Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

bąblinka, a może powinniście wcześniej zaczynać tzn. prawie od razu po okresie, tak co 2 dni i kontynuować tak do 19 dnia, czy do momentu jak już zauważysz brak śluzu, no i te najbardziej płodne codziennie ? no ale to takie moje uwagi ;). mi np. w poprzednim cyklu wyszło tak, że czułam, że choć już ok. 12 dnia ewidentnie powinnam mieć płodny śluz, tak wcześniej czułam, to miałam sucho i dopiero ok. 14, 15 dc, jak już bywała owulka pojawił się, no i owulka 17 dc, także ewidentnie się opóźniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie możemy patrzeć tak dokładnie na poprzednie cykle, bo to różnie z tyn jest...często to nawet 1 dzień różni, ma duże znaczenie...dlatego my na luzie zaczynamy tuż po okresie i do płodnych jak wychodzi, a jak pojawia się śluz, to już tak konkretnie ;), ale po płodnych też trochę na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak mówi wiele kobiet, jak mam tak samo, odkąd się staram każdy cykl wydaje mi się inny :D, poprzedni totalnie do niczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablinka, pisz u nas kiedy chcesz :). ja zmykam, nie wiem czy jutro się pojawię, no bo to mi dobrze robi ;), miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety moje kochane na pewno wam sie uda tylko neistety musicie być cierpliwe:/ wiem ze latwo mowic ale moze warto spróbowac:) Ja zawsze was czytam tylko nie zawsze odpisuje dlatego, że nie mam w sumei o czym pisac :p od kilku dni nei mam mdłości czuje sie wspaniale a tak to nic nowego. Trzymam kciuki za was i wasze cykle by sie udalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym że każdy cykl jest inny zgadzam się w 100% :-) faktycznie :-) na razie jak nam się zachce na luzie a jak będą dwie krechy to podziałamy na bank intensywniej :-) dobra do potem Migotka Monia noi pięknie, bardzo dobrze, że wszystko ok, teraz tylko się cieszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki... migotka mialas sobie przerwe zrobic:P:P:PP:P ale super z mimo to piszesz:) o babelinka witamy na naszy,m forum :) monia wow juz serduszko bije tez tak chce.....!!!!!!!!!!!!!! gratuluje a u mnie zle :P wczoraj tak sprzatalam mieszkanie ze chowajac naczynia do szafek "rozwalilam" sobie glowe krwi bylo troche ale bol niesamowity az sie poplakalam wiec i ochoty nie mialam tu przychodzic glowa stuczona boli wiec i odpoczywam....noa pozatym prawie napewno mma cyste bo mnie znowu lewy bok boli jak wczesniej.... staranek u nas nie ma dzis 29dc i mysle ze w przyszlym tyg. bedzie @ ale czasem mnie brzuch boli jak na @ tyle ze slabiej...i macie racje kazdy cykl jest inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
????m nie ma forum "eviki" ????? chcilam tam zagladanac ale nie moge znalezc???????????????? ??????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piekne!!! zadna nie zagladnie:P:P:P wszedzie pustki i pustki.... dzis mam 31dc i nie wiem kiedy@ bedzie syski bola mnie i tylko po bokach ale cos od kilku dni pobolewa mnie brzuch wiec pewno mala na dnia przyjdzie:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOoo widze ze malo was tu zagląda:( dorota nie czekaj na @ a wtedy najpewniej przyjdzie:P Dziewczeta co u was słychac??????????? U mnie nic w sumie nowego czuje sie rewelacyjnie nie mam mdłosci i bym chciala zeby tak zostało:P Piszcie co tam u was sie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bablinka Mam do Ciebie pytanko moglabys sie na mojego emaila odezwac albo na gg.Czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie 14dc a od wczoraj działamy :P a dziś na teście owu 2 krechy-super, że tak wcześnie :-) co tam u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Jak się macie? :) Ja w sumie dobrze :). Bąblinka, to działajcie, działajce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, to tylko się cieszyć, że się dobrze czujesz :), oby tak dalej. Bo niektóre kobietki, to zanim urodzą, to już ciążą są tak wymęczone, że tylko współczuć... dorcia, a Ty mi do lekarza, badać hormony biegusiem! już 100 razy pisałam, że to nie jest normalne że cię tak ciągle albo podbrzusze albo piersi bolą... bąblinka, nie to że się czepiam ;), ale moim zdaniem powinniście zaczynać ok. 10 dnia cyklu, a nie tylko tuż przed domniemaną owulką...wiesz możecie nie trafić, a jak byś miała np. 13 dc owulkę i nie byłoby starań...no nigdy nie wiadomo... Powiem wam dziewczyny że mi tak emocjonalnie jest lepiej, jak zaglądam tu co kilka dni :), nie myślę tyle o ciąży ;). Dziś mam 10 dc, powoli już powinnam w płodne wchodzić, więc następny tydzień będzie się działo, choć już sie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ale ja