Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

to praawda ze kazda ciaza jest inna moje 2 poczatek mialy taki sam;) wlasnie co do tych boli ja tez nei wiem dlaczego tak sie dzieje no ale to moze dobry znak jest:D przesunał ci sie wtedy przez infekcje to trudno ale teraz ciesz sie ze nei ma infekcji i ze @ juz nei bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1 i w 2 ciazy nic po za spozniającą sie @ nie mialam zadnych bóli dopiero ok 7,8 tygodnia mdłośći i nic po za tym no i w 1 ciazy w 9 tygodniu jak za długo stalam to mdlałam i nie moglam chodzic na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiać mi sie chce jak czasem ktoś mówi, czy gdzieś czytam, że jakaś na początku ciąży ubrała się np. w dwie różne skarpetki i to na pewno był objaw ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a później jak było? bo to jednak duży fart, jak się dobrze znosi ciążę, bo to jednak trochę trwa...a przecież są kobietki, które w 8 miesiącu się świetnie czują :), a niektóre to już w tym 8 są tak wymęczone przez te miesiące, że ledwo zipią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz troche smieszne ale jest takie roztargnienie:P u mnie ostatnio byla siostra i mowi to ide sobie kanapke zrobic ja do nie to idz. Jak zwykle po sobie nie posprzatala i musialam ja t ozrobic, a po godzinie moj maz mowi do mnie: kochanie dlaczego schowalas chleb do lodówki?? a ja na to nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby teoretycznie już jutro rano bym mogła zrobić test, według kalkulatora na net mama ;), ale lepiej poczekać, nawet jakby wyszło 2 kreski, to może lepiej nie wiedzieć, bo wszystko się może zdarzyć do terminu okresu i później, nie zaleca się robienie tak wcześnie testów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciazy do konca pracowalami bylo rewelacyjnie , a w drugiej jak mialam zagrożona to musialam duzo lezeec w sumei caly czas i mala byla tak jakos ulozona ze mi ciezko strasznie bylo. W 2 ciazach nogi mialam jak balony i kregoslup mnei bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop niektorzy trzymaja my nie:p nie odkladam tego pod ciaze;) jak chcesz t ozrob wlasnie wszystko sie moze zdarzyc i moga wujsc 2 kreski rób jka chcesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze śluzem w sumie mam go malo i taki białawy serkowaty na biliźnie suchy a w sśrodku czuje nieraz mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię raczej w ndz jeśli będzie potrzeba ;), no ale pewnie w pt i sb, to będe już myśleć tylko o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee mi sie wydaje ze nie bedziesz o tym myslała juz chociaz kto wie, ja sie narazie nie chce dowiadywac bo chce porzadzic w sylwestra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zupełnie do alkoholu nie ciągnie ;), a raczej lubie sobie wypić od czasu do czasu i to nie tylko piwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tan na prawdę według myślenie zdroworozsądkowego wolałabym zrobić test, o ile będzie taka potrzeba ;) z tydzień po okresie, ale od poniedziałku po nowym roku będę miała zajęcia na którym muszę się w miarę skupić, a jakby okresu nadal nie było, to już w ogóle nie mogłabym się skupić, a tak będę wiedzieć już mam nadzieje, w przyszły weekend, co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piwa wogóle nie pije tylko drinki lub szmpana i czuje sie wtedy rewelacyjnie;) a na sylwestra chce sobie nie duzo ale nawet szmpana chce sie napic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop ja tez mam nadzieje ze bedziesz miala swoja ciaże;) jak i kazda z nas;D jak nie teraz to innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci gdzies głeboko w sercu siedzi mi nadzieja ze jestem w ciazy i mam takie przeczucie ale ja swoim przeczuciom nie wierze bo zawsze mnie zawodza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że tak, kiedyś na pewno będę w ciąży :D rozumiem monia, nadzieje trzeba mieć zawsze, wiesz mnie to też intuicja zawodzi jeśli chodzi o mnie, ale jeśli chodzi o innych, to dużo mniej, tzn. jest lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to wcześniej 2 razy myślałam, że może jednak ciąża, szczególnie tym 2 razem, ale jakieś powody żeby tak myśleć, to miałam wtedy, to brązowe plamienie za pierwszym razem właśnie w momencie kiedy powinno być zagnieżdżenia, ale dziś wiem, że infekcja, i to opóźnienie tydzień za drugim razem, tez infekcja, ale już jej nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma infekcji nie ma palmien to i nie szukasz objawów ciązowych tak jak ostatnio. Ja mialam t osamo czesciej siusialam a okazało sie ze mam szczawiany wapnia w moczu i dlatego podbrzusze mnie bolało nei wiem dlaczego ale mniejsza z tym. Widzisz obie nie mamy teraz zadnyc hpodstaw zeby sądzic ze jestesmy w ciazy albo ze w niej nie jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ja nigdy nie szukałam objawów ciąży, czasem tylko wyobraźnia ponosi ;). że tak powiem siła wyższa, jak ma być tak będzie :). a z sikaniem, to przed okresem, to też bywa normą, że się częściej sika, ja tak miewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nigdy wiecej nie sikalam dopiero pod koniec z kazdej ciazy a na poczatku nie, a teraz tez duzo sikam bo pije duzo wody i tyle . Wiem ze nie szukasz objawow ale nie raz nadzieja jest tak wielka ze czasami sie chce pomarzyc ze ma sie malutkiego czlowieka w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×