Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej, ja też oczywiście nie rozpakowana się melduję ;-) Chociaż noc miałam fatalną, co pół godziny na siusiu musiałam wstawać. Chyba natura przygotowuje mnie do częstego wstawania przy synku. ;-) X.. fajnie, że się odezwałaś. Nie wiem jak dzieci, ale dorośli paciorkowcem nie zarażą się chyba od kogoś. To się dzieje jak ma się jakiś stan zapalny. No i jak się maluch nie zarazi od Ciebie podczas porodu, to jest bezpieczny. Przynajmniej mi się tak wydaje. Ale niech się inne jeszcze wypowiedzą. A co z Atenką?? Może jednak rodzi?? Ja też jak leżałam w szpitalu, to się naoglądałam ile dziewczyny muszą znieść przy przechodzonych ciążach. Za szybko nie dobrze, za długo jeszcze bardziej. No cóż.. życie jak ja to mówię!! Cv faceci generalni jak sobie coś zakodują w głowie, to się tego trzymają. Twój teraz pewnie do końca się będzie bał, żeby krzywdy nie zrobić Dziecku, albo Tobie. Wiem, że to głupie myślenie, ale to tylko facet ;-) Poza tym w pewnym stopniu boi się narodzin dziecka, bo to rewolucja w waszym życiu. I tego też się boi ;-) Tak mi się wydaję. I tu nie chodzi o Twoją Kobiecość. Mój mąż też już nie nalega na prawdziwy sex, ale cieszy się jak go czymś zaskoczę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV wydaję mi się ,że to nie są skurczę od krzyża...bo kręgosłup to mnie cały czas boli,a te krocze to co jakiś czas...no ale w sumie to sama nie wiem... trelevianna chyba masz racje...co ma piernik do wiatraka:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinka zazdroszczę Ci tego wyjazdu nad morze. A ile musicie pokonać km? Ja mam okazję jechać jutro do Wrocławia, około 180km w jedną stronę, ale się trochę boje. Ale nad morze ech.. Marzyć sobie można ;-) W tym roku od ponad 7 lat, po raz pierwszy nie poleżę sobie na plaży. Zdecydowaliśmy, że odpuszczamy wakacje. Żałuję jak cholera, ale cóż. Wiem, że niektóre z Was robią sobie wakacje. No chyba, że mnie coś podkusi i jednak nie wytrzymam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam o tym, że można rodzić podobnie jak mama. Ale ile w tym prawdy to nie wiem ;-) Klara ja takie bóle w szyjce też mam. Ale nie są regularne. No i ja mam faktycznie rozwarcie na 1,5 cm, więc to może od tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia u mnie one też nie są regularne ,tak mówię ,że średnio co jakieś 2 godziny może 3 różnie...a rozwarcie to ja mam 2 cm i to już od jakiś 3tygodni...wiec naprawdę nie wiem co się dzieję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CI faceci to się boją tak o nas, o dziecko czy mają jakieś inne opory, ciekawe, mój ma to samo. Strasznie trudno go namówić na seks. Mam nadzieję, że po porodzie wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina o to milego pobytu ale ci zazdroszcze z tym morzem tez bym pojechala:)Uwazaj na siebie A z tym zwiazaniem chlopa to rozsmieszylas mnie hehe emilia 83 Z tym zakodowaniem w glowie czegos u facetow to moze cos jest i dlatego ten moj nie chce kurcze nawet jak go chcialam pomacac troche to on ze nie chce.Pogadam z nim moze cos da:) A z tym wstawaniem na siusiu to masakra ja tez wstaje czesto ale to tez nie kazdej nocy to zalezy pewnie od naszych skarbow jak sie uloza na noc:) A z wakacjami to u mnie podobnie raczej nigdzie nie wyjedziemy bo wolny czas poswiecimy na pobyt w PL z rodzina to tyle.Ale wy hmm jak sie nadarzy okazja na wakacje to pewnie sie zdecydujecie:) uciekam bo mam syf w mieszkaniu ze masakra jakis obiad zakupy ehh trzeba ruszyc dupke:) milego dnia a wy weteranki rozpakowywac sie ale to mi juz!