Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nie wiem juz sam mze wczesniej mnie tez bolal tylko nie myslam o tym :P a teraz to wiesz ze sie kazda pilnuje i obserwuje co jak i kiedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eviak wiem :):D wiesz maz ma racje zanim sie za dzidzie zabierac to powinnma najpierw do lekarza isc i powiedziec co i jak i czy moge i wogole :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówisz,,,najwyżej strata kasy, postaram się choć wytrzymać do 10 dnia po owu.. zobaczymy, a niecierpliwa jestem bo już chcę..a może dłuzej wytrzymam? :-) szkoda, że mam tak mało dostępu do kompa, chętnie bym z Wami pogadała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika..dziekuje :P bardzo spokojnie :D :D teraz to mnie chyba cos bierze , bo glowa mnie boli, katar i oczy lzawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Dzien dobry;-) evika,a Ty jeszcze nie u lekarza? Spalam do 10 i nadal jestem malo przytomna.Wczoraj w lozku mialam caly czas takie dziwne drgania w brzuchu. Jak na razie poza zmeczeniem nie mam innych objawow. Dzisiaj mam wolne,ale zaraz musze jechac do pracy zawiezc ciasto ,ktore upieklam-w firmie jest impreza. Buziaki i millego dnia Wam zycze dziewczynki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) ❤️ ja dziasiaj cos pozno do was zagladam bo tak juz pisze dlaczego po pierwsze dziasiaj mam wolne to znaczy ja mam wolne czwartki niedziele :) takze pracuje tylko 5 dni w tygodniu :) wiec dziasiaj skorzysalam i spalam do 10:30 :) a potem pojechalam z M na zakupy bo w niedziele ma urodzinki :) :P a teraz gotuje zupke jarzynowa pychotka ZAPRASZA WAS BABOLE NA UCZTE a dzisiaj czuje sie sredni rano miala takie delikatne mldlosci masakra ale dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika jak ja bym też chciała iść dziś do lekarza i potwierdzać .............a testy niestety mam nawet dwa :-) :-) dnie mi się dłużą niebotycznie :-) szkoda, że mam tak mało dostępu do kompa bo może szybciej by mi czas mijał...poczekam do nastepnego czwartku (13 dzień po owu)z tym testem jednak...nie chcę się za szybko rozczarować, wolę dłużej się łudzić jak coś...jak ja bym chciałą mieć bulgotki w brzuchu :-):-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście napisz zaraz jak wrócisz bo wszyscy są ciekawi :-) :-) i mają nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj się kochana :-) na bank wyjdziesz od niej szczęśliwa :-) zaciskam kciuki na szczęście i lecę na zakupy :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No evika pewnie u lekarza... Wiesz edzia nie do końca się cieszę, bo znów raz seks w płodne i znów czekanie...No ale chyba już instynkt zaczyna u mnie działać ;), skoro nie trzymam się swojego planu, że konkretne starania, albo wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze teraz wlasnie sie uda bo niby sie nie staracie a niby tak moze jaks niespodzianak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam laitowe nastawienie, no chyba że za klika dni zacznę schizować :D, niezbyt wierzę, że coś może z tego być, ale to się okaże... A poza tym ok... To juz powoli mdłości Ci się zaczynają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mldlosci juz ide powoli, wlasnie jem sobie czekoladke :) a ktory to twoj dzein plodny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam jak ty piszesz a tera w czasie ciazy to ssss moglby nie istniec wogole nie mam ochoty biedny moj M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×