnie, Mamusi niewiele młodszej dziewczynki:) Pomysł na zabawkę, pierwsze menu dziecka czy jakiś nius o wyprzedaży. "ktoś" myślę pozazdrościł Wam tej wirtualnej przyjaźni i delikatnie mówiąc - z butami chciał wejść w Wasze, co ciekawe, prywatne życie. I bardzo dobrze, że jesteście ostrożne. Dla mnie nie ma znaczenia, kim jesteście, co robicie, jak wyglądacie... pozdrawiam cieplutko i już nie mogę się doczekać pierwszego jabłuszka czy marchewki dla mojej córuni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak te nasze posty zostaly zapisane uff:-) ale mi wczoraj źle było bez Was jak to kafe nie działało. My po pierwszym karmieniu. Dzisiaj mnie przed 6. Obudził. To lubię:-) najadł się i śpi dalej. Mam nadzieję, że nie obudzi się wcześniej niż po 8. 00 bo ja chcę spać. Cv, Trele mi tez by się dieta przydała. Waga stoi w miejscu, a mam wrażenie że za chwile ruszy ale w górę niestety:-( no ale pychota mi to ciasto wyszło i co robić:-) Aniu odezwij się do Nas! Może jesteś już w domu i nas czytasz. No nic zapadam w dalszy sen, do później.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mały wstał o 6 i nie śpi, leży i rozmawia z hipopotamem :) Syn zrobił profesjonalną sesję zdjęciową, kiedyś mi powiedział, że fajnie by było mieć takie zdjęcia i spełniło się. Jeszcze sporo ich ma. On z tych pozytywnie nastawionych, uważa, że trzeba bardzo czegoś chcieć i to się spełni. Stosuje "sekret". Ciekawe, czy pomoże mu on w nauce :) Dietę kopenhaską stosowałam kiedyś, szybko chudłam, ale i szybko waga wracała. Schudłam na niej 8 kg, ale wyglądałam jak szkielet, więc byłam zadowolona, że wróciła :) Teraz przydałoby się zrzucić 5 kg, ale chyba przejdę na Dukana, tylko od października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja stosowałam kiedyś dietę south beach (schudłam 12 kg :) ) Teraz zostało mi bardzooo dużo do zrzucenia zbędnych kg po ciąży. Narazie karmię piersią więc south beach odpada, zresztą mamy podejrzenie skazy.... Po waszych wpisach tez postanowiłam zamówić na allegro hula -hop :) i niedługo zaczynam chodzic na basen :P Może w końcu coś się ruszy. Mam nadzieję, że nie przejdziecie na prywatne forum, aczkolwiek zgadzam się z innymi, że nie było to fair wyszukiwanie i wchodzenie na Wasze profile.... Weska mam podobnie. Co gorsza ostatnio budzi się w nocy co godzine!!! Jakiś koszmar. Nie jest za każdym razem głodny., tylko po prostu chce cucusia echh. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena--hula hop jest dobry, ale wymaga systematyczności. Mi już powoli rzeźbi talię i w udach jakby mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babolce! No bo ja wczoraj caly dzien bez kafee.Tak wiec dzisiaj z samego rana wpadlam, ale jest co nadrabiac.... Kropeczka fajnie,ze chrzciny sie udaly. Atena wisior bombowy, podoba mi sie bardzo.A jak juz pisalam jestem duza fanka swiecidelek.Byl czas, ze sama sobie wiele rzeczy projektowalam i mialam zaprzyjaznionego jubilera.No i zzrobila sie spora kolekcja.Ale co tam swiecidelka, gratuluje meza. Kari ja Cie pamietam, chyba nawet wczoraj pisalam, ze ciekawe co tam u Ciebie. Ale naszej Znow mamy dalej cos nie widac...moze nawal pracy, mam nadzieje, ze jeszcze tu zagladnie, bo madra kobita, szacun. Esti no to trzeba miec pecha, zeby skrecic noge.Troche dla Ciebie to pewnie trudne, ze Julcia tak wisi na cycu, ale z drugiej str jest satysfakcja.Ja przynajmniej tak czuje.Wiem, ze daje swojemu synkowi to co najlepsze.A i tqak siedze w domu, wiec ... Wczoraj robilismy z moim M soczek z malin.M zakupil 10 kg malin i dawalismy wczoraj wieczorkiem czadu.{Pysznosci wyszly mowie Wam.Jeszcze pasuje zrobic papryke i bedzie git.Ogorki kiszone juz sa, mizeria tez, dostalismy od mojej mamy sok z czernic(u nas sie je tak nazywa, takie jak maliny tylko czarne, rosnie w lesie), fajnie by bylo jeszcze posmazyc cos jabluszek, ale niewiem, bo to sporo roboty. Co u Ani nowego? Dziewczyny jak juz cos bedziecie wiedziec to piszcie. Ide popatrzyc na @, bo slysze, ze tam duzo nowosci.Jak dorwe cos czasu, to wysle Wiktorka. Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×