Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

monia...nie nakrecaj sie :P a mi teraz to jest obojetne czy bede w ciazy czy nie...bedzie jeszczce czas na ciaze lato ciepelko :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko troche mi tak glupio by bylo ze wam sie nie udaje a mi od 2 razy zapomninia by sie trafilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, nie powinno ci być głupio, bo to natura, to tak jak z zębami jednym się szybko psują innym nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julek a ja pochodze z okolic tarnowa:D monia...to nie zachodz tylko czekaj na nas bo bedzie ci glopio...hehhehe...kochana niekore kobitki po pierwszym razie zachodza .. trzeba poprostu trafic w ten czas i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą monia, ja dopiero ten cykl staram się na poważnie, a wcześniej to był czasem seks bez zabezpieczenia w płodne, według lekarskich wskazań, to nie staranie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka:D :d hehehehhehehehehhe hehehehehheheheheheheh hehehheheheheheeheheh ....jak z zebami ehehehehehe ale sie usmilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym w sumie nie chciala bo juz mala jest z wrzesnia i drugie tez by bylo. dla mnie starania to nawet raz w miesiacu a dla lekarzy to roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chetnie sie wybiore:) tak porzadzilam w sobote zze moj maz sie dziwil ze mi nic nie bylo:P jestem lepsza niz on hahah bo jego glowa bolała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×