Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Klara_23 Ja mam termin według om na 28kwiecien według usg 2\Maja Jestem juz w 38 tygodniu Ostatnio byłam na usg nie całe 2 tyg temu mała ważyło około 2500 I lekarz po usg powiedział tak: "następna wizyta na 20 kwietnia ale nie sądzę żebyśmy się już zobaczyli do tego czasu powinna być Pani już po, akurat na święta będzie Pani w domku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Kasiula masz wizyte tak jak ja- 20 kwietnia. Masz termin jak ja więc jak nas weźmie to na swięta już po????????.no nie gadaj. Odnośnie moich zamówień na allegro - to juz się dogadałam z gościem. Wysłałam mu za kuriera 15 zł i już mi wysłał dziś paczkęęęęęęę. Tak więc wsiom oki. Mam złe wyniki moczu ide jutro zrobic posiew. Ponoć jakieś bakterie mam. Czyli antybiotyk pewny. ide was poczytac. Ale mam WIELKĄ PROŚBE DO WAS ODNOŚNIE POMOCY W WYBORZE KOLORU WÓZKA DLA she. PODAJE LINKA: POMÓŻCIE.. http://www.sportline.riko.pl/produkty/alpina/?lang=pl USTAWIONY JEST KOLOR ZIELONY ALE POWYŻEJ SA INNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - sorki ale ja mam aktualny termin na 1 maja. Więc ciut wczesniej masz TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena - tak mi oznajmił lekarz na ostatniej wizycie.... ale ja tam nic nie czuje żeby mojej się śpieszyło. A ty masz już jakieś objawy czy coś? Bo mnie tylko jak leże boli w kroczu od lewej strony, i tyle nic więcej mi się nie dzieje.... Wózeczek ja obstawiam zielony albo niebieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari - NELA to imie bardzo mi sie podoba, no ale już mam wybrane dla mojej SHE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula no własnie - wczoraj miałam parę skurczów zapowiadających - takie jak przy okresie, ale mineły jak spokojnie leżałam. Ten niebieski też mi sie podoba, ale zielony - mniam................uwielbiam ten kolorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien i Kasiula - zielony 2 głosy, mój 3. Wynegcjowałam cene z 1300 na 1100 z przesyłką. Więc chyba się skusze tylko kolor teraz najwazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo 🖐️ Rano jednak nie czytalam was bo mama do mnie dzwonila i tak sie rozgadalysmy ze godzina nie nasz byla:) a potem juz musialam sie ruszyc bo na 14 umowilam sie z kolezanka a obiad i sprzatanie lezalo. Teraz was poczytalam i kurcze wszystkim odpisalam i polowe mi sie skasowalo nerwa dostalam nie pamietam komu co pisalam dlatego zostawilam to co bylo.Przepraszam ze do niektorych postow majoweczek nie odnioslam sie.. Ale mialam zaleglosci w czytania masakra na szczescie udalo mi sie:) Dziewczyny ale wy o tych porodach piszecie matko ja tez juz zaczelam tak intensywnie myslec ze szok i mysle ze tak juz bedzie do naszych rozwiazan ze codziennie kazda bedzie cos pisala o porodzie ze ma bole itd i czy to na pewno juz:)Damy rade kobitki:)!!! A mam tak pytanie ostatnio uswiadomilam sobie ze po porodzie przydalby sie jakis plyn zeby rana sie goila co polecacie?Moj tesc do PL na swieta jedzie to chcialabym zeby mi cos kupil ale co?? jaTuska Fajnie że sie odzywasz ja też wybrałam imię dla swjego synka Alex tzn nie do końca bo ty wczesniej pisalas ze Alexander a my tylko krotko chcemy Alex i koniec.:) Moj brzuszek tez juz nie jest taki okragly a najwygodniej malemu po prawej stronie hehh czasami boli jak cholera ale jeszcze troche i wkoncu doczekamy