Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Weska no ja teraz nie maiłam USG wiec nie wiem ile waży ale zapewne z 3kg.Następne USG mam w 38 tygodniu i ciekawa jestem jaka waga będzie... No ja co do tych terminów to cykle bardzo mia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska - ja może głodna jestem ale wolę nie jeść bo potem mnie rozboli. Właśnie znów mnie boli podbrzusze, kur....a, nie mam przy sobie nospy ale aż mnie ciarki przechodzą. MIała kilka godzin spokoju. klara_23 - ja tez już się małej nie mogę doczekać. Jak ją zobaczę i przytulę to będę już spokojna. Co do szyjki to ostatnio na USG miałam cały czas 2,5 cm. niby lekarz mówi ze lekko skrócona ale mam się tym nie przejmować. A teraz nie wiem jaka jest, czy się jeszcze bardziej skróciła. DeeYaa kochana na szczęście przeszłam z tymi jelitami. Dziewczyny które mnie znają tutaj troszkę dłużej to wiedzą, że ja drugie życie wygrałam. Schudłam 0 kg - to była odchudzająca operacja. Kurcze jak to boli cholerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska no ja teraz nie maiłam USG wiec nie wiem ile waży ale zapewne z 3kg.Następne USG mam w 38 tygodniu i ciekawa jestem jaka waga będzie... No ja co do tych terminów to cykle bardzo miałam zaburzone ,dlatego taka rozbierznośc... ale tak jak mówiłam mi sie wydaje ,że wcześniej urodzę coś czuje ,że na święta mnie rozłoży hehe:) DeeYaa tak słyszałam z tym apetytem , ale wiesz nie ma co się tym sugerowac tak do końca... A ty na kiedy masz termin?Dziewczynka?Chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaTUSKA
HEYA TU jaTUSKA jako pomaranczowka bo jestem na kafejce i tu nie ma pl znakow napisze wam na szybko ze mialam przemega koszmarna noc wyszlam z domu bo myslalam, ze swieze powietrz edobrz mi zrobi przyjechalam na kafe chcialam z wami popisac i mialam zamiar isc do centrum handlowego polazic po sklepach, kupic lakttor bo jeszcze nie mam ale czuje sie tak strasznie, ze boje sie wyjsc z tej kafejki jest straszzzze goraco moze to dlatego sie tak zle czuje az mi sie rece trzesa i nogi autentycznie boje sie wyjsc a do domu mam teraz daleko cholera to nacudowalam musze sie wziac i jakos ogarnac w domu nie mam juz internetu koszmar jakis Maly tak daje mi poplic ze az sie w nocy z bolu poplakalam tak mnie bije w zebra zoladek i wszystko inne ze to przechodzi ludzkie pojecie. on juz chyba zywcem nie mam miejsca a mi sprawia straszznnnny bol do tego mam chyba sporo objawow zapowiadajacych porod to oczyszczanie organizmu, skorcze, bole itd nie nie dm rady dzwonie pa taxi i jade do domu zostawiam moj numer tel tutaj 0044 755 3031 999 gdyby ktoras z was zechciala do mnie npisac sms ze swoim numerem bym nie byla odcieta od swiata calkowicie bylabym bardzo wdzieczna nawet was nie podczytam :( Trzymajcie sie kochane paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka ja to sie wszelkich operacji boje na sama mysl :) w ogole w takich sprawach cykor jestem:) pielegniarka ze mnie zadna by byla :P Odchudzajaca? Hmm ale sama chcialas czy tak lekarz zalecil? Jeszcze troszke i bedziesz miala malenstwo ze soba, tyle tygodni przetrwalas i juz tak niewiele zostalo:) klara_23 ja mam termin na 8.05 - córeczka:) ja sie nie sugeruje ale zawsze lepiej byc bogatszym o wiedze niz nie :) jaTUŚKA trzymaj sie tak dzielnie i nie wypuszczaj malenstwa jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x- wlasnie widzialam twoje zdjecia :) babo ale zajebisty :) zadnego rozstepu nic :) i ten slodki pieprz na boczku :) cuuuuuuudo :* bardzo mi sie podoba Twoj brzus :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllllllllllllllllllllllloooo
