Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

no o to mi własnie chodzi ze my sie nakrecałysmy a ty nie i trzymałas fason:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale póki nie zobaczę 2 kresek na teście, to nie uwierzę, że to plamienie coś znaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, wręcz często wystarczy raz :D. Tylko ja tu pisałam wiele razy, ja mam takie podejście, że wolę więcej, skoro już się staram, co nie znaczy, że mam rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety czekam do niedzieli ale bijcie mnie laciem - jestem na stówę pewna, że nie, i że musimy iść na badania i monitoring i dopiero wtedy się uda- ale piersi to mam fajne :-) mogłyby mi takie większe zostać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ciezko w takie cos uwierzyc ale kto wie musimy czekac razem z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach baby nie ma co krakać teraz bo nic to nie da trzeba wam czekać i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem zwolennkien- jak się starać to trzeba tak oplemnikować się, żeby mnóstwo plemników już czekało, było w drodze itd..hihihi- i ta wizja z i kto to mowi jak one tak lecą..hehehe- bije mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to poczekaj za mnie mi się nie chce czekać....❤️ czekać czekać czekać czekać i czekać...jeny..ile to się człowiek musi naczekać....a jeszcze siostra męża pisze: hej- mam mdłości itd....no zabiję ją...co mi się tak chwali-ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie niedziela juz na dniach a Migotka musi jeszcze ponad tydzien czekac:D wszystko sie wyjasni tylko trzeba byc spokojnym i myslec pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, no faktycznie dziwnie Ci pisze, co innego jak się rozmawia i powie, że ma mdłości...a w którym tygodniu ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie chwali bo to nie takie przyjemne jest:( jak sie docczekasz to wtedy pogadamy o mdłosciach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toć czekam pełna optymizmu przekonana, że się nie udało :P:P dychotomia taka.... żle Wam napisałam bo to cytat tylko było..ona jest w ok 8-9 albo 10tc i mejla mi pisze po tym jak nam powiedziała kilka tyg wcześniej, co tam u niej, że drażnią ja zapachy i takie rozne tam- a ja mam ochote jej napisac- spadaj na bambus nie wiesz ze ja sie staram i mi sie nie udaje nie umiem sie teraz z Toba cieszyc wybacz-im sie udalo za 3 razem i ja jej pisalam ze sie staramy a ona mi nic a nic nie mowila ze oni tez tylko banaly mi pisala a tu nagle czesc jestem w ciazy- no SORRYNA albo ja jestem przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ona chamska albo nie wiem co- mnie nie przeszkadza, i się wręcz cieszę jak ktoś z forum zachodzi w ciążę - bo się razem staramy i to jest sukces i wtedy mysle że mnie tez jakos to przybliza do 2 kresek ale jak ktos z rodziny albo kumpela to mam doła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jestem wredna, niesprawiedliwa i chamska ale co Wam będę w bawełnę owijać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moze oni tez dluzej sie starali. a z drugiej strony to nikt ci nie kaze sie cieszyc z tego ze inna jest w ciazy tylko nie traktuj tego jakby ci na zlosc zrobila bo to nie pomoze ani nie poprawi samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no a może wpadli, tzn. niekoniecznie już planowali? albo jest z tobą nieszczera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, ja poniekąd mam, miałam podobną historię...chodzi o dziewczynę brata mojego męża, oni też wpadli, chyba wpadli, dowiedzieliśmy się o ciąży w wakacje...w momencie kiedy zaczynaliśmy, jeszcze na luzie bez gumki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trafiłaś w sedno- postaram się być dobra dla niej :-) Migotka no właśnie że oni to są hm. jakby to powiedzieć- już chyba nie ma takich par- bardzo wierzący i oni zaczęli barara dopiero od nocy poślubnej....więc tylko 3 miechy im to zajęło..no ale czekali tyle na seks więc pewnie bzykanie codziennie było...... eh...nieważne kończę ten temat- niech im się darzy !!! teraz ważne my som a nie inni :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, nie ma co rozważać ile im to zajęło ;), z drugiej strony nie każdy lubi, chce mówić o staranich, co nie znaczy że robi to specjalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyle miliardów razy patrzyłam na 1 kreskę na teście, ze jak kiedyś zobaczę dwie to nie uwierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie!!!!!!ja na pewno nie jestem introwertykiem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierzysz uwierzysz bedziesz w szoku bedziesz sie trzesła ale uwierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co wkurzam się tym plamieniem, ale jak szybko minie, to mi pewnie przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja Ci dam jeszcze mi raz napisz coś o czasie albo czekaniu :P:P nie no żartuję wiem wiem..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to to co mysle to powinno przejsc do jutra a jak nie to nie przejdzie:P nie martw sie ani nie wkurzaj złośc piknosci szkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie bede pisala o czekaniu ale nic innego ci nie pozostalo:P spoko spoko ja tez czekam ale na wizyte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×