sie swoich maluchow:) Zadałas pytania ktore uwazasz za glupie i oczywiste a ja sama bylam ciekawa odpowiedzi na nie.Bo tez takie sprawy mnie zastanawialy:) stylowa Nie sadzilam ze mozna tak sie cieszyc z kaszy czy orenzady polskiej hmm ale stesknilas sie za takimi rzeczami ja narazie mam dobrze bo tesc co miesiac jezdzi do PL wiec co chce to mam a co najwazniejsze miesko na obady od rzeznika :) Co do kremikow to ja mam z nivei na kazda pogode i na razie nie kupuje nic z filtrami bo i tak mysle ze takie malenstwo powinno sie chronic przed sloncem. esti1983 nie panikuj z tymi przygotowania juz jest dalej niz blizej na pewno zdazysz ze wszystkim:)i nie panikuj z tym porodem daj znac jak bedziesz po wizycie:) X ja mam taka poduche do karmienia.http://allegro.pl/poduszka-do-karmienia-rogal-i-kobiet-w-ciazy-3w1-i1534078484.html teraz wygodnie mi sie spi z nia a pozniej wygodnie sie z nia karmi malenstwo kolezanka miala i tak polecala ze zdecydowalam sie kupic i jest super.Wiec rowniez polecam. a ten twoj brzuszek sliczny masz taki okraglutki bardzo fajny az szok ze tam sa 2 sloneczka:) agnes71 Gratuluje dobrych wiadomosci po wizycie.Tak mi tez ten czas zlecial jak szalony to juz niedlugo.Tez juz chcialabym miec swojego aniolka. justz jak sie czujesz ?Mam nadzieje ze juz lepiej.A maly sie rusza wiec mysle ze to dobry znak:) penelopa kruz no wlasnie mi tez sie zmienila wydzielina na bardziej zolta a na samym poczatku w ogole pomyslalam ze to czop sluzowy hehhe stylowa Nataniel Rajan bardzo ladnie w ogole fajnie ze Nataniel na pierwsze bo bardzo mi sie podoba Rajan nie slyszalam jescze takiego imienia ale jak juz to tez bym byla nad polska wersja pisma. Co do materacy to jak juz masz jakis to nie zaprzataj sobie mysli innymi nie zaluj napewno ten twoj tez dobrze sie sprawdzi:)gratuluje super wiadomosci po wizycie. kasiula mamuskamaj fajnie ze odpowiedzialyscie na pytania jatuski tez bylam ciekawa tych objawów porodu. Atena nie panikuj babo masz torbe spakowana wyprawka tez prawie cala gotowa wiec teraz tylko czekaj na ten cudowny) weska ja x landera xa zakupilam na allegro w sklepach duzo drozej.Kupilam 2 in 1 i osobno fotelik bo tak mi lepiej wychodzilo cenowo niz 3 in 1 kolor wybralam jungle i jestem zadowolona jak narazie zobaczymy jak sie sprawdzi na spacerkach. Co do kolorystyki to jest duza chociaz jakis czas byl problem z tym moim kolorem ale nie wiem jak teraz to jest.Kolory wszystkie masz na stronie producenta . Kropeczko jestem w szoku twoim dolegliwosci przykro mi a ten porod w ciagu tygodnia no masakra trzymam kciuki za ciebie kochana Emilia ciesze sie ze juz lepiej u ciebie oby tak dalejodpoczywaj babo) klara 23 witaj :) Lece kolacyjke jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllloł;))))) dziołchy ja nadrobiłam wsjo. dziś kupiłam łóżeczko, przewijak ten większy, + 2 pokrowce frotte i wanienkę:) także brakuje mi już tylko staniczka do karmienia;] i czegoś do dupki dla małego. dziś patrzałam, że Mój x-lander kosztuje z fotelikiem prawie 2.500:o więc cieszę się, że wpłaciłam zaliczkę taki czas temu. ufffffffffff. cv na gojenie krocza tylko mydełko BIAŁY JELEŃ! wszyscy je polecają!jest i w kostce i w płynie. rewelka. Kasiulaaaaa nie dostałaś rozpiski co trzeba dla Ciebie i maleństwa na Łubinową???? jeśli nie to pisz, to Ci tutaj napiszę, bo trochę przesadziłaś z ilością:D chyba, że tak chcesz;) atenko kuruj