Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

u mnie cieplutko w słoneczku to az sie chce palac:) moze evika juz weszla do gabinetu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prezenty to jeszcze tak nie rozumie jest grzeczna co jak co ale na nia narzekac nie moge daje czasem popalic ale to jak kazde dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przepraszam ze tak dlugo nie pisalam mam nadzieje ze nie zapomnialyscie o mnie :) ❤️ niepisalam bo od tej imprezy nie moge sie dosprzatac :( masakra juz jestem tym zmeczona wlasnie robie sobie bigos :) ja ogolnie czuje sie dobrze czasmi mnie mdli ale nie wymiotuje chociaz jest blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że jeszcze nie rozumie, bo już na 3 będzie rozumieć ;). Ja miałam w sb urodziny 1 mojej chrześnicy i już nie wiedziałam co jej kupić!, ma dużo wszystkiego po bracie, plus dużo jej kupują, duża jest rodzina, też kupuje, no maskara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tak samo zabawek ma w miare i tak kazdy pyta co jej kupic to odpowiadam co chcecie ona wszystko ciuchy buty ma to wg uznania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impreza sie udala ale bardzo duzo jedzenia zostalo wiec dlatego robie dzisiaj bigos ale ile sprzatania to sie w glowie nie miesci a wy kobitki jak sie czujecie ::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam tylko marzec i kwiecien a pozniej dalam sobie spokoj bo lekarz powiedzial ze jak wspolzyjemy bez zabezp to lepiej zebym brala a ze wpasc sie nie udaje to nie biore:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×