Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

no ja chciałam tą komodę bardzoooooooo, ale po zamontowaniu szafy okazało się, ze nie ma szans, żeby ja postawić w pokoju, a w łazience jest tyle miejsca, że mogę się okręcić w kółko i schylić to wszystko;) aha i jeszcze jedno, długo je analizowałam te komody i trzeba wziąć pod uwagę, że te wanienki są bardzo małe i może wystarczyć na bardzo krótki okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa ja te komody widziałam ,ogladałam,słuchałam opinii i wanienki starczaja na długo,wbrew pozorom nie sa małe,a głebokie,koleżanka córkę kapała długo tylko twierdziła,że troszkę akurat kształt wanienki jej nie odpowiadał,ale znów jej mąż bardzo lubił mała tam kompać. Ta mała już duża,gdzieś 3 latka chyba a ponoć czasem dalej się składa i wchodzi do wanienki żeby tata ja kąpał:D Lecę kochane,do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- ja tez bylam napalona na ta komode z wanienka ale widzialam juz na zywo i z mezem zrezygnowalimy wlasnie ze wzgledu na to ze jest mala a gleboka a my chcemy zeby dzidzie mglaby jak rybki plywac i sie wyciagac:) atena- podoba mi sie ten kojec:) ma ladny ksztalt, nie ma odpinanego boku ale ja sie na tym nie znam bo sama nie musze kupic takiego lozeczka na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- ja tez bylam napalona na ta komode z wanienka ale widzialam juz na zywo i z mezem zrezygnowalimy wlasnie ze wzgledu na to ze jest mala a gleboka a my chcemy zeby dzidzie mglaby jak rybki plywac i sie wyciagac:) atena- podoba mi sie ten kojec:) ma ladny ksztalt, nie ma odpinanego boku ale ja sie na tym nie znam bo sama nie musze kupic takiego lozeczka na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) x - mi sie podobaja wanienki z tego pierwszego linka ;-) sama mam dodana ta strone do zakladek juz od kilku dni - wg mnie podstawa zeby wanienka i stelaz byly z jednej firmy :-) wtedy napewno dobrze do siebie pasuja :-) wiem ze dobre sa z prima baby tega i chyba ceba http://www.tegababy.pl/pl/ http://www.prima-baby.com/index3.php?page=offer&category=accessory http://allegro.pl/stojak-stelaz-do-wanienki-komfort-tega-jak-onda-i1441985825.html co do tych komodek kapielowych - ogladalam je w sklepie - dla mnie ta wanna mega mala przewijak ceratkowy (w sklepie za cztery dychy kupisz) lubi pekac - sama widzialam na aukcjach wiec jak dla mnie to strata kasy.. Penelopa - dostalam wczoraj pake od tego r_p77 jestem megaa zadoowolona - ten przewijak usztywniany ma takie koleczki do zamontowania :-) wiec jak bede miala juz lozeczko to sprobuje zlozyc to do kupy i zobacze czy to praktyczne jest :D i pasuje do lozeczka o szerokosci 60cm tak jest napisane.. co do tych v-maxow adborow itd juz sie wypowiadalam i nieprawda jest stwierdzenie ze nie robi Nam waga wozka bo ktos mieszka w domku jednorodzinnym - ale ktos ten ciezar musi pchac - czasem zaladowac na auto itd Nie wspominam juz o jakosci tych fotelikow samochodowych ktore nie posiadaja zadnych atestow.. Ta Teutonia mega mi sie spodobala ;D ale juz zostaje przy moim wyborze :D aaa te male kolka - to wcale nie jest mankament.. bo widuje mniejsze kolka - najlepiej porownac w hurtowni - zdjecia czesto sa mylne.. kuzzzwa ale sie rozpisalam :P ale ja bez Was nie moge juz dnia zaczac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelinka- no i raczej na ta wanienke padnie wybor:P a kupilas juz jakis termometr w koncu? bo ja ciagle czytam i im wiecej czytam tym mniej wiem hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x kupilam ten z baby ono - szczerze powiedziawszy niby nie mam o nim zdania jeszcze bo tylko probujemy go na sobie ale jakos mi sie mniej juz podoba i chyba bym teraz kupila tego Brauna.. roznica kolosalna w kasiurce ale mysle ze Braun zrobilby na mnie lepsze to pierwsze wrazenie.. Ten niby spoko bo pokazuje temperature otoczenia jest do czola i ucha mowi ile stopni (w angielskiem) nooo ale chyba czuje lekki niedosyt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelina- dziekuje za szczera opinie. Ja jestem ciagle za tym braunem wlasciwie ale tez jest tylko do ucha i nie wiem juz sama. A z drugiej strony tyle osob kupuje ten co Ty ze mam metlik w glowie, bo przeciez ludzie by nie kupywali gdyby mial wady. