Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ach te wasze tematy nie weim o czym oge wam jeszcze napisac juz wszystko wiecie co do mojej osoby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biochemiczna jest wtedy kiedy test wychodzi pozytywny, okresu nie ma, ale na USG nic nie widać, nie ma pęcherzyka, dzieje się tak kiedy płód ma jakieś wady genetyczne, no i następuje samoistne poronienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była na naszym topiku koleżanka Kamilla, która pisała, że miała 4 ciąże biochemiczne, pytałam ją co jest przyczyną i czy da się coś z tym zrobić, pisała że to wady płodu i nic się nie da z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika nie martw sie narazie az tak barzo bo moze faktycznie za wczesnie, a jakby to byla ciaza biochemiczna to @ i tak bys dostala bo takie ciaze sie nei utrzymuja. Przykro mi bardzo ale moze jeszcze nie wszystko stracone zrob test za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sa ciaze biochemiczne to nie ma problemu z poczecien nastepnego maluszka tylko nei wiem co znaczy ze masz macice w ksztalcie serce bo czytalam zze tylozgiecie troche moze przeszkodzic w zaciazeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza biochemiczna wystepuje wtedy kiedy zarodek proboje sie zagniezdzic ale nie do konca, moze byc ewentualnie jakas wada płodu i organizm sam go eliminuje ale po tym jest normalnie krwawienie. watpie zebys miala taka ciaze. nie denerwuj sie bo puki co jestes w stanie błogosławionym i nie mozesz sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie nie rob juz testow podalam przyklad jakbys miala @ ale skoro nie masz to nie rob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×