Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

to jeszcze chyba gorzej, że sami mu takie rzeczy kupują, bo to idzie zrozumieć, że coś dziecko potrafi wymusić...w tym roku kupiłam mu takiego pieska pay doh, ale jestem prawie pewna że się nie spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dziwne, bo oni byli dość rozsądni, jak nie mieli dzieci...dla mnie to jest takie krótkowzroczne patrzenie, że niech ogląda, niech się bawi czym chce, mały jest, zapomni, nic nie trzeba wymagać, jeszcze się na stresuje w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop fajny z ciastolina napewno sie spodoba a ty sie tak tym nie przejmuj. Pewnie chca go rozpiescic od kazdego dziecka sie cos wymaga. Gdy ma 6m-cy powinien juz siedziec gdy ma 10 m-cy powinien chodzic tylko ze kazde dziecko jest inne i robi te wszystkie rzeczy ale w innym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neta caly dzien nie mialam.... a brzuch po lewej stronie boli jak zanim poszlam do gina....przestalm brac tabletki i po kilku dniach bol wrocil ech...no i czasem tez po prawej strony cos zaboli juz sama nie wiem ale mies temu tez tak jakos bylo...nic przezyje :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz radę dorcia, to może weź jakieś przeciwbólowe? A po której stornie masz tę cystę, po prawej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyste mam po lewej ... ale to nie jest az taki bol zeby lekami sie faszerowac :P jak bedzie bardzo bolalo to pojade na pogotowie i tyle...a moj maz bawi sie na imrezie firmowej pewno wroci nad ranem :D :D wiec kobitki noc jes nasza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam dzis witaminy dla kobiet starajacych sie o dzidzie i tych w ciazy juz mialam brac ale cena mnie opamietala 16 euro :P:P i przypomnialam sobie ze ja juz sie nie starm :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...prezenty...tak mam brakuje mi tylko dla meza i dla mnire kiecka:D :D czyli nic nie mam :D :D...ale sie nie bede tym stresowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do konca przyszlego roku moze sie wyrobie :D cale 12 mies przedemna:D chyba czas zrobic test owul...ale jakos nie mam ochoty widziec znowu tych 2 kresek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko dorcia, my nie damy rady, my? :D. Jak tak czujesz, to zrób sobie małą przerwę i odreaguj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsumie to nie zebym zle sie czula i nie dawaly rady z mysla o dzidzi ale sadze ze bedzie lepiej zrobic przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz dorcia szczerość, ale myślę, że jednak Cię stres spory ogarnął , za duży moim zdaniem, żebyś mogła się na spokojnie starać, więc może faktycznie mała przerwa, to dobry pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×