Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

stylowa rzeczywiscie cena powalajaca.:) A jak mam pytanie do Was dziewczyny. Juz jakis czas mam czsami takie uczucie pod piersiami drgania, wibrowania nie wiem jak to nazwac i przewaznie jak leze na boku albo siedze jak zmieniam pozycje to przestaje nie wiem co to i od czego moze zwiazane jest to z cisnieniem blokuje moze przeplyw krwi piersiami??hmm wy tez macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni widziałam ostatnio w Netto właśnie taką blaszkę w kształcie serca ;-) Ale ostatecznie jej nie kupiłam. I teraz nawet trochę żałuję. Ale co tam, zrobię w normalnej blaszce, najważniejsze żeby smakowało ;-) a serce mu swoje dam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemmmmmmmmmmmmmm, dziewczęa na naszym @ zostawiłam link do mojego profilu na nk, wprawdziędzie utworzyłam go przed chwilą bo nie mam, to wyślijcie mi zaproszenia, bo już nie wiem, kto zostawił namiary, a kto nie :D zdjęcia są w środku, nie mam głównego, ale podałam link, więc nie będzie problemu:D a mi dobrze dziś, mały skacze, ja się dobrze czuje, ob y tak dalej, i nawet spałam do 9 :D i jeszcze tabelka: Julietta skopiowała starą tabelkę. Mnie w tej też nie ma. Dopisuję. K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 mamuskamaj...............27+6................+14......... ............97 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8. .....................99 tosia204....................25+3....................+8... ....................112 Dosia255....................25+3....................+7... ...................100 Trelevinaaaa..............26+2.....................+5.... ....................110 Julietta40..................27.......................+10. ......................96 majowe_szczescie.......25......................+4........ .................91 Lorien......................25+4....................+8... .....................101 nitka1984.................25+5....................+7..... ...................88 tigero......................28+1....................+9... ......................103 Justynka_87..............24+5....................+9...... ....................95 Penelopa Kruz............26+2....................+5..........................106 :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa wyslalam zaproszenie:) A tabelka nam sie rozrasta no ladnie:) A mi dzisiaj strzelil rowny 27 tydzien:)Zaczne liczyc ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki:) Już jestem po glukozie, nie było tak źle. Jutro wyniki więc się okaże czy są dobre. X z ZUSem tak zawsze wysyłaja późno listy, a potem człowiek musi stawać na głowie by wszystko pozałatwiać... Tigero fajne to łóżeczko:) Stylowa też właśnie słyszałam że jak kobieta ma zgagę w ciąży to dziecko urodzi się z włosami:) Ale to chyba kolejny przesąd:P Znowu mama więc idealnie bociek Wam pomógł:) Eni ja też lubię winko, z tym ze mi bardziej smakuje cin cin i martini. Tosia w Krk też ładnie słoneczko świeci, ale mrozik jest. Dziewczynki i oczywiście życzę wszystkiego najlepszego w dniu Świętego Walentego:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno sie nie odzywałam po pogrzebie drugiego dziadka jakoś wogóle nie miałam ochoty na nic powoli to mija ale strasznie mi smutno i przybita jestem. zostawiłam na poczcie namiary na moja NK. Pije sok z buraków dobry ale badań nie robiłam a jutro do lekarza zobaczymy co powie. Mały dziś wesoły od rana skacze w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane mamuśki! ja po wizycie u gina i nie jestem bardzo zadowolona ponieważ dzidzia malo przybrała od ostatniej wizyty:( lekarz jej wagę określił na 797 gr:( tak to BPD- 6,57, HC-24,68, AC-19,41, FL-4,90. MARTWI MNIE TO! po drugie dzidzia głowę ma na górze, centralnie między żebrami- no może ciut niżej. dziewczyny ile wasze dzidzie miały w 26 tyg ciaży? a lekarz ani nie sprawdził mi przepływów ani pępowiny nic:( ech do dupy!!! a i mam jeść banany i pić mleko z miodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barlonetka ja tydzien temu w srode miałam 26 tygodni i 3 dni i moj mały miał 833 g wiec nie wiele wiecej od twojego skarba.mi lekarz powiedział ze waga w normie wiec sie nie zamartwiaj kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka przepraszam ze pokreciłam twoj nick!