Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nop w zeszlym roku przeklinalam zime bo wozkiem jezdzic nie moglam a mala po sniegu nie zbyt umiala chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobity wy mowicie ze u was jest zimno a u mnie w norwegii w lato byly tylko 2 dni upalu a tak to caly czas zimno pada deszcze :( w tym roku pogode jet u mnie beznadziejna :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej by bylo jakby byly stale temp ale tak nie jest:/ edzia w norwegii to ja myslałam ze wiecznie zima a tam nawet deszcze padaja heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurza, to że trudno przewidzieć zimę w Polsce...bo ostatnio bywała śnieżna i mroźna, a przez kilka lat wstecz bywała prawie bez mrozów i bez śniegu, ja często ciepłych swetrów nie zakładałam, bo sie przegrzewałam i w jesiennych butach chodziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo malod przewidujaca jest to prawda. My z mezem w zeszlym roku nawet czapki nosilismy zeby przyklad dziecku dac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w zyciu Warszawy czapki nie byly do tej pory dlam nie. a Ty nie chcesz chyba powiedziec z enosisz non stop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ze ja lubie pochmurna pogode jak jest szaro nisko wisza deszczowwe chmury najlepiej sie wtedy czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w zimie temperatura siega nawet -30 stopni i wiecej mowie wam masakra ale daje sie zyc ale tutaj zima to jest piekna zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia lubie piekna zime ale tylko za oknem -30 nop to musisz byc zahartowana?? u nas w zeszlym roku do tylku dochodzilo to juz autokary niektore przestaly kursowac i kilka aut nie pozapalalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto w tych czasach nie jest baardziej wrazliwy czy chorowity tak to juz jest a podejrzewam ze bedzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop ja nie jestem mnie tylko raz do roku przeziebienie zlapie ale jest tylu ludzi ktorym non stop cos dolega, a ja nie mowie ze ty jestes:D ciekaawe jak tam evika czy juz po czy jeszcze tam siedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bigos musze wam powiedzie dziewczynki ze bardzo dobry az bym powiedziala ze wspanialy :) a czy jestem zachartowana to trudno powiedziec bo czesto bywalam zapalenie pecherza :( ale na szczescie teraz to mi zniklo tutakj w norwegii maja bardzo dobre paliwo na zime takze samochodu daja rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem ciekawa jak tam evika i tak ja podziwiam bo nie powiedzial jeszcze M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×