Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No wlasnie sama sie zastanawiam na tymi recznikami z kapturkiem toile trzeba dac bzeby z tym kapturkiem recznik byl dobry?? Sama tez kupilam ostatnio dobre reczniki ale sa ogromne i na samym poczatku chcialabym miec chociaz 2 te z kaptutrkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termometr do ciała? mam taki na podczerwień kupiłam w biedronce kiedyś, a do wody kupiłam z linku co podałam;) kocyk liczę, że dostanę od kogoś hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam dwa ręczniki z kapturkiem z tej firmy babyone za około 25zł W dotyku wydają się być fajnie, ale sama nie wiem jak z tym wpijaniem wody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa spoko ja sie zastanawiam ciagle ktory wybrac cholerka.. czy z baby ono http://allegro.pl/termometr-do-ucha-i-czola-babyono-nowosc-i1473206169.html czy drozszy z Brauna - ale ma duzo opinii ale ino do ucha jest :/ i nie wiem sama :/ a kocyk lepiej jeden sobie zakup bo wiesz jak to jest jeden koc przy takim prypku to malo chyba ja kupie2-3 stylowaa - refectocil to ja na takiej pracuje hehe uwazaj szczypie jak dostanie sie do oczu.. wtedy to tylko leb pod kran z zimna woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelinka tak wiem, kocyki to ze 2, 3 do wózka, czy łóżeczka ogólnie do przykrycia :) a ten termometr z babyone wydaje się być fajny. to dobra firma. ja mam taki do ucha i czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny lecicie ze stronkami czytam na bierzaco i nie moge nadazyc nie mowiac juz o pisaniu!w tym natloku postow nikt mi nie odpisał na moje pytanko!!!a wiec zapytam jeszcze raz czy ktorejs z was juz puchna nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelina- ja wlasnie texz jestem na etapie wybierania termometra i tez mam problem. Chcialam kupic ten z babyone do ucha i czola ale patrzylam na opinie to nie ma zbyt dobrych:/ i my zdecydujemy sie raczej na tego brauna do ucha bo ma swietne opinie albo ten bezdotykowy tylko jeszcze nie wiem jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz- mi puchna juz od dobrego miesiaca niestety. Rece tez miewam spuchniete ale nie tak jak nogi bo nogi to codziennie. Mowilam o tym mojemu lekarzowi i on mowil ze jak opuchlizna schodzi po nocy to nie ma sie czym martwic. Gorzej jakby po nocy nie schodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x dzieki za odpowiedz bo ja sie tak strasznie martwie ze znow moja nerka nie da rade i sie skonczy na wczesniejszym cc.tak jak w ciazy z moja coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i badz madry i wybierz kuzwa termometr Justz mi nie puchna girki :) ale to normalne w ciazy.. nooo chyba ze nawet jesli odpoczywasz i masz nogi do gory nie ustepuje i jest to znaczna opuchlizna to trzeba powiedziec lekarzowi bo to moze byc oznaka ze woda zatrzymuje sie w organizmie i moze wystapic zatrucie ciazowe - ale to juz naprawde przy pooowaznym puchnieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz a ja raczej bardziej odczuwam ze mam spuchniete dlonie niz nogi.Bo rece bola a nogi jeszcze sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiagj fajny wozeczek. Co do tych termometrow to ja tez nie wiem ale chcialabym taki do ucha i czola moja kolezanka ma po swoim synku juz 4 lata i jest zadowolona ale nie wiem jakiej firmy musze zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz mnie nie puchną, ale jest to jak najbardziej normalny objaw ciąży, więc nie masz powodów do niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka kupiła taki bezdotykowy na laser. Będę się dzisiaj z nią widziała to zapytam czy się sprawdza. Bo jak byłam u niej zaraz jak urodziła, to trochę narzekała, że przekłamywał. A przecież nie jest taki tani, bo kosztuje około 100zł. Dam Wam później znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa ja własnie w tamtej ciazy miałam zatrucie ciazowe a wogole nogi mi nie puchły.na szczescie po nocy przechodzi wiec mam nadzieje ze to nic groznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie, znowu 4 strony do nadrobienia :) Dajecie czadu. Byliśmy wczoraj na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Wrażenia super, położna bardzo miła ale też konkretna i rzeczowa. 2 godziny trwały zajęcia, z czego 40 minut ćwiczyliśmy oddechy, plecy i tatusiowie pomagali w ćwiczeniach także fajnie!! tyle informacji, że jutro już będę siedziała z zeszytem i notowała. Co mi się bardzo spodobało i na pewno kupię to waciki Cleanic : http://mamaija.pl/index.php?ProductID=686 link dla przykładu o co chodzi. Są to waciki do mycia malucha(do stosowania w domu) zamiast chusteczek nawilżanych(które są wygodne ale zalecane raczej do używania poza domem i sporadycznie). Dla mnie rewelacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justz
naucz się poprawnie pisać """"skarbie -jestes i bendziesz najlepszym dowodem,ze marzenia sie spełniaja!"""""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - czytalam juz o tym brauna :) o tym baby ono nie ma zbyt wiele opinii ale pomysle jeszcze.. ten braun wkurza mnie ze ino do ucha a ja bym chciala taki zeby do czola tez byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa ja mam brauna tylko do ucha i jestem zadowolona nie pamietam jaki model ale sprawdził sie juz kilka razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 no kupiłam je u mojego sprzedawcy właśnie od razu 2 opakowania;) aha dziewczyny warto tez się zapatrzeć w takie nakładki papierowe na sedes, nigdy nie wiadomo jak to tam w tych szpitalach jest z czystością, a tak to nie ma problemu.sikanie na ' małysza" chyba średnio wygodne jest po porodzie i w ogóle :P już chyba o tym pisałam kiedyś. to można dostać bez problemu za grosze w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes- to fajnie ze Ci sie podobalo. a ile w grupie jest osob? trevelina- tez bym chciala zeby byl tez do czola no ale z tego co podczytywalam to ten babyono przeklamuje temp. i wole juz tego brauna tylko do ucha niz myslec czy tamtem mi pokazuje dobra temp. czy nie. Poszukam jeszcze innych i jak cos znajde to dam Ci znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ja nic nie wiem o tym co by nie można było używać tych mokrych chusteczek, skąd masz takie info??? wszystkie moje znajome ich używają i nie mówią o żadnych skutkach. poza tym rach ciach wycierasz pupke i po kłopocie, a tak na mokro takim wacikiem to chyba nie do końca sprawnie idzie. hmmm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie tez niedlugo zaczne szkole rodzenia po 30tyg :D tez nie wiem nic zeby uzywac sporadycznie tych chusteczek nawilzanych a jakbym miala za kazdym razem moczyc wacik i leciec z mokrym do dziecka to bym jobla dostala ale kto wie.. moze do mycia spoko ale to sa chyba takie jak platki kosmetyczne ktorych my babki uzywamy to to nie zostawia klaczkow?? hmm ah juz sama nie wiem x - ja chyba wezme ten z baby ono :) tanszy to glowny argument ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja mam z kapturkami i jest naprawde dobry zwłaszcza przy małym dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelinka te płatki są takie duże , jak patrzę na nie to gdzieś 10cmx8cm napisane jest że 100% czystej bawełny, delikatne brzegi nie pozostawiają włókien, ale ja i tak nie wyobrażam sobie żeby czyścic nimi dzieciątko po kupce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×