się więc;* mi się podoba, fioletowy, czerwony i żółty, ale to kwestia gustu:) JaTuśka 3maj się tam cieplutko:* p.s dziewczyny co uważacie na temat zrobienia porządku na poczcie????i pokasować foldery dziewczyn nie udzielających się?? hmm? buziakiiiiiii;** p.s od jutra jestem już aktywna bardziej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikła nam na dobre ad88888 - nie ma jej już wogóle. Ciekawe co z nią??? jesli nie ma dziewczyn na forum - to tez jestem za aby pokasowac foldery - ale to tylko propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupiłam dziś DZIDZIUSIA do kolorów i do białych ciuszków. Do tego JELP - płyn do płukania tkanin. Ale penelopo - dobrze ze napisałas JELENIA JESZCZE MUSZE. A tantum rosa nie lepsze na krocze.............. kurcze mam nadzieje ze mnie nie natna - wkoncu nie od parady smaruje go olejkiem migdałowym. ech..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z powrotem :) ale dajecie czadu :D co do torby dla malucha - do mnie do szpitala nic nie trzeba poza nawilzanymi chusteczkami :] no i lumpkami na wyjscie i fotelikiem - obowiazkowo :D wlasnie wrocilam z SR babki dzis zrobily kapiel malucha wow niby na laleczce proste jak barszcz.. ale generalnie.. massssakraaaa hhehe dlatego moj husband bedzie kapal :D haha :))) babeczki polecaly fride wiec cieszylam sie bo juz ja mam :D aa co do kapieli odradzaly wszelkie maty, gabki, te foczki do wanienek - najlepsza zwykla wanienka jak to nam nasze JUZ MAMUSKI poradzily i chwala im za te rady :D atena co do koloru- mi ten zielony, zolty.. ino do zoltego te czarne robaki ciagna wiec zolty odradzam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jednak zielony kupie - skoro tak radzicie. Jak bedzie oczo-walny - mogę zwrócic do 10 dni.............hihihih. Masakra - i po co taki wybór mają. wero-nika masz racje rosa drogi jak pieronnnnnnnn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innego forum: Domyślnie Re: TANTUM ROSA CZY MYDLO ? " Trudno stwierdzić, który ze środków jest bardziej skuteczny. Ja używałam obydwu i uważam że każdy ma swoje plusy i minusy. Tantum jest dobre jak człowiek jest np. w szpitalu i nie ma możliwości, albo siły aby po każdym załatwieniu się wchodzić pod prysznic. Wtedy dobrze jest mieć Tantum przygotowane w takiej butelce z ustnikiem (butelka po wodzie mineralnej dla sportowców-np. Żywiec Zdrój) i po załatwieniu się podmyć tym Tantum przy pomocy np. wacików.(wtedy niepotrzebne jest wchodzenie pod prysznic.) W chwili gdy natomiast jest możliwość wejścia pod natrysk można korzystać z tego środka z którego się chce. (Szare mydło można poza tym wykorzystywać potem do prania - sprawdza się doskonale.)" wybór należy do WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie nie wejśc za każdym razem w łazience pod prysznic. Przeciez nasz połóg to naprade na początku to zapach - odstrszaszy pewnie każdego jakby sie nie mył. Ja tam wole siedzieć pod prysznicem ciagle, ale nie można - oczywiście wiem to. Ale same zobaczycie które rodzą po raz pierwszy ze prysznic to bedzie zbawienie nasze w czasie pobytu po narodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide już na górę, bo zimno tutaj w tym biurze - do jutra zatem i spokojnej nocki majóweczki. Mam nadzieje ze skurczów dziś NÓG (dodam) mieć nie bede - nałykałam sie magnezu i nie piłam kawy - moze jakoś przespie. buziole dla wsiom na forum i do