Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Znów_mama - teraz mnie sentyment ogarnął... Oj wieczory też są super, ciepłe upalne powietrze, winko albo coś innego mocnego i dymek:) ćma kręci się wokół lampy a ja dumam:) Najgorsze jest to, że oboje - ja i mój mąż rzuciliśmy palenie przy okazji małej. Jeśli ja zacznę znów palić on na bank zacznie też. Chyba muszę pomyśleć o fajce w kategorii "BYŁO"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja She tez szaleje. Chyba rośnie bo ma ciasno i sie wypręża. Wczoraj zjedłam pare mandarynek i znowu mam uczulenie. No cóż. Nie mogłam sie opanowac. Heh. Calcium załatwi sprawe. Można. Pytałam swojego Gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej majowki. U mnie cos slabo sie czuje, kreci mi sie w glowie . maluchy mnie tez dzis ladnie przywitaly. Ale normalnie mam samolot w glowie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... wracaj do łózka ale już! Kobieto Ty się nie dziw,skoro siedzisz po nocach to odeśpij w dzień,żeby sie dobrze czuć. Ja rozumiem ,że kafeteria ciągnie,nawet spać nie daje:p :D ale my tu bedziemy tez później;) Fajka,fajka hmm. Ja mam tak samo jak Kropeczka,mój mąż rzucił razem ze mną,ba nawet dzień wcześniej,tego samego dnia ,w którym zrobiłam test owulacyjny,a nie ciażowy ,bo na ten drugi było jeszcze za wcześnie,no więc jak myslę o powrocie do palenia to właśnie wiem ,że on tez wróci i to mnie może powstrzymać. Bo gdybym była pewna,że on nie wróci do palenia to ja raczej bym nie odpuściła:) Znów mama fajne szkice,ale autorowi to tez pstrokato w głowie było ,a nie tylko nam,co? :D Ale talent ,tak jak ktos mu podpisał-z plastyki powinien mieć 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Strasznie dużo czytania. W walentynki mąż zabrał mnie i synka na pyszny deser lodowy z bitą smietaną, wisienkami, orzeszkami i polewą truskawkową. Byłam wczoraj u lekarza wszystko w porządku, potwierdzony chłopak, moja lekarka pocieszyła mnie że jak sie urodzi to takie minimum 4 kg. będzie ważył, jest o dwa tygodnie większy. My z moim M obchodziliśmy 25 styczna 10 rocznice. Co do palenia to wczoraj minął mi 1 roczek jak rzuciłam a mój mąż miesiąc po mnie też rzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale drukujecie majoweczki!:) A ja tez dzisiaj zle sie czuje poczytalam Was ale nie mam weny zeby odpisac wracam do lozka chociaz nie wiem czy nawet wyleze tak mnie boli kregoslup ze szkoda gadac.Pod lopatka bol nie do wytrzymania cala noc nie spalam :(:( Moj krejzloek jeszcze sobie spi ale wczoraj byl bardzo aktywny wiec dzisiaj od rana odpoczywa. uciekam milego dnia majoweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv biedaku mnie też właśnie pod łopatka boli ,ale do popołudnia przynajmniej mam spokój,dopiero wieczorkiem się zaczyna mocno,a Ty widzę,że ani na moment Ci nie przechodzi. Może powinnaś to zgłosic lekarzowi,jednak jeszcze sporo czasu przed nami,więc co będzie później? :( A gdzie się skrywa Penelopka,wczoraj też cały dzień nie dawała znaku. Może uprzedzała ze jej nie będzie,a ja to pominęłam. Wiecie coś dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :* Ja po śniadanku dziś mój mnie obudził na jajecznicę ;) Oglądałam właśnie na tvn jak karmić dziecko łyżeczkę ;p Kazałam mojemu oglądać , ale bardziej suchał niż oglądał , taki już jest ten moj facet, a potem będe musiała mu tłumaczyć co i jak ;p Dziś daliśmy do dziennika ogłoszenie że kupimy mieszkanko tzn w gazecie będzie jutro. Mam nadzieje że telefony bedą konkretne. I znajdziemy coś bo z tego internetu to już wszystko przewertowaliśmy. Mi się moja Julka jeszcze nigdy nie śniła , ale mojej mamie nagminnie, się śni i teraz ostanio stwierdziła że była z buzi taka jak ja teraz, a mam pucka teraz - jak pije dużo mleka to mi zawsze takie