Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Hej! Ostatnio wszystkie odpoczywamy od topiku, to dobrze ;) Ja znów nie liczę na ten cykl...bo tak się składa, że mój mąż ma ciężki czas w pracy jest zestresowany i nie ma zbytnio chęci na częste eskapady ;), no ale już chyba na dobre gumki pożegnaliśmy, to jest najważniejsze :). Nie składa się na razie jakoś, ale w końcu na pewno się złoży :) Monia może mu tak nie przypominaj ciągle, bo się może wkurzyć, mnie wkurza jak ktoś mi coś ciągle dogaduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Evika! Mi nie przeszkadza, jak piszesz jak się czujesz, przecież często pytam o to :) Oj wiesz z amoze, to mogło wyjść nieciekawie...pewnie wiesz o czym piszę... A jak się czujesz, jakieś nowe objawy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz może nie tyle, że mamy po czym odpoczywać, bo my jeszcze się poważnie nie staraliśmy, ale nie powiem, że był kompletny luz, bo jakiś stres mnie złapał i czuję, że już wyluzowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie!!!!!!!! Evika mi tez to nie przeszkadza wwrecz przeciwnie lubie sluchac/czytac o objawach ciazowych:P Migotka to dobrzze ze juz zrezygnowaliscie z gumek a na dzidziusia jeszcze rzyjdzie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia! No na pewno przyjdzie czas :) Jutro wyjeżdżamy na weekend , bo jest nasza 2 rocznica ślubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to gratuluje :) i sobie wypoczniecie troche i mysli uwolnicie od codziennych spraw:D fajnie ze jeszcze ktores z was tu pisza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej już jutro będę po płodnych ;), krwawienie owulacyjne było w śr, więcej raczej nie ma szans na jej przesunięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobrze trzeba brac to co nam zycie daje i tyle:) szczerze to kogo ja chce oszukac łatwo jest mi do was pisac ze jest czas i wogóle ale samej jest mi ciezko to zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki :*:* dzis mamy polrocznice slubu :D :D :D a mi sie chyba cykl rozwalil powinnam miec bole owulacyjne a tu nic :P no i ten wczesniejszy @ mies temu ale to i lepiej nie ma stresu :x :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala__89
ja okres powinnam dostać 28wrzesnia i nadal nic...na początku października( ok 5 robiłam test, niby wyszedł negatywnie ale okresu nadal brak) do tego mam okropna zgage. Jutro ide do lekarza, wiece moze jak będzie wyglądało badanie? usg> czy może ginekolog bada nas od środka jakoś? czy wystawi skierowanie na badanie krwi? z góry dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki!!!!! Cos tu cichutko nikt nie chce pisac:( szkoda. Jak sie wasze staranka tocza???? Mojemu M sie dwa razy łapa powineła ale w sumie na cud nie licze;) czas pokaze co bedzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaaaaa
Hej :) ja chciałanm zapytac, czy któraś z was mimo ciąży miała badanie z krwi beta hcg mniejsze od 0,1. do którego momentu tak było? chodzi o to że 13dnia cyklu pojawiło się u mnie plamienie krwią. mam zaburzenia hormonalne więc w każdym momencie mogłam miec owu. następnego dnia miałam śluz baaardzo płodny ciągnący się. potem od 16 dnia cylu miałam brac duphaston do 26 dnia. @ przyszła 3 dni po skończeniu brania leku, czyli 29 dni trwał tamten cykl. jednak było dziwnie bo zaczęło się brązowym śluzem, potem dopiero krew, przez pierwsze 3 dni nie było za obficie, dopiero 4-tego bardzo mocno. wtedy też zrobiłam test beta hcg z krwi i wynik mniejszy od 0,1. Nie wiem co mam myslec, podejrzewam ciąże bo jakoś dziwnie sie czuje... Czy jeśli tego 13 tego dnia cyklu nastąpłaby implantacja zarodka, tst po 3 tygodniah od tego zdarzeni napewno pokazałby? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka81
Witaj Panie! No co tak, jak tam? :) Nie piszę ostatnio, bo w tym cyklu wiem, ze raczej nic z tego...nie chce sztucznie was i siebie nakręcać...poza tym nie mam zbytnio czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki jestem nowa. mam pyt. doradźcie. Od poł roku jestem mężatką i od tego czasu staramy się z mężem i nic. ale w tym m-cu... wczoraj byłam zdołowana znów byłam pewna że nic nie wyszło bo bolały mnie troche jajniki i troche spadłas temp. dzis jestem 8 dni od owulki i przytulania, a termin @ mam w pon. nie wytrzymałam i rano zrobiłam pink test. nnnajpierw nie przyglądałam się specjalnie i widziałam i krech i dół przyjęłam chć łudziłam się że może zrobiłam zbyt wcześnie i odłożyłam test. po kilku godz znówe spojrrzałam i widze może coś wiecej niż cien. bardzo ae to bardzo bladą drugą kreske. oczywiście powtórze test ale odp co myśicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki widze ze nasz topik pomalu zanika w sumie ja tez nie mam za bardzo czasu zebu tu pisac wrocilam z polski z moja fasolko wszystko dobrze mam juz 11 tygodniu i czuje sie fatalnie jestem bardzo slaba wymiotuje a na dodatek nabawilam sie zapalenia oskrzeki :( a co tam u was dziewczynki czy ktoras zafasolkowala ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej edzia! :) Cieszę się, że u Ciebie dobrze, jeszcze trochę i będziesz w II trymestrze, leci ten czas... No a u mnie póki co ciąży nie widać, cykl, który powoli się kończy niezbyt udany, więc nie liczę na ciążę, ale najważniejsze, że ostatecznie pożegnaliśmy gumki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinny Ci te objawy niebawem ustąpić, miejmy nadzieje...Evika też cięzko znosi początki ciąży, ale może dzięki temu później będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Widze ze jeszcze nieraz ktos napisze tylk oszkoda ze tak rzadko:( w sumei wam sie nie dziwie mi sie tez nieraz nei chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj evika! Ano leci ten czas, to już 10 tydzień u Ciebie! a dopiero co zastanawiałaś się, czy jesteś napewno w ciąży...Dobrze że ci objawy ustępują, bo ile można się tak męczyć... Ja czekam na okres, który jutro, czy w czw powinien być i raczej na 95 proc. będzie, to tym razem znów prawie bez seksu w odpowiednie dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Migotka!!!! Jak tam zycie Ci upływa???? Ja tez zaczelam pisac na topiku eviki zagladaj tam i pisz z nami;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki:* ja nie pizse do was bo nie ma z czego :( komp mi sie "rozkraczyl" dzis od kolezanki pisze :P u mnie po staremu czyli nadal nic, cykl mi sie rozwalil bo od 29.09 do teraz brak owulacji :( no chyba ze byla ale bezobjawowa :D :D . Zrobilam test przedwczoraj jedna krecha :P a zrobiam go poniewaz zdziwilo mnie ze od prawie tyg nie moge pic kawy :( wogole mi nie smakuje. to by bylo na tyle z nowosci :) piszcze jestem dostepna do 15godz :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×