Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ciąza czy nie ciąza masz racje, ale ja mam juz 28 lat i wiem ze najbardziej na swiecie pragnę dzieciątka :-) chyba kazdy musi dojrzec gdzies sam w sobie. ale niepewnosc czy sobie poradze, jak to będzie sie pewnie pojawi jak juz zobacze II kreseczki na tescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) evika -trzymaj się kochana! dopisuję się do tego co dziewczyny wcześniej napisały! będzie dobrze i nie trać nadzieii!!!!!! no testy by tak nie kłamały....ja jeszcze kilka dni niepewności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one_kiss, ja skończę niedługo 29 lat ;), ale wiesz ja pod takimi względami małżeństwo, dzieci, to emocjonalnie jestem nieco spóźniona ;), więc chyba bym chciała dziecko, ale nie już zaraz, no po prostu się waham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinka mamy zbliżona datę@ :-D razem bedziemy czekac :-) ciąża czy nie ciąża, my staralismy sie kilka miesiecy i poczułam sie zle, myslałam ze jestem w ciązy, brzuch mnie bolał bardzo i piersi i rózne rzeczy sobie nawkręcałam, poszłam do ginki, a ona stwierdziła ostre zapalenia jajników, przy tym niedrosnosc jajowodów i brak jajeczkowania i połozyła mnie do szpitala. tam mi porobili badania, a byłam na jej oddziale i m,in. zrobili mi badanie prolaktyny i okazało sie ze jest za duza i mogla wplynac na brak jajeczkowania itp. przepisala i bromergon na zbicie prolaktyny, brałam 1 miesiac i poszłam do kontroli i powiedziala ze wszystko ładnie sie zaleczyło i ze mozemy dzialac sobie :-D tylko ze mam sie nie blokowac psychicznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza tak zaraz to nie ma jeszcze 9 miesiecy trzeba czekac. a co do zwolnien w ciazy moja kolezanka byla w 5 tyg jak ja szef zwolnil ale on nie wiedzial ze zaciazyla a radca prawny nie mogł nic na to poradzic do 3 m-ca mozna poleciec jak pracodawca nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nop i jak ktos nie chce dziecka to ma czas zeby je pokochac a inni urzadzaja w tym czasie pokoik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą blokadą, to raczej nie chodzi o to żeby nie myśleć, bo jak się chce dziecka, to jak nie myśleć ;). Raczej chodzi o to żeby nie szukać ciągle objawów, nie czytać ciągle o ciąży ;), no nie świrować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działamy ja tylko jestem w domku :-D choc na początku skresliłam ten cykl, bo nie wiedziałam jak mi ta owu wypadnie a teraz nabrałam nadziei,bo by sie wszystko zgadzało, ale to moj pierwszy taki "swiadomy" cykl. wyjasni sie wszystko za kilka dni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one kis no faktycznie :-) czekamy ;-) l ciąża- dokładnie! pięknie opisałas blokadę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Dziewczyny ,ja juz dzwonilam do ambasady po jakas porade,ale tej wlasciwej osoby nie moge zastac. Z mezem ustalilismy ,ze do poki pani doktor nie potwierdzi oficjalnie ,ze jest to ciaza,to staramy sie jeszcze nic nie robic.Ja tez postaram sie trzymac,jesli naprawde bedzie mnie mdlilo lub pojawia sie wymioty,to pojde do rodzinnego,zawsze moge miec przeciez grype zoladkowa.Jak trzeba bedzie to pojdziemy do prawnika . Eh jakos to bedzie,moj maz tez mi mowi,ze za duzo mysle i kombinuje,wiadomo,ze bez mojej wyplaty bedzie nam duzo trudniej,tym bardziej ,ze rok temu kupilismy dom. Zaraz tez ide pod prysznic,jeszcze wpadne tu potem na chwilke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika ja też Ci przesyłam pozytywne fluidki i Wam dziewczynki :-) ja zmykam, mężuś obejmuje kompa w posiadanie :-) do jutra!:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis podpuscilam mojego M jak zrobi malej kolacje to bedzie ogladal film a jak nie to trudno i zgadnijcie co wybrał??? Oczywiscie robi malej i sobie kolacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
monia, no taki ze mnie typ,ze mozdze i mozdze i wszystko na czynniki pierwsze;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze juz jest w ciazy a to juz za pozno na taki myslenie tak mi sie wydaje. Ale w sumei kazdy tak ma ze mysli dlatego naywamy sie ludzmi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
dziewczynki,ja tam pale w kominku,ale piwwwwwwwwwwwka to Ci zazdroszcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zazdrosc to brzydkie uczucie:P a ja bym wolala nie moc z takich powodow jak TY:D evika jutro Cie maz bedzie przytulał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z noszenie mmozesz miec duuuzzzy problem (oby nie) a z objawami tez moze byc spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobitki poraz drugo :) evika nic sie nie martw moze owulacja sie przesunela i nie widac jeszcze ciazy wszystko bedzie dobrze teraz trzeba czekac cierpliwie ja trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×