pucka rosną ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam zapisać się do lekarza który pracuje w prywatnej klinice , i ostatnio właśnie zaczęłam się znów zastanawiać czy tam nie rodzić. dokładnie tam gdzie będzie rodzić Penelopka. Umówiłam się na wizytę i na termin 22 lutego wiec w tym dniu będę jechać do lekarza do tej kliniki i jeszcze do innego na badania prenatalne i usg3d bo chce filmik. Dwie wizyty w ciągu jednego dnia ;p jeszcze 6dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! a ja wlasnie zjadlam kolejna porcję mleka z bananami i musli:) czekam az dzidzia przybierze na wadze. tez sie strasznie o to boje:( a jeszcze wczoraj milka napisała ze jej dzidzi ma ponad 1200 a mamy różnice paru dni. moja to kruszynka:( ide dzis do lekarza sprawdzic co i jak z moimi oskrzelami. mam nadzieje, ze nie skonczy sie antybiotykiem. eni co do naleśników ze szpinakiem to uwielbiam te w green way'u:) x spróbuj sie przespac moze ci te helikoptery miną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki. Ja tylko na chwilkę się przywitać. Zajrzę jeszcze później a teraz uciekam. Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka ja teraz idę na wizytę na te badania prenatalne i tam zawsze mi oceniają anatomię mi kazano iść miedzy 30 a 32tygodniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka - ja też mam wciąż takie same obawy w odniesieniu do mojej małej. martwię się że za mało daję jej jeść - tzn. ja jem dużo ale że za mało do niej przenika. Chociaż pocieszam się tym, że gdybym była niewydolna to ja czułabym się źle a ja mam sporo energii więc może jest w sam raz:) Też już chce wiedzieć jak urosła... nie mogę się doczekać wizyty. Pewnie mnie znów zbesztają pomarańczówy ale cóż - martwię się o moje dziecko i to najprzyjemniejsza panika pod słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No tak sny słyszałam kiedys że sny są odzwierciedleniem tego czego pragniemy w podświadomości" mam nadzieję Lorien ze to nie do końca prawda mi całą noc śniły się koszmary najpierw mój mąż w nich był taki oschły, potem nasze dziecko było chore miało jakieś paluszki krzywe, potem juz mnie mąż zostawił, na końcu mnie ktoś gonił i w końcu było rano i mozna było wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tematu palenia, ja kupiłam książkę mojej mamie na święta, bo ona ciągle marudziła ze chce rzucić palenie ale jej nie wychodzi, tato też palacz ale on zawsze twiedził że mu z tym dobrze i nigdy nie rzuci, no ale jak już była ta ksiązka to on ją przeczytał-śmiał się że mama mu dukała więc szkoda mu się jej zrobiło i jej czytał na głos żeby miała lżej, wiecie oni palili 3 paczki dziennie a od kiedy skończyli czytac nie palą i mówią że im z tym dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-KasiaGJ- chciałabym oduczyć moich rodziców... oni tak dużo palą i twierdzę że są już "alkoholikami". Ten nałóg nie dość ze ich zabija to jeszcze wykańcza finansowo. Przepalają ogromne ilości pieniedzy a ja nie wiem jak mam z nimi walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka no mnie lekarz troche zdołował bo powiedział, że powinna więcej przybrać od ostatniej wizyty. ale powiedział też, że to moja infekcja mogła się do tego przyczynić. mała ma tylko 797 gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje młodsze rodzeństwo które jeszcze z nimi mieszka jest teraz wniebowzięte bo cała ta kasa która szła na papierosy idzie teraz na słodycze i owoce (-; tylko nie wiem czy to dobrze bo już sie wszystkim przytyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka - u mnie nie wiem jak jest teraz, ile mała waży nie mam pojęcia le wydaje mi się, że sporo urosła bo tak ją czuję jak jeszcze nigdy i to z dnia na dzień tak wyskoczyła. W przeciągu jakiegoś tygodnia zupełnie inaczej czuję jej