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenka Moj synek w 25 tygodniu mial 730g wiec jak widzisz twoja dzidzia duzo wiec wazy a to tylko tdzien roznicy.nie martw sie. Wy to i tak macie dobrze bo znacie chociaz wyniki parametry ja tu nic nie wiem patrze na to usg ale sa tez inne oznaczenia wiec wierze lekarzowi ze jest wporzadku chociaz jak pojade do Polski pojde skonsultowac sie z innym lekarzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Nie było mnie cały weekend ale widzę, że nie ma tragedii, odpoczywałyście grzecznie :) to się chwali. Zapisałam się dzisiaj do szkoły rodzenia :) zaczynamy za tydzień we wtorek, cały kurs trwa 6 tygodni, także to ostatni gwizdek, żeby zacząć. Wiem, że wiele z was uważa taki kurs za zbędny, ja natomiast bardzo chcę tam pójść, dowiedzieć się jak najwięcej, posłuchac rad mądrych ludzi i poznać inne ciężarówki. Niestety po urodzeniu niuni będę sama, nie będę miała do dyspozycji teściowej, żadnej cioci, babci a moja mama pewnie wydębi tydzień urlopu i to tyle. Także widzicie... Zoastaje mi 2 tygodnie pracy i od marca L4 witaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta pliss jak wysyłacie zaproszenia to napiszcie nick z kafe, żebym wiedziała kto jest kto, bo ja się łatwo gubię :))))) ee ja uważam, że SR ma same plusy:)))) dla pierworódek to już w ogóle super sprawa, ja tez się wybieram, ale to jeszcze troszkę czasu mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes 71 jesli masz sie czuc pewniej po tym kursie to bardzo dobrze zrobiłas ze sie zapisałas!zawsze lepiej wiedziec wiecej niz mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes- ja tez bym poszla gdybym mogla hihi, bo jestem ciemna w tych tematach i przydalaby mi sie ta szkola no ale coz nie moge to nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopko-a ja tam nic nie mam:P jedno zdjecie samej twarzy hehe:P dopiero pewnie jakies zdjecia wstawie jak dzidzie przyjda na swiat bo ja ogolnie nie lubie zdjec z moim udzialem, lubie robic ale byc na nich to gorzej:P przesylam namiary na nk, znajdzcie mnie hehe bo ja nie pamietam juz kto ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ma naszym @ - CORAZ WIĘCEJ PROFILI NA na Nk sie pojawiły. SUPER. Milena jaki masz nick NA NASZYM CAFE bo niewiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes 71 Ja podobnie jak x chcialabym isc do szkoly rodzenia ale nie moge przeciez nic bym i tak nie zrozumiala:( super masz bedziesz pewniejsza a ja mam podobna sytuycje bede tu sama z mezem.moja mama przyjedzie moze na 2 tyg to tyle, tesciowa moze na tydzien.No w sumie tesc bedzie ale ja wiem jak bedzie mial podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka - pytałam dzisiaj z ciekawości w którym tygodniu najlepiej zacząć kurs i pani powiedziała, że najpóźniej 28TC. I tak sobie kalkuluję, że skończę go właściwie w 34/35 tygodniu. Późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przepraszam, ale strasznie dawno nie zaglądałam. Mam w firmie okres urlopowy i nie ma czasu na nic. Do tego walczymy z chorobami: mój mąż od czwartku ma grypę żołądkową i cieszyłam się, że mnie i synka nie dopadło. Jednak dziś od 5 rano mój synek strasznie wymiotuje i ma biegunkę, a ja zaczęłam 3 godziny później... Do tego wszystkiego popsuła mi się pralka i miałam dziś stos prania ręcznego. Teraz poszukuję fajnej pralki i rozważam poważnie pralko-suszarkę. Chyba któraś z Was ma- czy możecie jakąś polecić? Jesteście zadowolone z tego typu urządzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes bo to zależy jak długo taki kursik trwa. tam gdzie ja chcę iść jest chyba tylko kilka zajęć bodajże 4 spotkania 2godzinne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dołączę do tabelki.Wymiary dodam pewnie jutro. K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 mamuskamaj...............27+6................+14......... ............97 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8. .....................99 tosia204....................25+3....................+8... ....................112 Dosia255....................25+3....................+7... ...................100 Trelevinaaaa..............26+2.....................+5.... ....................110 Julietta40..................27.......................+10. ......................96 majowe_szczescie.......25......................+4........ .................91 Lorien......................25+4....................+8... .....................101 nitka1984.................25+5....................+7..... ...................88 tigero......................28+1....................+9... ......................103 Justynka_87..............24+5....................+9...... ....................95 Penelopa Kruz............26+2....................+5.................. ........106 bunia3.....................28+1..................+6,5............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunia wracaj razem z synkiem szybciutko do zdrowia!! ja mam pralke z funkcja suszenia ale mi strasznie mnie ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze wg tabelki ja pierwsza się rozpakuje jako majówka. W czwartek zaczne 30 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni dla ciebie lepiej ze sie wczesniej wypakujesz bo my jeszcze bendziemy sie denerwowac a ty juz bendziesz po strachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×