Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a moze dlatego smutna, bo maz wyszedl z kolega na piwo :( a ja tak na niego nakrzyczalam ze.... :( ech moze to ze stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
dorota, dziekuje :-)))jakos to do mnie nie dociera. Tak jak pisalam,stwierdzilismy z mezem ,ze jak bedzie,to bedzie ,no i tak za 1 razem. Przepraszam,ze tak wpadam i wypadam,ale albo praca,to dom,synem tez trzeba sie zajac,a On caly czas weszy co ja tu pisze:-)) Zaraz jade na wywiadowke do szkoly i tak to sie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota to fakt pogoda jest paskudna i u mnie w sam raz na depreche ale nie martw sie urlopik sie zbliza:):):) evika i co dostalas@??? czy test robilas???? u mnie jutro poczatek płodnych i ............. zobaczymy jak to bedzie nie uzywamy gumek a dzidziusia juz oboje nie chcemy:/ Wszystko wyjdzie w praniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie najgorsze oczekiwanie do @ bo jak juz dostane to emocje opadaja i jestem tak jakos spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z mieszkaniem narazie spokoj i bedziemy mieszkac tu dalej:) chociaz nie wiem jak długo ale......... a co z dzieckie mto poki co daje sobie na wstrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia my tez do kupienia :D na kredyt oczywiscie :D :D ale tak jest placic czynsz przez cale zycie, to lepiej kredy i mieszkanie kupic :) i 20 lat spalac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas czynsze sa takie drogie: my za pokoj i kuchnie placimy tyle co miesieczna splata kredytu na 3 pokojowe mieszkanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika :D :D bliznkai ci sie marza :D moj maz ma rodzenstwo blizniakow i z drogiej blizniaczej tylko brata takze ja na mnoaga ciaze nie licze :P:P:P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×