ruchy, czuję jej całe ciałko jak zienia pozycję i widzę jaka jest już duża. Wciska mi się często pod rękę i to mnie cieszy, że tak z dnia na dzień zauważam różnicę. -KasiaGJ- - moi rodzice nie są w stanie sobie tego uświadomić i zauważyłam, ze moja mama już nad tym nie panuje. Pala oboje takie ogromne ilości papierosów, że popadają w jakieś koło - wciąż nie mają kasy. Serio wydaje mi się że to taki alkoholizm. NIe panują nad swoim ciałem, nad nałogiem. I cierpię na tym ja też bo muszę wiecznie do ich interesu dokładać bo nie mają pieniędzy a przecież mi też są one potrzebne - zwłaszcza teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu mnie cos tu ciagnie ale bol jest niuesamowity chyba rzeczywiscie powiem o tym lekarzowi przy nastepnej wizycie kuzrcze ale ona dopiero 28.02..staram sie byc twarda ale chyba zaraz wezme cos przecibolowego :( Widze ze temat palenia hmm ja na szczescie nie pale a ta ksiazka slyszalam ze jest super moj kolega z nia rzucil bez problemu. Macie prezent na naszej @ palaczki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuchatki ;-) Ja tylko na chwilę, bo dzisiaj siedzę nad kilkoma Pitami. U mnie dzisiaj ok. Wczoraj jednak nie przyjechała ta Kuzyna żona, bo jej się synek rozchorował. Za to dzisiaj idę znowu to swojej koleżanki-tej co była w walentynki. Ona ma tego 8-tygodniowego synka. Co do palenia, to mój Tata w tamtym roku poszedł na jakąś hipnozę, zapłacił około 70zł. No i muszę Wam kochane powiedzieć, że od tamtej pory nie pali. A był też nałogowym palaczem. I do tego ma swoją firmę, więc stresu co niemiara, a mimo to zapanował nad emocjami i nad paleniem ;-) Ja też bym nie wierzyła w efekt takiej hipnozy, gdybym nie widziała na własne oczy. ;-) a co do dzisiejszych snów... to ja też dzisiaj miałam erotyczny sen na maxa. Jakiś sex zbiorowy MASAKRA ;-) jeny co to się czasem w tej głowie nakręci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam właśnie na wagę, ale jestem grubas, zaraz poprawie tabelkę, jestem przerażona, koniec ze słodyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się Wam pochwalę, bo podobnie jak Kropeczka ja też teraz czuję zupełnie inaczej ruchy Maleństwa. Kopie i przewraca się tak, że czuję już go całą sobą. I to są takie wyraźne ruchy, a co najważniejsze częstsze niż jeszcze tydzień temu ;-) co taka cisza nastała? Obiadki gotujecie? A wczoraj to chyba połowa naszego forum miała pomidorową na obiad ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 mamuskamaj...............27+6................+14......... ............97 KasiaGJ-......................28+6.............+14.... ................108 ENI_35........................28+4..............+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28+3..............+10....... ..............95 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8. .....................99 tosia204....................25+3....................+8... ....................112 Dosia255....................25+3....................+7... ...................100 Trelevinaaaa..............26+2.....................+5.... ....................110 Julietta40..................27.......................+10. ......................96 majowe_szczescie.......25......................+4........ .................91 Lorien......................25+4....................+8... .....................101 nitka1984.................25+5....................+7..... ...................88 tigero......................28+1....................+9... ......................103 Justynka_87..............24+5....................+9...... ....................95 Penelopa Kruz............26+2....................+5.................. ........106 bunia3.....................28+1..................+6,5.... ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×