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, wakacje, my też odpuszczamy, ale liczę na to, że w sierpniu albo we wrześniu pojedziemy chociaż na weekend do leśniczówki na grzyby. Cieszę się na to jak na prawdziwe wakacje:):):) dzidzia będzie miała już 3 miesiące, więc akurat. A może nawet na parę dni, nie tylko na weekend. Ale to musi być w sierpniu, bo od września praca:( w szkole, na szczęście mniej godzin, ale raczej mało prawdopodobne, żeby ktoś dał mi wolne na początku roku. Dziewczyny ze skurczami, bardzo Wam współczuję, bo ja mam tylko lekkie bóle pleców, twardnienie brzucha i takie bóle jak przy miesiączce, więc w ogóle czuję się dobrze, ale wyobrażam sobie, jak Wy musicie się czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka ja mam do Gdanska 140km autostrada jade niewiele ponad 1h :) ale teraz jade inna trasa bo nie do trojmiasta to ok 200kM :) wiec nie tak zle :) a babcia juz mi mowi wez se poduszke :))) nie wiem po co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti ja mam tak jak Ty :) czasem bole miesiaczkowe, czasem jakis przepowiadajacy skurczyk ale to slabiuuusi i tyle :P a cisnienie dzis piekne mam 115/75 :) polozna sie bardzoo cieszyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ze swoim M. rozmawiałam i stwierdziliśmy ,że jak będzie pogoda to w sierpniu na jakiś tydzień może 10 dni wyskoczymy :) zapewne do Sopotu...tylko musi być pogoda a z tym u nas różnie... Esti i Trelaavina ja takie skurcze jak wy piszecie to też mam ,ale własnie oprócz tego te kucie i ten ciągły tępy ból krzyża to jakaś masakra...tak bardzo bym chciała już urodzic:) a poza tym jakoś od rana wszyscy do mnie dzwonią i głupie pytania zadają...JESZCZE NIE URODZIŁAŚ? NO TO KIEDY URODZISZ? ku****a jak bym wiedziała to bym im powiedziała...no tak tylko denerwują człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara ja tez juz moge rodzic, juz sie nachodzilam z brzuszkiem teraz chce sie spelniac w nowej roli :) a co do tych telefonow od rodziny - cale szczescie tak nie mam - ale utnij te glupie pytania po prostu ze jak urodzisz to ty lub twoj maz wszystkich powiadomi bo domyslam sie ze wkurwiajace sa takie pytania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Ja też nie rozpakowana i nic się nie zapowiada :( a od dziś 37 tydzień zobaczymy jak to będzie... Ale moja Zuzia coś nie spokojna, cały czas się kręci jak nigdy, ale może to dlatego, że się pokłóciłam z M wczoraj ;/ :( . W czwartek mam wizytę u ginekologa zobaczymy co powie. Kurcze a co do spania to ja też nie mogę jakoś wczoraj nie spałam do 4 w nocy a dziś się ciągle budziłam i włączałam TV i wyłączałam eh... już mogło by być koniec tej ciąży ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelaavinna ja też już marzę o tym ,aby sprawdzić się w roli MAMUSI:)ale to musi być fantastyczne...jejku jak można te nasze skarby wygonić z tego brzuszka? :) bo szczeżę to naprawdę to ja już jestem zmęczona dźwiganiem tego słodkiego ciężaru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara a jak tym naszym maluszkom wygodnie w naszych brzuszkach to co zrobic nie wygonisz ich :) trzeba czekac i tyle ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV no wiem wiem ....tak sobie tylko żartuję:) niczego tak w życiu nie pragnę ja już porodu...jestem ciekawa jak będzie wyglądała i w ogóle cały czas o tym myślę bo już się doczekać nie mogę...wiem ,że powinnam odpuścić i tak cały czas nie myśleć...no ale jak tu nie myśleć o swojej małej córci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co z Kropeczką? Atena też się od wczoraj nie odzywa. Chyba, że znowu spaceruje ;-) Albo do lasu pojechała ;-) A ja wróciłam przed chwilą z zakupów. Jedna Kobieta w sklepie stwierdziła, że chyba poród blisko bo jakoś tak widać to po mnie. To mnie z nóg ścięła ;-) Bo ja chcę jeszcze do następnej wizyty wytrzymać, no i moja Gin niech z tego urlopu wraca. ;-) Nie wiem czy to Ty Trelewina pisałaś, że przed porodem ciśnienie wzrasta? Bo ja zauważyłam od dwóch dni, że mam nieco wyższe. Wszystko jest w normie, ale mam teraz np. 138/83. Wcześniej miałam 128/71. Nie wiem jak to się ma do porodu ;-) A moja Mama najlepsza dzisiaj była. Mówię, że dobrze by było jeszcze tydzień wytrzymać. A ona na to tylko tydzień? Myślała, że to jeszcze czas. ;-) Ja też nie wierzę, że to wszystko tak blisko już jest. A nie dawno 2cm było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja tylko na chwilkę, dać znać że jeszcze żyje :) nie odzywam się za często, bo muszę leżakować :( dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej po wyjściu ze szpitala, w sumie to jest ok, dzieciaczki bardzo mi rozrabiają i duuuże są, dzisiaj odstawiam wszystkie leki wiec w każdej chwili mogę jechać na porodówkę, jeśli dam rade to doktorek zapraszał mnie za tydzień na kontrole, ale sam chyba w to nie bardzo wierzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowe-szczescie
