Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

pamietacie jak mi sie spoznial o 5 dni@ i dostalam okres to tez mogla byc ciaza biochemiczna pod warunkiem ze test by mi wyszedl pozytywnie, ale wyszedl negatyw to bylo zwykle spoznienie. Moze owu ci sie przesunela i faktycznie pozniej bedzie widac i dlatego testy tak dziwnie wychodzily. To moze idz na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze moze byc ci przykro i smutno ale to jeszcze nie czas na łzy tylko jeszcze 2 tyg musisz poczekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia Ty to chyba bardziej miałaś kilka dni przesunięcia owulki, stąd opóźnienie...no a u mnie poprzedni cykl też był nieco dziwny miałam plamienie ponad tydzień przed okresem...teraz wygląda to normalniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy twierdzą, że jednak lepiej odczekać z testami, z lekarzami, w sumie jestem tego samego zdania, no chyba że ktoś się stara latami, czy jest po kilku poronieniach wtedy może trzeba działaś od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :-D ja tez czekam na II kreseczki . . . za kilka dni sie wyjasni. bardzo bym chciała zeby sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D stopka prawdę Ci powie :-D mam nadzieje, ze wkrotce będe mogła ją zmienic, choc bardzo sie boję nastawiac tak pozytywnie, bo pozniej rozczarowanie bardzo będzie bolało . . . zycze nam wszystkim ,aby sie udało! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez sobie nospe wez mozna brac mi lekarz tez pozwalał:) a u mnie nic nowego popołudnie w domku a w sprawach sss nic nowego. szkoda ze żołnierza nie ma bys miala sie do kogo przytulic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Witam przepraszam,ze tak malo zagladam tutaj,ale to ze wzgledu na prace,braku czasu .W sobote mialam wieczorna ,dzis ranna i tak caly tydzien poranne zmiany ,a to oznacza pobotke o 4 rano.Dzisiaj po pracy spalam ponad 3 godziny.Chodze ciagle zmeczona,ale mysle o Was i jak sie wszystko w moim organizmie unormuje,to z pewnoscia bede tu czesciej zagladac.Teraz jestem jak z magla wyciagnieta,zmeczona,senna,nerwowa .Piersi bola z dnia na dzien jeszcze bardziej. Evika, nie wiem co napisac,mysle ze musisz jeszcze poczekac,ja bylam tydzien temu we wtorek u lekarza i na usg tez nic nie bylo jeszcze widac,mowila ze to za wczesnie,jak nie masz nadal @ to jeszcze nic nie jest przesadzone kochana-badz dobrej mysli,jestesmy z Toba;-) Sciskam Was kobietki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala miec takie problemy jak wy i byc w ciazy:( ale tzrymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
monia, chetnie,chociaz jak bede sie dobrze czula to chce pracowac,problem ma m tylko taki,ze umowe mam do konca pazdziernika i jak na razie musze sie z tym kryc.Ale nie wiem jak dlugo dam rade,ta sytuacja z praca spedza mi sen z powiek,dzisiaj w nocy nie moglam w ogole spac.Z tego co wiem ,to mam miec przedluzona umowe,ale nie wiem jak to jest w sytuacji ciazy.Pewnie mnie wywala.I tyle czlowiek jest wart.Byla tu pare dni mowa o wyrzutach sumienia,odnosnie ukrywania,ja nie mam.Juz pisze dlaczego.Musze byc 1 godz.wczesniej w pracy ,za friko!nigdy nie mam punktualnie wolnego,w sezonie dochodzi do ponad 2 godzin ,oczywiscie za friko!Przez te 3 lata moj zaklad pracy na tyle mnie i pozostale osoby wykorzystal,ze nawet nie mysle o wyrzutach sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz umowe do pazdziernikaale do tego???? uuuu jak bys powiedziala ze jestes w ciazy i poszla od razu na zwolnienie to musza ci umowe przedluzyc do rozwiazania. a jak by ci nie przedluzyli i nie wiedza ze w ciazy jestes to wtedy zostajesz na lodzie. Bo do 3 m-ca ciazy nie jestes chroniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poczytaj sobie w googlach o zwolnieniach w ciazy i bedziesz wiedziala kiedy cie moga wywalic a kiedy jak cie wywala musza cie z powrotem przyjac bo to tez jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam do grudnia umowe a w styczniu juz dostalam nastepna na 6m-cy a w lutym dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i do rozwiazania musieli mi przedluzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Monia, do konca tego pazdziernika,poza tym nie mieszkam w polsce a na terenie niemiec,wiec tu prawo jest tez inne. Ja na 100procent wiem,ze umowe mi przedluza ,nie wiem tylko ,czy na 1rok,czy na stale,ale obawiam sie,ze jak sie dowiedza o ciazy to pozbeda sie mnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w niemczech tez nie wei mjak tam z tym. To jak wiesz ze ci przedluza to nic niemow o ciazy pazdziernik juz prawie to raczej nikt sie nie skapnie ze zaciazylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co wy dziewczeta sie tak na zapas lubicie martwic wszystko sie ułoży i niekktorych szybciej u innych wolniej ale zawsze pozniej jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja jestem na szkółce, wysłali mnie i jestem juz miesiac poza domem :-( zjezdzam tylko na weekendy i jeszcze jeden miesiac tu bede, koniec mam dopiero 19.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu t otroche szkoda ze masz taka prace ale to czesto masz takie szkołki?? na czym to polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że tylko raz :-D pozniej jakby mnie chcieli wysłac to najpierw musieliby mnie awansowac :-) a szkółka nazywa sie szkołą chorązych i jak ją skończe to musze zdac 7 egz i wtedy dostane stopien wyzej :-) ale jest ciezko, wiedziałam przyjmujac sie do słuzby ze tak bedzie, ale jak juz tu jestem to nie jest fajnie. staramy sie o dzieciątko i weź tu człowieku sie teraz wstrzel . . . choc cały czas mam nadzieje ze nam sie udało w tym cyklu :-D przykro mi dziewczyny ze macie takie zawirowania w pracach swoich, jeden z plusow mojej to jest ta stabilizacja i ochrona jak zajde w ciąze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×