hej dziewczyny mam prośbę: zdradźcie ile przytyłyście i na jakiech etapach ciąży ile wam przybywało? bede wdzieczna jeśli powiecie też z jaką wagą zaszłyście w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!czytam was cały czas ale coś nie mogę się nadal zebrać do pisania! już mam 37 tydzień i do piątku muszę jeszcze wytrzymać ale coś mam jakieś przeczucia dziwne i już dziś wszystko popakowałam do szpitala i w domu wszystko przygotowałam bo nie wiem czy mój mąż by o wszystkim pamiętał! na dodatek pojechał do pracy a że prace ma we wrocławiu a mieszkamy 30km od wrocka to zostanie u swojej mamy i wróci dopiero w środe a ja tu trzęse nogami bo mam dziwne przeczucia i coś się dziwnie czuje mam bóle w dole brzucha i w pochwie do tego coraz częstsze moje skurcze :( chyba zaczynam panikować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelinka- dzieki az sie zarumienilam:P wiesz na brzuchu jeszcze nie mam rozstepow ale z to uda, nogi i piersi to wygladaja u mnie zle:/ na brzuchu pewnie tez mi sie pojawia. jatuska-biedulo nasza, trzymaj sie dzielnie, dasz rade bo jestes majoweczka:P kari- wszystko bedzie dobrze, nie panikuj i nie stresuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tu jest fajna stronka i kobieta ktora prowadzi ja w fajny sposob opisuje testuje produkty dla dzieci, warto zajrzec Jak juz ktos wkleil wczesniej ten link to przepraszam ze powielam :) http://www.dzieciowo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja przy tych wyprawkach to już sama nie wiem, czy do szpitala musi być body rozpinane po całości? Bo ja mam tylko jedno takie, a resztę takich zwykłych. Kaftaników nie mam, bo podobno beznadziejne, zwijają się na pleckach. Śpiochów też mam jedną parę, za to sporo pajacyków. To jak myślicie? Można tak: 3 body (jedne rozpinane na całej długości z długim rękawkiem, dwa z krótkim) koszulka z długim rękawem zamiast kaftanika śpiochy 2 pajacyki sweterek czapeczka 2 pary skarpetek rękawiczki niedrapki? I na wyjście: body, skarpetki, pajacyk albo spodenki i koszulka (co lepiej - pajacyk czy bluzeczka i spodenki i czy z długim czy krótkim rękawem?), czapeczka wiązana, ale taka cieńsza chyba, sweterek (gdyby było zimno)? Zakładając, że urodzę na początku maja. Poradźcie mi, bardzo Was proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ESti ja spakowałam sobie: 4x body z dł. rękawem (rozpinane przy szyi oraz w kroczu) 4x śpiochy też z dł. rękawem 3x skarepetki 2xrękawiczki 2x czapeczki bez sznurków bo podobno uwiera to dzidzie w szyjkę. no i na wyjście taki dresik cieplejszy i kocyk aby przykryc dzieciątko. kaftaników też nie biorę bo podobno się nie sprawdzają. Pamiętaj o pieluchach tetrowych i pampersach oraz kosmetyki ,ręcznik dla dzidzi ,nożyczki do paznokci i szczoteczka do główki:) Na kiedy masz termin?ja mam na 5maja i mam nadzieje ,że ciepło będzie...bo sama już nie wiem jak się przygotowac na wyjscie ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie dziewczyny w swoim szpitalu zapytać co brać dla dzidz bo np w moim nie trzeba brać ciuszków ja muszę dla małej wziąć tylko pampersy i chusteczki!!na wszelki wypadek spakowałam pare ciuszków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari masz rację w każdym szpitalu jest inaczej...ja właśnie muszę miec to wszystko co napisałam... A Ty Kari na kiedy masz termin? SORRY ,że tak wypytuje ale jestem tu z wami od dzisiaj i nie wiem kiedy która ma termin a jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore do szpitala zestawy pajacyki plus body z krotkim rekawkiem - mam tylko przez glowe body wiec i kaftaniki plus spiochy bez rekawkow. na wyjsie maz przywiezie pajacyki welurkowe, pod spod body no i mam kombinezoniki takie z h&m misie i to tyle. oczywiscie niedrapki i czapeczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara_23- na stronie 470 masz nasza tabelke z terminami, podejrzyj sobie i dopisz sie do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... dzięki :) ale niestety nie wiem jak mam to zrobic aby się tam dopisac upss...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk............30 .04/ (Natalia) 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie...... ............01.05 3. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec...........0 2.05/ (Julka) 4. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. 03.05/ (Laura) 5. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...03.05/ (MILENA) 6. weska............Marta.......27.....Szczecin. ..............05.05/C 7. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań.............06 .05/ (Zosia) 8. tigero.............Natalia......33.......Poznań............ 07.05/ (Tymon) 9. bunia3..........................30........Toruń............ ....08.05 10.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..........09.05/S 11.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... .....11.05/ (Kubuś) 12.Kankuun...........Dorota......32........UK............ .........12.05/S 13.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. .....12.05/ (Jasio) 14.mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... ..13.05/(Zuzia) 15.Julietta40.....Agnieszka...40....woj.podlas kie.15.05/ (Maksymilian) 16.justz..............Justyna......26..........UK........ .............15.05/S 17.milka78.........................33........Kraków..... ......15.05/ (Maciej) 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..........16.05/C 19.cv.................Wioleta....24.........Niemcy..... ..........16.05/Alex 20. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ......19.05/C 21.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie..21.05/ (Maksymilian) 22.Stylowaa..........Ania....30......Chorzów/Island ia..21.05/(Nataniel) 23.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. ..22.05/ (Lenka) 24.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. ...........22.05/S 25.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ............22.05/S 26.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław..... ............23.05/C 27.Emilia_83...........Emilia.......27......Wielkopolsk ie..23.05/ (Adrian) 28.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... 24.05/ (Mateusz) 29.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie.....24.0 5/ (Karolinka) 30.Dosia255.......Dorota...27....Waterford/Irlandia....24 .05/ (Amelia) 31.tosia204............Agata.......28......kuj-pom....... 24.05/ (Mateusz) 32.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .....25.05/ (S i S) 33.Pristina86.....Natalia...24...Gdynia/Gdańsk...26.05/ (Zuzia/Majka) 34...x.....................Ania.......22......wlpk....... 26.05/ (Maja i Jasiu) 35Justynka_87......Justyna......23.......Nadmorzem....... .31.05/ (Jaś) 36.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... 23.05/(Zuzia) 37._-KasiaGJ-.......Kasia.....22.......opolskie.......... ....03.05/(MICHAŚ) 38. em_trz..........Magda........22......Żyrardów............. . 23.05 /? 39. DeeYaa.........Hania.........28......wlkp................ ...08.05 40. esti1983.........Estera.......27......Warszawa..........8.05 /Julka Klara podaj wymagane ;) dane to Cię dopiszemy jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze już wyszłaś ze szpitalu, ale faktycznie ta historia z przenoszoną ciążą...nie za ciekawa ale wszędzie w każdym szpitalu się znajda tacy lekarze ech. Kropeczka - tak opisujesz to że zaczynam wierzyć ze ty chyba faktycznie pierwsza się rozpakujesz :* Ale rób tak jak mówisz ile dasz rade to trzymaj jeszcze małą pod kluczem w jej domku ;) Weska- Ty masz tak jak ja mi się odrazu spodobało ze w Majówkę będe rodzić. A tu nie wiadomo czy na majówkę już nie bede w domku z Julcią. Klara witaj :) Kari89 - Witaj! Ja też panikuje kiedy mój wyjeżdża do pracy i nie ma go 2 dni , też się wtedy u rodziców i strasznie się boje ze się zacznie jak jego nie będzie. U nas jest jednak ten komfort że teraz zadeklarował w pracy ze wyjazdów nie bierze i mam nadzieje ze już nie będzie musiał jechać w trasę. Bo to uczucie jest okropne - dobrze Cię rozumiem. esti - Ja mam spakowane 3x body z krótkim rękawem 3x body z długim rekawem 2xbluzeczki, 3x pajacyki, 2x kaftanik 3x niedrapki 2x pary spodenek a raczej takich choćby getrów. 