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam już wczoraj, bo nasiedziałam się u lekarza 2 godziny w poczekalni, a potem miałam babskie spotkanie. Maluch ułożył się jakoś dziwnie- nawet lekarz się zastanawiał jak mu tak wygodnie: po skosie, głowa pod prawym żebrem, noga wyprostowana...Do tego za nic nie chciał pokazać twarzy, więc nic nie zobaczyłam. Wody płodowe w normie, łożysko I stopień, doskonały przepływ krwi pępowinowej. Mały waży 1,5 kg, czyli w normie (jestem w 31 tyg.). Lekarz pocieszył mnie, że w drugiej ciąży dziecko może przekręcić się dużo później, nawet krótko przed porodem. Pierwszy synek przekręcił się rzeczywiście późno, więc mam nadzieję, że drugi też tak zrobi...Zlecił mi ponownie badanie na toksoplazmozę, choć miałam 2 miesiące temu i wynik był negatywny. Stwierdził, że przed porodem trzeba powtórzyć. Podobno w szpitalu wymagają badań na HIV, więc też mi zlecił. Tuż przed porodem będzie robił wymaz na ewentualną obecność paciorkowca. To mnie akurat cieszy, bo w pierwszej ciąży tego nie miałam. Kolejną wizytę mam 23 marca. Potem też mam mieć regularnie robione ktg. Tigero- ja na razie nie mam problemów z płytkim oddechem, ale w pierwszej ciąży pojawiło mi się to pod koniec. Współczuję bardzo:( Weska- cieszę się, że postawiłaś na swoim i mam nadzieję, że wszystko zacznie się układać. Co do podziękowania za ubranka, to akurat w tym przypadku chyba bym sobie odpuściła.Nie są Ci potrzebne dodatkowe nerwy. Gdy dostałam jakieś fajne ciuszki od znajomych, to kupowałam w podziękowaniu zazwyczaj coś dla ich dziecka: jakąś zabawkę, coś do ubrania itp. Co do wanienki, to ja odradziłabym taką z korkiem, tym bardziej jeżeli będziesz korzystać ze stelaża. Mój synek, gdy już siedział bawił się korkiem u kuzynki i udało się go wyciągnąć. Wiadomo jakie mogą być potem kłopoty... Najbardziej podoba mi się ta z pierwszego linka. Ja kupowałam stelaż i wanienkę w sklepie dziecięcym, z jednej firmy. Zależało mi na tym, żeby stelaż był bardzo stabilny, a wanienka nie była taka standardowa- mała, tylko większa. Dlatego najlepiej zobaczyć osobiście w sklepie, a potem ewentualnie kupować wybrany model na allegro. Co do cytologii, to mój lekarz uważa, że koniecznie trzeba robić raz w roku. Trelevinaaaa- mój lekarz zalecił mi Magne B6. W tej chwili biorę 2x dziennie. Jak brzuch się stawia, mogę częściej. Wcześniej miałam problemy ze skurczami łydek, teraz jest dobrze. Atena- ja też mam usg 2d i 3d podczas jednej wizyty. W pierwszej ciąży miałam tylko 2d i to rzeczywiście taki bajer dla rodziców, ale miło popatrzeć na buźkę malucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevinka- juz kupilam termometr ten z brauna jednak. Koniec zastanawiania bo mozna w leb dostac:P no i tym sposobem Kochane hehe poszlo moje cale chorobowe 700zl. Masakra jak tak kasa idzie. a kupilam tylko 2 zmiany poscieli, 2 rozki, termometr ten brauna teraz, Oilatumx2 i dla siebie kremy mustela i zostalo mi sie 100zł dla hydraulika bo jutro podlaczy pralke bo trzeba cos zmieniac. bunia3- Faktycznie ze Twojemu maluchowi tak wygodnie hihi w takiej pozycji, moje tez byly dziwnie ulozone ale juz teraz sie przekrecily. Co do toxo to ja robie co miesiac dla samej siebie. Co do rady odnosnie wanienki to dzieki wielkie:) tak wlasnie z tym odplywem myslalam ze dziecko pozniej moze kombinowac i wyrwac albo moze sie wyrobic i po wanience. Teraz czekam do wyplaty meza i kupie ta z pierwszego linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, że tak zapytam z czystej ciekawości, skoro już znamy płeć, chciałam was zapytać czy wam się zgadza z tabelą: http://jolmys.webpark.pl/ mi tak, więc chciałam zapytać, pamiętajcie, ze spłodziłyśmy dzieci w zeszłym roku czyli de facto byłyśmy młodsze;) oczywiście poważnie tak bardzo tego nie traktuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja czasem pisze nieskładnie to jest normalnie niemożliwe, mam nadzieję, że wiecie o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na chwilkę. Dzisiaj miałam robioną glukozę, nie było tragedii, bo wcisnęłam cytrynę i zatkałam nos podczas picia. Gorzej z czekaniem, 2 godziny... Ale na szczęście były jeszcze dwie kobitki po glukozie z podobnym terminem, także tematów było mnóstwo i w miarę szybko zleciało. Penelopa - ja sprawdzałam w tej tabelce, z wiekiem z poprzedniego roku, bo wtedy zaszłam w ciążę i mi się nie zgadza :) Atena - łóżeczko super. Buziaki majówki i miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wychodzi syn a urodzi się SHE Chyba ze dziś lekarz mi powie - coś dynda pomiedzy nogami. chyba bym go zabiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to już w to kompletnie nie wierzę :P dziewczyny czy wśród waszych znajomych i innych matek, teściowych i rodziny też panuje taki terror laktacyjny??? i ogólna opinia, ze trzeba karmić piersią bo inaczej żadne z nas matki?:o bo mnie już szlak trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie to raczej nie. Karle karmiłam 2 m-ce i skończyło sie to butelką. Teraz jak bedzie to samo - wcale sie nie pogniewam. Zupelnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x.. - co do wanienek to ja się właśnie zastanawiałam nad taką z odpływem, bo pamiętam, że wylewanie wody z wanienki to nie lada wyczyn, szczególnie jak trzeba ją kawałek przenieść;-) jak mała będzie już na tyle duża, że będzie kombinować z korkiem to się z wanienką pożegna:-) penelopa - mi z tej tabelki wychodzi córka, ale miałabym już trzech synów;-) Odebrałam wyniki - wszystko w normie. Nawet hemoglobina mi trochę podskoczyła, jednak soczek z buraków to nie pic na wodę, chyba muszę się z nim przeprosić:-) Piłam przez ponad miesiąc prawie codziennie, ale już nie mogłam na niego patrzeć, więc go porzuciłam te praktykę. Mam jeden w lodówce w domu i jeden w pracy i jakoś nie mogę się przemóc. Teraz się poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majówki Co do tej płci dziecka to ja nie mogę powiedzieć czy się zgadza bo nie znam dokładnej daty poczęcia )-: po za tym dwóch lekarzy powiedziało że to syn a jeden że córka i ja tak niby mówię że to będzie syn, ale wcale taka pewna nie jestem. Wanienka -też podoba mi się bardziej ta pierwsza, ale ja już kupiłam wiaderko Tummy Tub okaże się w "praniu" czy dobrze zrobiłam i czy nie kupie jeszcze tej wanienki a wiaderka nie odsprzedam na allegro (-: jutro tłusty czwartek właśnie szukam przepisu na jakies dobre pączki (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam pączki zakupię w piekarni. Nie bede bawic sie w piekarnie. Nie mam czasu, tym bardziej ze mam lenia. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dziś urwanie głowy,że hej,wpadłam do domku tak głodna,że choć za jakieś 10 minutek bedzie obiad to ja już zjadłam 4 kiwi i tosta,ale zero poprawy czuję jakbym totalnie nic nie zjadła Atena fajny ten Twój kojec,ale ja bede kupować taki z bajerami typu pałąk z zabawkami,moze jakis grajek,odpinany bok koniecznie,przewijak ,kieszonki,moskieiera ,ale ja dopiero gdzieś w czerwcu sie za to wezme Penelopa nie zgadza mi sie ta tabelka z płcią,tzn mam nadzieje,że się nie zgadza,bo przewidziana płeć miałam tylko raz Bunia nieźle ci sie maluch ułozył,no ale skoro mu tak wygodnie:) Kasia z tym wiaderkiem trzeba uważać dopóki pępek nie odpadnie,bo nie wolno go moczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pępka to ja ostatnio słyszałm wypowiedź jakiegoś lekarza pediatry że woda z mydłem przyśpiesza gojenie pępka i że nie można go moczyć to stare gadanie naszych babć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda z mydłem przyspiesza gojenie????? pierwsze słyszę. matko co pediatra to inne zdanie. ja nie mam zamiaru mydełka używać tylko oilatum. a chyba bez kozery nawet jakaś firma robi pieluszki już wycięte na pępuszek, żeby jak najbardziej się wietrzył????