Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Evika..a może być może..? wkrótce zobaczysz..myślisz, ze głupotą z mojej strony będzie robienie testu po tygodniu? bo normalnie nie wytrzymam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:*:*:* evika...nie ma obaw nie zachoruje :P:P bablinka...nie nie rob testu juz teraz, zawczesnie, poczekaj kilka dni jeszzce i kup test w aptece ktory wykrywa ciaze przed spodziewana @(mozesz zapytac farmaceute ktory jest lepszy dla ciebie napewno doradzi) zycze ci duzo wytrwalosci i 2 kreseczek :* Vintage "Smutny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki widze ze wy tylko piszecie i piszecie ja sie pomalu przygotowuje do meza urodzin ma w sobote i bedzi az 25 osob i mysle gdzie to pomiescimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, macie rację... tylko, właśnie u mnie2 będzie kolo 26/27 a dziś dopiero 14..........no mam wielka nadzieje, że u Ciebie Evika będą 2 kreszczyny..teraz ja jeszcze nie pracuję, mąż mój miał rekonstrukcje więzadła kolanowego i popsuty jest, więc tak siedzimy i liczmy minuty...masakra totalna,, jak by ten czas przyspieszyc? :-) :-) dorota- mam test- Quick Vue (ponoć 6 dni od zapłodnienia..) wiem, ze to nie jest miarodajne i najlepiej wytrzymac te dwa tygodnie ale to sie tak łatwo mówi..mnie już trafia :-) a nadzieja we mnie wielka jak stąd do Akonkaguy :-)w Andach :-) :-) :-) Ty evika robisz jutro test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu jedyne wyjście to uzbroić się w cierpliwość i tyle. a jak przepraszam Wam wychodzi uzbrajanie się w cierpliwość? bo mnie bardzo kiepsko jak widać...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :*:*:* co do cierpliwosci to ja bede miec o tyle latwiej (chyba) ze na urlopie w tym czasie oczekiwania bede :P test kupie i w domu zostawie jak wroce to akurat bedzie juz czas na zrobienie go. evika...trzymam kciuki jutro :*:* babelinka...jak ci nie szkoda kasy to zrob chocby i jutro, moze cos wyjdzie skoro juz po 6 dniach ma wykazac :) po tygodniu zrobisz kolejny i tyle. Skoro sie tak bardzo denerwujesz to zrob i badz spokojnijsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolo 2 tys euro (hotel, sniadanie, kolacja) a okolo700 mysle ze musimy zabrac ze soba a maz dzis o wiele lepiej dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika...ale lepiej szukac jakis promocji na urlopy, i sprawdzic oczywiscie warunki w hotelu(bo ceny nie jest rowna jakosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza...wiem, raz sie ciesze a potem smutna jestem :( pewno z tej pogody :( w poludnie gorco i sloneczko a teraz bleee :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
hej dziewczyny, bylam dzisial u lekarza i z badania moczu wynika ,ze jestem w ciazy ,macica jest powiekszona ale na usg jeszcze nic nie widac,bo to za wczesnie.Za 2 tyg.musze sie znowu pokazac.Dzisiaj pol dnia przespalam,a wczoraj w pracy myslalam ,ze nie wyrobie,krzyz mnie bolal ,jakos sslabo mi sie robilo.Jutro mam ranna zmiane ,ni wiem jak wstane o 4 rano... Evika -rob ten test i zycze aby byl pozytywny jak i wszystkim pozostalym staraczkom:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×