Hej kochane :) Ja tylko na momencik, ale podczytuje Was w miare na biezaco :) Najwazniejsze gratki dla naszych rozpakowanych mamusiek :):):) 🌼. Zazdroszcze bardzo i z niecierpliwoscia juz czekam az swoja Karolcie bede tulila :) Po wizycie u lekarza u mnie wszystko ok, mala ladniuetko rosnie juz ma 2900 :) Cos jednak czuje ze terminu 24 maja to ja nie doczekam :P nie wiem moze to mylne przeczucie ale mam takie ze sypne sie tak kolo 17 :D nie wiem skad poprostu mnie ono przesladuje. Lekarz tez sie podsmiechiwal ze on sie wcale nie zdziwi jak zamaist na umowionej wizycie spotkamy sie na porodowce :D Dlatego w domku mam teraz jeden wielki bajzel bo na weekedn teraz zrobilismy malowanko i ukladanie wszystkiego na tip top juz :D Noooo i chyba najwazniejsze :D zdecydowalam ze w przyszlym tygodnkiu to ja juz na to L4 pojde :D czyli do samiutkiego konca nie pobiegam. Jak siedze za dlugo za biurkiem to mala sie strasznie wierci, cisno jej juz i niewygodnie. To tak jak pisalyscie - MAJ - :D wiec rozpakowywac sie dziewczynki :):):) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka - o tym cisnieniu to ja pisalam, mi tak moj doktorek powiedzial, ze przed porodem moze sie podniesc cisnienie, tigero tez potwierdzila ze i jej dowcipnis wspominal.. ja rano mialam nieco ponad 120/80 potem 115/75 a teraz niedawno mierzylam i mam 138/89 wiec skacze mi to cisnienie nieziemsko dzisiaj, ale mysle ze pogoda tez robi swoje :/ majowe_szczescie - ejj no ty to jestes mega pracocholik z ta robota.. dzieka Bogu ze w koncu idziesz na to L4 ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno nie pisałam ale czytam was regularnie gratuluję nowym mamusią Ja własnie wróciłam z izby przyjęć w piątek wyskoczyło mi jakieś uczulenie małe krostki bardzo swędzące a dziś zaczeły znikać krostki pojawiły sie plamy. Pojechaliśmy na izbę pani położna zrobiła KTG i ok pani doktor USG tez dobrze ale na krostki nic nie powiedziała skierowała mnie do poradni dermatologicznej . Pojechałam tam pani doktor staruszka w wieku ok 70 lat. niewie co dlaczego skąd niewiedziała nic dała Calcium i maść nawilżającą. Nasza służba zdrowia Może któraś z Was tak miała albo jej znajoma proszę napiszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka rozumiem, że te krostki masz na brzuszku? A palmy to jakie są? Ja też dostanę czasem jakąś krostkę, ale one mnie nie swędzą. Co do plamy to wylał mi się na brzuchu taki jakby ciemniejszy ślad. to ma kolor tej kreski ciążowej, więc ja przyjęłam, że to taki mój urok. Ale może też powinnam to z kimś skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie majóweczki i kwietnióweczki Ja kochane już tuż tuz. hihihiihih Ale nadal 2w1. kosmos normalnieeeeeeee. Jutro ide na dyżur do mojej położnej, ale chyba sączą mi się powolutku wody, bo tak mam dziewnie mokro. hihihiihih Dzwoniłam już do swojej opiekunki-położnej. Mam spokojnie się obserwowac. Skurcze jak bedą co 5 min - mam jechac. A tutaj skurcze od 2h zero. Tak więc znów-mamo - kochanie ja jade tak czy siak jutro z rana. I niech się dzieje wola boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjaaa - WIELKIE MAJOWE ROZPAKOWYWANIE ZACZEŁAŚ - WSPANIALE.........GRATULACJE KOCHANA. Jak bedziesz mieć trochę wiecej czasu napisz nam swoje wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena35 to powodzonka zycze, oby bylo szybko, w miare bezbolesnie no i dzidzius zeby byl zdrowiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATENA TO TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE ABY TO BYLO JUZ:) A ja chyba tez dostalam skurczy tylko mam jeszcze 2 tygodnie do porodu wiec mysle ze to przepowiadajace idzie strumien bolu od gory po zebrach w dol ale nie az tak nisko jak bole miesiaczkowe wiec dlatego mysle ze to przepowiadajace aha i oczywiscie sa niregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×