pisałam że będę się co kilka dni odzywać teraz ;). ale Ty pisz kiedy chcesz, będę odpisywać z opóźnieniem :), ale będę Was informować, o najważniejszych dniach cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby :P:P:P:P mnie dzis malpa@ dopadla :D w 32 dc wiec sie ciesze ze az tak dlogo czekac nie muslailam :) i o dziwo bole piersi przesszly tylko brzuch boli jak zawsze na okres ... migotka fajnie ze sie odezwalas o juz 10 dc super ze tak szybko zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!!!!!!!! Bąblinko no to dzialaj dzialaj :D Migotko to niedlugo pracowite dni bedziecie mieli:P ja tez nie pisze caly czas bo nie mam o czym sa dni ze zapominam o ciazy czuje sie tak dobrze:P Dorota to dobrze ze @ przyszedl wczesniej, a migotka ma racje do lekarza idź w końcu:P A my neidziele w gorach spedzilismy i bylo super:) Trzymam kciuki za was zeby wam sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny działamy działamy :-) Migotka a powiem Ci że tak mi się napisało że od wczoraj działamy czyli od 13 dc, bo tak to działalność :P została rozpoczęta w 8dc potem w 10dc a potem - zaczęliśmy :P od 13 dc - czyli niby wg od wtedy kiedy się płodne zaczęły...a od 12dc robię testy i 12 był jeszcze negatyw..no ale dziś 15dc i działamy nadal :-) i czekam na ból jajnika, ale się zastanawiam czy ból jajnika musi zawsze być odczuwalny czy nie..nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to też działaj :-) jakie my działaczki jesteśmy :P:P nic tylko działamy :P:P oby te działania przyniosły zamierzony efekt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - nie mów mi o wypadzie w góry..ostatni raz byliśmy rok temu... :-( heh..musiało być świetnie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Jestem...bo trochę wkurzona żem, mój mąż się rozchorował, właściwie nie wiem, co mu jest, dziś idzie do lekarza, bo nie wiem czy tylko go zawiało, bolą go plecy koło prawej łopatki, bo oddychać też mu ciężko,więc nie wiem, czy też nie oskrzela (płuca)...no i nie wiem, co ze staraniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dostanie antybiotyk, to chyba nie bardzo ze staraniami, nawet jak się będzie w miarę dobrze czuł, co? Chodzi mi o to, że może nie je są wskazane, jak będzie brał leki, wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja nic nie słyszałam o tym...ale wiem że jak w zeszłym cyklu mąż mój się rozchorował to słabe były starania bo tylko 1 raz bo potem nie miał już siły- gorączka, kaszel...noi przecież chłopa na siłę nie będę męczyć więc lipa ale nie było...a nic a nic nie słyszałam, żeby w trakcie brania antybiotyku nie można było działać..o ile będzie się dobrze czuł i miał ochotę to myślę, że spoko, zrobicie jak uważacie- a może niech się lekarza spyta jak mu będzie dawał lek????czy to ma jakiś wpływ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bąblinka za odp, wiesz jego tylko te plecy bolą, a jak dostanie lek, to powinno być lepiej, dziś mam dopiero 11 dc i jeszcze raczej niepłodne, więc spokojnie, nawet jutro, pojutrze można by konkretne starania zacząć ;) A Wy dobrze się staracie :), trzymam kciuki! a jak długie masz cykle? Oj faktycznie działaczki z Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, to dobrze że dostałaś 32 dc okres, przyzwoita długość, powinny Ci się wyregulować...ale na badanie hormonów pójdź ;) monia, Ty kozico górska ;), to świetnie, że się dobrze czujesz, tym bardziej, że masz małe dziecko, którym się trzeba zająć, choć Twoja mała, to samosia jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle mam 27,28,29,30- ostatni przez chorobę anomalia 35- ale jakby średnią policzyc -czego nie omieszkałam zrobic :P to wychodzi jak w mordę strzelił 28..no ale takie mam... no to spoko, to coś pomyślicie, zaradzicie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinka, to cykle też mamy prawie takie same :D, ja w listopadzie przez infekcję miałam 34 dni, ale średnio właśnie 28, 29 dni, ostatnio nieco mi się opóźniła owulka i miałam 30 dni, no i od kilku miesięcy mam małe wahania, do 2, 3 dni w tą czy w tą stronę...No zaradzimy, bo aż tak bardzo źle się nie czuję, do środy powinno mu z grubsza przejść...może akurat staranka będą lecznicze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinka, to cykle też mamy prawie takie same :D, ja w listopadzie przez infekcję miałam 34 dni, ale średnio właśnie 28, 29 dni, ostatnio nieco mi się opóźniła owulka i miałam 30 dni, no i od kilku miesięcy mam małe wahania, do 2, 3 dni w tą czy w tą stronę...No zaradzimy, bo aż tak bardzo źle się nie czuję, do środy powinno mu z grubsza przejść...może akurat staranka będą lecznicze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×