Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kochane powtórzę się bo dalej nie jestem pewna : co z tą ilością jabłek i soczków,jak Wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeczytajcie jeszcze maila z brakiem tematu ode mnie :)na naszej poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa ja dalam dzis pol sloiczka, mała więcej nie chciala. Uwierz mi ze jak zaczniej podawac to mały sam CI pokaże ile zje, moze łyżeczke dwie góra :) moja tak na poczatku zrobila. pamietaj aby przelozyc jedzonko ze sloiczka i dopiero podgrzac jezeli podgrzewasz, bo to jedzonko nie moze byc dwa razy podgrzewane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa dziękuję jeszcze raz za odpowiedź. Moja konsternacja wyniknęła z opisu na buteleczce soczku,gdzie widzę ,że ograniczenia co do jego spożywania jednak są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa ja pytałam wczoraj przy okazji pediatry od czego najlepiej zaczac wprowadzajac nowe pokarmy to mowiła, że soczek raz na 2 lub 3 dni i zeby zwracac uwage zeby nie było cukru, a tak to dawac jak najwiecej wody do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne tamto forum:) Mam nadzieje że wszystkie tam przejdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgoś ja próbowałam podawać wodę lecz niestey choć walczyłam miesiacami mały jej nie zaakceptował,próbowałam rumianku i herbatki anyżowej i nic z tego,w ten soczek mu pasuje i alergii nie ma bo jabłuszka już podaje piąty dzień,dlatego mi tak na tym soczku zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam już czasu teraz ,bo mała za dwie godziny kończy szkołę i muszę odebrać też jej koleżankę,więc muszę szybko obiadek szykować i ogarnąć mieszkanko,ale później zaglądnę na to nowe forum,mam nadzieję,że wszystkie je zaakceptują jak jedna,bo troszkę się boję "rozsypki" Piszcie co postanowione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa ode mnie już też powinno dośc. Czekam Chyba ze coś popiermandoliłam. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena35 nic nie mam, jednac cos musialas popierniczyc :P :P :P stylowa tez bym chciala zeby dziewczyny przeszly bo tam bedzie wiecej prywatnosci. Uwazam tez ze mile beda widziane dziewczyny nowe, po "sprawdzeniu" przez nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...happyMymmy...
Powstał nowy temat MAJÓWECZKI 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI ;-) kurde nie mogę sobie z małym poradzić. Cały czas wkłada paluchy do buzi. No to myślę jest głodny. Daję mu cyca a on nie chce :-( Nie wiem czy to dziąsła czy jakieś himery ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa -mama
Happy gdzie dokładnie? bo szukam na kafe i nie moge znalezc nowego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek
skoro i tak wam sie forum tu posypalo to i ja wam cos wtrace. Rzeczywiscie nie bylo was trudno znalesc na naszej klasie trelevelina nie dziwie sie ze masz kompleksy i probujesz sie ukryc. to fakt . Ty emilka wcale zas taka gruba nie jestes jak pisalas za to straszna panikara. najfajniejsza jest atena , stylowa i znow mama , bo penelopa to taka madralinska. szkoda ze idziecie bo fajnie was sie czytalo a teraz jeszcze jak sie was znalazlo to wieksze jaja hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...happyMymmy...
nowa-mama MAJÓWECZKI2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,że teraz nas już nikt nie znajdzie i nie będzie podglądał hihi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek
ta , ta smiej sie smiej bo nic innego ci nie pozostalo . ani to ladne ani madre . chyba najwieksza prostaczka z forum maj . i najbardziej oklnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nestle ofiarą plotki w internecie Plotka w serwisach społecznościowych stała się dla giganta spożywczego Nestle wielkim kłopotem. Ale ci którzy ją wywołali, mają ponieść konsekwencje. Specjalne oprogramowanie ustali, kto poruszył lawinę plotek czytamy w Gazecie Wyborczej. Polscy internauci zamieścili na Facebooku ponad 22 tys. wpisów na temat szkła w kaszkach Nestle. Plotka o tym, że jedzenie dla niemowląt może zawierać szkło, mogła trafić do milionów internautów szacuje firma Brand 24. Wszystko zaczęło się od Polaka z Wielkiej Brytanii, który ostrzegł 5 sierpnia w języku angielskim znajomych przed kaszkami Nestle. Już po kilku dniach posypała się lawina ostrzeżeń z całej Polski. Fora i blogi huczały od plotek. Polski oddział firmy Nestle wydał oświadczenie, że cała sprawa ogranicza się do Francji, do jednej serii puszek przecieru bananowego dla niemowląt. W czerwcu jedna z francuskich matek odkryła w tym produkcie szkło. Jednak było już za późno. Więcej w Gazecie Wyborczej. widze ze i u was sie dzieje co u nas kiedys..... tez przez wredne pomarancze topik sie rozsypal i teraz prywatne mamy na BB. mimo wszystko szkoda mi ze nie ma juz naszej kafe bo tam najwiecej dzielo sie od poczatku, ciaza, porod......wow! alez sie na wspomnienia bierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agato zajmij sie dzieckiem ! ja nie obrazam ciebie wiec po ciul sie mnie czepiasz, znajdz sobie kolezanki do pisania, a innym daj spokoj! a to ze ktos klnie - sorry czy to wyznacznik tego jakim sie jest czlowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek
haha agato? no zwij jak chcesz moge byc i agata bo moje imie bez znaczenia :) chwilowo dziecmi zajmowac sie nie musze to sobie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się porobiło :-o Szkoda że znowu pomarańcze musiały coś rozwalić. No nic, uciekam na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek2
dajesz dajesz malenka!!! jedziesz po laskach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek
haha zrobmy szczery konkurs ktorej majowki najbardziej nie lubieliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek2
jestem za!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×