2x półśpiochy i czapeczki tez Ja też muszę zabrać pampersy i chusteczki i becik. A na wyjście to mam taki welurowe pajacyki, i seterek na to i oczywiście kocyk i cieplejsza czapeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula s-ce : no mój też już miał nie zostawać we wro ale jutro niestety ma rano jazdy a na 13 znów do pracy więc by nie dał rady dojechać z Brzegu!! klara: ja mam termin niby na 07.05 ale już od 34 tc powstrzymują mi skurcze i lekarz mówi że nie donosze do terminu!!oby do piątku się nie rozpakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk............30 .04/ (Natalia) 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie...... ............01.05 3. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec...........0 2.05/ (Julka) 4. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. 03.05/ (Laura) 5. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...03.05/ (MILENA) 6. weska............Marta.......27.....Szczecin. ..............05.05/C 7. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań.............06 .05/ (Zosia) 8. tigero.............Natalia......33.......Poznań............ 07.05/ (Tymon) 9. bunia3..........................30........Toruń............ ....08.05 10.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..........09.05/S 11.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... .....11.05/ (Kubuś) 12.Kankuun...........Dorota......32........UK............ .........12.05/S 13.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. .....12.05/ (Jasio) 14.mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... ..13.05/(Zuzia) 15.Julietta40.....Agnieszka...40....woj.podlas kie.15.05/ (Maksymilian) 16.justz..............Justyna......26..........UK........ .............15.05/S 17.milka78.........................33........Kraków..... ......15.05/ (Maciej) 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..........16.05/C 19.cv.................Wioleta....24.........Niemcy..... ..........16.05/Alex 20. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ......19.05/C 21.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie..21.05/ (Maksymilian) 22.Stylowaa..........Ania....30......Chorzów/Island ia..21.05/(Nataniel) 23.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. ..22.05/ (Lenka) 24.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. ...........22.05/S 25.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ............22.05/S 26.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław..... ............23.05/C 27.Emilia_83...........Emilia.......27......Wielkopolsk ie..23.05/ (Adrian) 28.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... 24.05/ (Mateusz) 29.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie.....24.0 5/ (Karolinka) 30.Dosia255.......Dorota...27....Waterford/Irlandia....24 .05/ (Amelia) 31.tosia204............Agata.......28......kuj-pom....... 24.05/ (Mateusz) 32.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .....25.05/ (S i S) 33.Pristina86.....Natalia...24...Gdynia/Gdańsk...26.05/ (Zuzia/Majka) 34...x.....................Ania.......22......wlpk....... 26.05/ (Maja i Jasiu) 35Justynka_87......Justyna......23.......Nadmorzem....... .31.05/ (Jaś) 36.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... 23.05/(Zuzia) 37._-KasiaGJ-.......Kasia.....22.......opolskie.......... ....03.05/(MICHAŚ) 38. em_trz..........Magda........22......Żyrardów............. . 23.05 /? 39. DeeYaa.........Hania.........28......wlkp................ ...08.05 40. esti1983.........Estera.......27......Warszawa..........8.05 /Julka 41. kari86.......Karolina.......25....Brzeg Dolny/Wrocław....7.05/ NELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pogrupowałam terminami, jak coś popsułam to krzyczcie :). NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk............30 .04/ (Natalia) 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie...... ............01.05 3. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec...........0 2.05/ (Julka) 4. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. 03.05/ (Laura) 5. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...03.05/ (MILENA) 6.-KasiaGJ-.......Kasia.....22.......opolskie.......... ....03.05/(MICHAŚ) 7. weska............Marta.......27.....Szczecin. ..............05.05/C 8.klara_23Klara23.Warszawa.05.05/Amelka 9. