Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

trevelina- Rany ja nie mam pampersow jeszcze i zastanawiam sie ile ich mi bedzie potrzebnych:P 10szt. na dzien na jedno dziecko starczy? w kwietniu musze kupic juz pampersy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde x nie wiem ile ale duuuuuuuuuuuuuuuuzo :D ja w zasadzie nie bede robic jakichs mega zapasow kupie jeszcze z jedna paczke tych newborn i basta powinno styknac na troche ale nie wiem ile dziennie sie zuzywa tych pampersikow.. Nuuuuudzi mi sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA JUŻ ZACZYNAM TŁUSTY CZWARTEK :-) WŁAŚNIE SKOŃCZYŁAM PIEC PĄCZKI WYSZŁY PYSZNE. TO BYŁ MÓJ PIERWSZY RAZ :-) TYLKO MOGŁAM ZROBIĆ Z POŁOWY PORCJI BO WYSZŁO ICH STRASZNIE DUŻO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... nie wiem czy dobrze kojarze ale ja chyba zużywałam 150 pampersów na miesiąc Kasia możesz podać przepis na paczki,zjadłabym a tu u mnie nie ma,wiec może bym upiekła jesli to nic skomplikowanego Kurcze,zapomniała ogladnać Na wspólnej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Ja się dzisiaj później odzywam, bo od rana miałam urwanie głowy, a później Kuzyna żona z synkiem przyjechała. X.. jaki Ty zamówiłaś termometr? Bo moja koleżanka ma taki : http://www.medansklep.pl/product/Termometr-na-podczerwien-Microlife-NC100/?id=50&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-03&utm_content=50#nclid=6acf3ecb5fa2ab82db2169364e5b5ee1 O rany allegro ma przerwę techniczną ;-( A te wózki Adbor to już w ogóle odpadają. Mają miękką gondole. Mi się tabelka zgadza. Wychodzi, że będzie syn ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka przez pierwsze dwa tygodnie zużyła 140 pieluch. To chyba wszystko zależy od Dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia a koleżanka chwali sobie ten termometr? Jupii, butki odebrane,awizo się zawieruszyło w skrzynce i nikt go nie widział,dobrze że sie upomniałam bo byłaby bieda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak sobie go chwali. Bo czasem podaje różną temperaturę i tak sprawdza jeszcze zwykłym termometrem. Ja jeszcze się wstrzymam z kupnem tego termometru. Zobaczę co mi za miesiąc powie. Chociaż synek urodził się 21 grudnia to już coś może o nim powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez pewnie ciezko tu bedzie kupić termometr,muszę sie rozglądnąć jakie firmy mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia- ja kupilam ten http://www.ceneo.pl/647229 mam nadzieje ze bede zadowolona. stylowa- Z tymi pieluchami to pewnie roznie jest nie? zalezy od dziecka. Ale mam nadzieje ze 10 na dzien na jednego starczy bo inaczej zbankrutuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x.. ja myslałam że te termometry maja być do ucha i na czoło też,a ten Twój tylko do ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może ten do ucha jest bardziej wiarygodny. Bo ten na podczerwień to nawet w zależności od odległości podawał inna temperaturę. Same na sobie to sprawdzałyśmy. Co do paciorkowca, bo któraś o to pytała to badanie wykonuje się około 36 tygodnia ciąży. Moja koleżanka to miała i dostała wtedy antybiotyk przy porodzie. A najlepiej się okazało, że ostatnio bolało ją gardło i że ma tego paciorkowca w gardle znowu. I ja się teraz zaczęłam bać, bo nawet nie wiem czy tym można się zarazić? A jeszcze na www.dziecko.pl walnęli taki artykuł że nic tylko usiąść i płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś takiego na wannę - ja pierwszy raz coś takiego widzę! http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.mebleprojekt.pl/img/41/537/1.jpg&imgrefurl=http://www.mebleprojekt.pl/product/41/1027/Przewijak-Aqualino-Z-Wanienk%25C4%2585.html&usg=__Q4PBEc2WIdfLeF7rlfpQdRIzYTA=&h=339&w=500&sz=75&hl=pl&start=98&zoom=1&tbnid=zSZbpSqsB1O6fM:&tbnh=155&tbnw=207&ei=IZ5uTbnlFcyaOtHwweQI&prev=/images%3Fq%3Dprzewijak%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1680%26bih%3D831%26tbs%3Disch:10%2C2112&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=362&oei=0J1uTa_EL47ItAbq0vTxBw&page=4&ndsp=29&ved=1t:429,r:8,s:98&tx=139&ty=65&biw=1680&bih=831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mamo super, że Ci buraki posłużyły. Ja piłam a hemoglobina i tak poszła w dół. Zobaczymy jak teraz będzie po żelazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... Kupiłaś dokładnie taki jak ja mam :) Ja jestem zadowolona Mój go sprawdzał i pokazuje temperaturze zawsze tak samo , porównywaliśmy z elektrycznym który temperaturę pokazywał nam co chwilę inna różniącą się od siebie minimalnie. Ale przy dziecku to nawet parę cyferek po przecinku się liczy :) Wiec z tego brauna będziesz zadowolona na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa - no to na szczescie ze buty dotarly :) Kasiula - niezle to "cos" do kapania :) nie widzialam takich gadzetow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa jak Ty otwarłas ten link,bo ja tam te przerwy likwiduje i nic to nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam,ojoj człowiek kombinuje ,przerwy kasuje,a wystarczyło po prostu w pierwszy link kliknąć:D Ale cena zwala z nóg,a jak dla mnie to by to za wysoko chyba było ,bo ja niska jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×