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie znam się na tym oczywiście,ale jakos nie miałabym odwagi próbować czy jak bede moczyc pepek to czy bedzie ok:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :* atena35 - dużo osób właśnie jest tego zdania co ty że koła za małe! Penelopka - dzięki za opinie bo ja tylko tyle co w necie o nim przeczytałam a jak się czyta tutaj u nas to do człowieka bardziej przemawia ;p To byłaś u tej dr Dyni ?? Mi się sprawdziła tabelka! Moja mama zakłada z góry że nie będę karmić piersią bo ona nie karmiła. Wkurwia mnie to, bo mówi w taki sposób jakby to było pewne na 100% I mam taka wielką ochotę walczyć o to żeby karmić piersią po części żeby jej pokazać że się myliła. Zamiast powiedzieć mi jak człowiek "możesz mieć problemy z karmieniem albo coś w tym stylu to ona że nie będę i już!!! Ale dostała za to opieprz i teraz nawet tematu nie zaczyna hehe ...X... jak dla mnie wanienka z linka nr 1 lub3 . Z 2 linka ten stelaż w ogóle do mnie nie przemawia! Stylowa - mi się te przewijaki nie podobają wizualnie kojarzy mi się z takimi szpitalnymi! Ja kupiłam twarde przewijak będę kładła na łóżku dziecka i na tym wanienkę i tak będę kąpać małą. Podejrzałam to u siostry mojego M. Znów mama - dobrze ze wyniki są w porządku. Pij ten sok ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też będę używać oilatum, tak co pediatra to inne zdanie. mam nadzieję ze instynkt matczyny mnie pokieruje prawidłowo (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa mi sie to ze szpitalem nie kojarzy dlatego,że w co drugim domu widze ten przewijak,tutaj go naprawde chwala. Ja byłam przeciwko ze wzgledu na gabaryty ale mój maz ostatnio ma ogromne problemy z plecami wiec myslę,że by mu sie przydało,bo to on bedzie kapał. A ten sposób o którym piszesz-wanienka na przewijaku na łóżku to wow ,jak dla mnie przerażajace wręcz,hi hi.A woda nie chlapie dookoła na pościel,no i czy to aby na pewno stabilne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x- no kasa idzie jak woda.. kupisz pare rzeczy i juz peka tysiac :/ wqqqrwia mnie to szczegolnie jak chodzi o zakupy dla dzidziusia :/ koniecznie daj znac jak dojdzie braun czy sie spisuje to moze zgarbie kogos na niego :P hehe penelopa mi sie kompletnie nie sprawdzila tabelka ani ta ani ta co kiedys byla z angielskiej strony wrzucona - wychodzi jak w morde strzelil chlop.. no chyba ze mojej kokosinskiej jednak merdaja jajca miedzy nogami - mam nadzieje ze NIE!!!!! bunia - moja siorka miala tez ta wanienke z odplywem i korkiem i narzekala.. cos tam jakas rurka jej cala od wody sie brazowa zrobila itd... ja wole zwykla ino na stelazu :D aa i dzieki za info o magnezie :P justynka nie taka glukoza straszna jak ja laski opisuja, no nie?? Znow mamo - przepros buraka :D ja w pieczenie paczkow tez sie nie bawie - szkoda roboty jak w cukierni takie lakocie kosztuja naprawde niewiele :))) KasiaGJ - co za brednie - pierwsze slysze o wodzie z mydelkiem do pepka - przeciez przemywa sie go rozcienczonym spirytusem bo to przyspiesza gojenie, dezynfekuje i zasusza... ten pediatra to jakies innowacje wprowadza.. ja wlasnie kupilam te pieluszki z wycieciem na kikutek zeby nie udrazniac - z bella happy :D co do terroru mlecznego - u mnie wogole nie ma takiego tematu hehehe stylowaa - nie przejmuj sie kazda z nas ma chyba czasem takie napady glodowe.. ja mialam do niedawna - teraz to mam wrazenie ze mi sie zoladek skurczyl :O noooo babki co tu taka cisza !!! pisac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina- dam Ci znac jak przyjdzie i go sprawdze. Sama jestem ciekawa czy sie sprawdzi wiec bede go testowac na sobie i mezu porownujac do rteciowego:P a daj linka do tych pampersow z otworkami na pepek. penelopa- no niestety u mnie juz czuje dosc duzy nacisk na karmienie,masakra juz mi zaczynaja gadac zxe po to mam 2 piersi i akurat dwojke wykarmie bez problemu. Powiem szczerze ze im mocniej otoczenie na mnie bedzie naciskac tym ja chyba szybciej sie zniechece do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×