utrammmmmm.paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem że ten cały połóg to mnie przeraża normalnie nie moge sobie tego wyobrazić!!jak tak poczytałam o tym to już mojemu M powiedziałam że kanapa do spania go czeka :) chyba z pod prysznica nie będę wychodzić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena- a u mnie cisza na razie z bólami, ja wogole jak miałam okres to w swoim życiu może 3-4 razy miałam bóle menstruacyjne i to słabiutkie , mam nadzieje ze teraz tez jak mi się pojawia to bedĄ takie jak wcale ;p Penelopka- Mam tą karteczkę dostałam na pierwszej wizycie :) Przyznaje się przesadziłam... ale nie chce ograniczyć się do kartki bo sama nie wiem kiedy ur. czy np body z krótkim rękawkiem bo ciepło czy z długim bo jeszcze chłodno itp. Wole zabrać więcej. W sumie można pousuwać tam i tak połowa folderów pusta , albo wogole nie kojarzę dziewczyn. Cv - co do poduszki to ja tez nią mam i śpi mi się z nią superancko , czasem nawet mój mi ją podkrada , mówi że wygodna :) No właśnie bez straszenia. PUKI DO KONCA NIE WIEM CO MNIE CZEKA NIE OGARNIA MNIE PANIKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam tego rogala i on mi zycie ratuje bo bez niego spac nie moge!!ale moj M to sie smieje ze musi spac na kanapie bo sie tak rozpycham i jeszcze sobie "kochanka- rogala" biore i dla niego juz miejsca nie ma :) biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą!!! Ja dopiero teraz zaglądam, bo wcześniej nie miałam kiedy. Wczoraj chrzciny i wróciliśmy bardzo późno, a dzisiaj grill z przyjaciółmi. Zjadłam dwie kiełbaski, hehe Po chrzcinach, jak przyjechaliśmy do domu to byłam taka padnięta, że zaraz usnęłam. Wcześniej jednak dwa razy strzyknęło mi w krzyżu i myślałam już, że nie wysiądę z auta. Chyba za dużo czasu spędziłam w pozycji siedzącej i kręgosłup się zbuntował. W nocy znowu mała tak mnie kopała, że myślałam że popłaczę się z bólu normalnie. Wybrała sobie czułe miejsce- moje żebra- i wpychała w nie swoja malutkie nóżki, ałaaa Dzisiaj odebrałam wyniki na paciorkowca, wynik ujemny :) Kropeczka kochana Ty nie panikuj, bo wszystko będzie dobrze 🌼,a mam nadzieję, że to jeszcze nie są objawy porodu. Trzymam kciuki !!! Weska ja też odczuwam to podobnie, a szczególnie wieczorem po sporym wysiłku. Wydaje mi się, że to nasze dzidzie naciskają już na macicę. Nie ma co ukrywać, już jest coraz bliżej... Z kosmetyków ja zakupiłam oilatum, sudokrem, bepanthen, krem, mydełko (chociaż słyszałam, żę jak się używa oilatum to już nie potrzeba innych kosmetyków do mycia) i oliwkę bambino, puder nivea. Stylowa fajnie, że w końcu o Ciebie zadbają i porobią podstawowe badania. To trzymam kciuki, aby wszystko było ok DeeYaa to nie zazdroszczę, cała rodzinka na głowie, hmmm Raczej bidulko nie będziesz miała kiedy odetchnąć. No jak widać, Ci mężczyźnie to niezłe pomysły mają :P Emilia witaj 🌼. Fajnie, że już w domku jesteś. Teraz to już komfortowa dla Ciebie sytuacja będzie, bo wiesz już wszystko i jesteś obeznana z personelem i szpitalem. Ja niestety będę świeżak, obym tylko się nie zgubiła :P hehe Klara witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpela co ma maluszka 20 miesięcznego mówiła, że krew połogowa nie śmierdzi (?) ale ona przy każdej zmianie podkładu tj. tej wielkiej podpachy właziła do wanny. dużo krocze wietrzyła i zmieniała podkłady co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×