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań.............06 .05/ (Zosia) 10. tigero.............Natalia......33.......Poznań............ 07.05/ (Tymon) 11. bunia3..........................30........Toruń............ ....08.05 12. DeeYaa.........Hania.........28......wlkp................ ...08.05 13. esti1983.........Estera.......27......Warszawa..........8.05 /Julka 14.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..........09.05/S 15.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... .....11.05/ (Kubuś) 16.Kankuun...........Dorota......32........UK............ .........12.05/S 17.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. .....12.05/ (Jasio) 18.mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... ..13.05/(Zuzia) 19.Julietta40.....Agnieszka...40....woj.podlas kie.15.05/ (Maksymilian) 20.justz..............Justyna......26..........UK........ .............15.05/S 21.milka78.........................33........Kraków..... ......15.05/ (Maciej) 22.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..........16.05/C 23.cv.................Wioleta....24.........Niemcy..... ..........16.05/Alex 24. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ......19.05/C 25.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie..21.05/ (Maksymilian) 26.Stylowaa..........Ania....30......Chorzów/Island ia..21.05/(Nataniel) 27.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. ..22.05/ (Lenka) 28.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. ...........22.05/S 29.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ............22.05/S 30.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław..... ............23.05/C 31.Emilia_83...........Emilia.......27......Wielkopolsk ie..23.05/ (Adrian) 32.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... 23.05/(Zuzia) 33. em_trz..........Magda........22......Żyrardów............. . 23.05 /? 34.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... 24.05/ (Mateusz) 35.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie.....24.0 5/ (Karolinka) 36.Dosia255.......Dorota...27....Waterford/Irlandia....24 .05/ (Amelia) 37.tosia204............Agata.......28......kuj-pom....... 24.05/ (Mateusz) 38.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .....25.05/ (S i S) 39.Pristina86.....Natalia...24...Gdynia/Gdańsk...26.05/ (Zuzia/Majka) 40...x.....................Ania.......22......wlpk....... 26.05/ (Maja i Jasiu) 41.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem....... .31.05/ (Jaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari dodana w terminie. NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk............30 .04/ (Natalia) 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie...... ............01.05 3. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec...........0 2.05/ (Julka) 4. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. 03.05/ (Laura) 5. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...03.05/ (MILENA) 6.-KasiaGJ-.......Kasia.....22.......opolskie.......... ....03.05/(MICHAŚ) 7. weska............Marta.......27.....Szczecin. ..............05.05/C 8.klara_23Klara23.Warszawa.05.05/Amelka 9. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań.............06 .05/ (Zosia) 10. tigero.............Natalia......33.......Poznań............ 07.05/ (Tymon) 11. kari86.......Karolina.......25....Brzeg Dolny/Wrocław....7.05/ NELA 12. bunia3..........................30........Toruń............ ....08.05 13. DeeYaa.........Hania.........28......wlkp................ ...08.05 14. esti1983.........Estera.......27......Warszawa..........8.05 /Julka 15.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..........09.05/S 16.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... .....11.05/ (Kubuś) 17.Kankuun...........Dorota......32........UK............ .........12.05/S 18.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. .....12.05/ (Jasio) 19.mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... ..13.05/(Zuzia) 20.Julietta40.....Agnieszka...40....woj.podlas kie.15.05/ (Maksymilian) 21.justz..............Justyna......26..........UK........ .............15.05/S 22.milka78.........................33........Kraków..... ......15.05/ (Maciej) 23.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..........16.05/C 24.cv.................Wioleta....24.........Niemcy..... ..........16.05/Alex 25. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ......19.05/C 26.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie..21.05/ (Maksymilian) 27.Stylowaa..........Ania....30......Chorzów/Island ia..21.05/(Nataniel) 28.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. ..22.05/ (Lenka) 29.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. ...........22.05/S 30.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ............22.05/S 31.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław..... ............23.05/C 32.Emilia_83...........Emilia.......27......Wielkopolsk ie..23.05/ (Adrian) 33.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... 23.05/(Zuzia) 34. em_trz..........Magda........22......Żyrardów............. . 23.05 /? 35.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... 24.05/ (Mateusz) 36.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie.....24.0 5/ (Karolinka) 37.Dosia255.......Dorota...27....Waterford/Irlandia....24 .05/ (Amelia) 38.tosia204............Agata.......28......kuj-pom....... 24.05/ (Mateusz) 39.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .....25.05/ (S i S) 40.Pristina86.....Natalia...24...Gdynia/Gdańsk...26.05/ (Zuzia/Majka) 41...x.....................Ania.......22......wlpk....... 26.05/ (Maja i Jasiu) 42.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem....... .31.05/ (Jaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dawno nie pisałam... Ja jeszcze nie spakowana, ale myślę że za jakiś tydzień zacznę to robić :) siedzę i boli mnie ząb po wizycie u dentysty... mogę wziąść paracetamol? odebrałam dziś wyniki i w moczu mam jakieś bakterie :( na szczęście jutro idę do mojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, dajecie czadu z tym pisaniem. Ja nie mam siły siedzieć przed kompem więc wchodzę raz na jakiś czas. Witam nowe mamusie bo chyba się jeszcze nie przywitałam. Co do tego mojego bólu krocza to czytałam że to może być rozejście się spojenia łonowego. Muszę się jutro dokładnie dopytać lekarza co i jak. Ja do szpitala mam spakowane 3x body z krótkim rękawem 1x body z długim rękawem 3x pajacyki 3x skarpeteczki 1x niedrapki 1x rożek 3x czapeczki Do tego oczywiście pampersy i chusteczki nawilżone, no i maść sudocrem i cumelek. Więcej mi nic nie potrzeba:) A jak braknie ubranek to mi dowiozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie pochłonęłam 2 kotlety mielone i ziemniaczki peere :) (wczoraj teściu mi dał zapas kotlecików i jeszcze słoik rosołku ;p )Wiec gotowanie z głowy , tylko odsmażyć i można wcinać. Miałam jechać do rodziców ale się tak najadłam że mi się już nie chce, najchętniej bym się położyła już do łóżka ale jak leże to zaraz mam bóle w kroczu wiec wole jeszcze nie... Tak sobie myślę że mój lekarz to chyba się myli mówiąc mi że do 20 już powinnam być po. Bo jak narazie u mnie się nic takiego nie dzieje , chyba że mnie dopadnie nagle , bez żadnej zapowiedzi.... Już sama nie wiem co mam o tym myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Jutro zaczynam 34 tydzień. Dziś w nocy obudziłam sie z okropnym bólem po lewej stronie na wysokości pępka i dopiero po zażyciu no-spy odpuściło!! Nie mam pojęcia skąd ten ból czy przypadkiem sprawczynią nie jest moja Malutka i jej kopniaczki!! Klara 23 witaj ja też będe mieć Amelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa A dlaczego twój lekarz uważa ,że 20 będzie już po wszystkim?Już masz jakieś rozwarcie lub skróconą szyjkę? Kiedy byłaś ostatnio na USG ?Ile twoje maleństwo ważyło?Pytam się bo chce porównac ze swoją dzidzią bo mój lekarz uważa ,że duża jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×