Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość amoze
ciaza,dzieki za slowo otuchy,mysle ,ze jak sie postaram to dam rade. W razie co ,bede Was pytala o rady:-) Ciaza,nie wiem ,czy to Ty pytalas,czy mam dzieci,ale odpowiadam,mam syna ,ktory ma 12 lat-niezly czad i roznica wieku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry babki:)!!!!!! Jak tam u was sie ranek zaczął??? U mnie pracowicie robie kopytka od rana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny monia to nam narobilas smaka :) tez bym zjadla kopytka ale na slodko pychotka zazdroszcze :) 🌻 a ja dzisiaj na obiad serwuje ziemniaczki jajeczki sadzonei maslanka taka dzisiaj mam zachcianke evika ja czuje sie dobrze tylko troche slabo i mldlosci sie pojawiaja jak widze jedzenie (nie dobrze) ciaza a jak tam plynie zycie u ciebie? a dorota to pewnie smazy dupcie takiej to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kopytka beda z sosikiem albo z cukrem na slodko:P ech to tylko pozazdroscic takiego m:D Nie moglam pisac wczesnie jbo kolezanka do mnie przyszla na badaniach byla i wstapila tez do mnie:P. z rana troszke mnie kulo ze strony lewego jajnika teoretycznie ma byc dzis owu ale czy to prawda to nei wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam w zeszły wt takie typowe krwawienie około owulacyjne, w śr też troszkę było i w śr też się kochaliśmy i jeszcze w czw raz zauważyłam odrobinkę krwi w śluzie, ale bólu żadnego nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz podejrzewac to ja sobie moge kul mnie dzis lewy jajnik ale nie wiem czy sobie tego nie uroiłam a wczoraj jak sie przytulałam z moim m to mnie troche podbrzusze pobolewalo i mu sie nie zdazylo uciec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia jak jest z krwawieniem podczas owu czy jest w trakcie czy po czy przed nie weim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka cicha nadzieje ze dzis jest lub bedzie owu i nam sie uda:P wczooraj wieczorwm ogladaliismy film i glaskal mnie po brzuchu a ja do niego ze ten brzuch na kogos czeka:) a on to niech czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ostatnie cykle:29, 27, 32,34,30,28,27 i 31 z tym ze od tego pierwszego cyklu tabl nie biore. A @ mialam 4.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam juz takie głupie uczucie ze juz po jestem ale w sumie skad to moge wiedziec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem w dni plodne tez mialam wieksza chcec ale w ostatnim cyklu nie mialam napiecia przedmiesiczkowego wiec i teraz na owu moge nie miec zadnych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×