Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

o hej monia :-) a nóż widelec :-) jak tam, ok u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tak u mnie dobrze i ogólnie spokój:) a jak tam twoje samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) to dobrze, ze dobrze u mnie tez dobrze ? :-) :P czekam monia na niedzielę...znaczy czekam żeby się dowiedzieć, czy nie czy może cud się stał....w zeszłym cyklu nie miałam takiego oczekiwania bo chora byłam i jakoś tak...a w tym jakoś czekam :-) ale już tyle razy się zawiodłam, że nie liczę na to....ale wiesz sama jak to jest.... ciekawe jak tam Migotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem w głębi serca zawsze jest nadzieja. No do niedzieli coraz to bliżej:D trzymam kciuki:) A Migotka pewnie nie zajrzy dzis do nas:/ a swoja droga ciekawe czy plamienia ustaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia- miałam przed sekundą dejavu.........odnośnie naszych postów....ale akcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zajrzy..trzymaj się kochana ja spadam do sklepu -buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki.... ale was tu duzo :P:D :D migotka i jak tam ? palmienie ustapilo? babelinka do niedzieli e to szybko zleci jeszcze kilka dni moncia a kiedy bedziesz wiedziec czy chl. czy dziew. ? a u mnie po staremu :P czyli nijak :D :D migotka co do badan tych hormonow to ja powiedzialm ze nie chce skoro nie ma nakazu ich robic:) :D odpoczne od tego calego zamieszania i za kilka mies. pojde znowu na wizyte i bede robic:P:P pomyslicie ze jestem swinia i ze jestem niemadra i wredna ale ostatnoio zauwazylam ze fajnie jest sie niestrac taki czlowiek lekki sie zrobil wesoly :D zero stresu i czekania:D super normalnie:D :D i tak bedzie do wznowionych starn :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki! :) Plamienie wczoraj jeszcze było....dziś nie zauważyłam. Na dzień dzisiejszy jestem prawie pewna, że to zapalenie. No ale już może w następny czwartek się okaże, co i jak. bąblinka, niedziela już prawie zaraz ;) dorcia, ja wiem że nie starać się jest fajnie, ja też lubię to niemyślenie o cyklu :D monia, jak młoda grzeczniejsza już? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Baby!!!!!!!!!!! Dorota to twoja sprawa czy robisz badania hormonow czy nie wg mnie sa ci nie potrzebne poki co:) Moze juz 8.03. dowiem sie bo to bedzie prawie 14 tydzien. Migotko wg powinnas traktowac narazie to plamienie jako nic i jakby go nie bylo a co sie okaze to wtedy bedziesz myslała i chodzila po lekarzach. A ja niedawno wrocilam od lekarza mala ma zapalenie oskrzeli dostala antybiotyk i w domku musimy siedziec:( ale jest tak zimno ze nawet nie mam ochoty wychodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to się kurujcie :) Dobrze piszesz na razie staram się nie myśleć co będzie, za tydzień zacznę myśleć :D. Tylko po prostu napisałam co mi się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, w 14 tyg. to szczerze mówiąc jeszcze możesz się nie dowiedzieć ;). ale mi się zdaje, że będzie chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mi tez sie wydaje ze bedzie facet tym razem a jak bedzie facet to raczej moze byc juz widac;) a kurujemy sie tylko zapomnialam sie spytac co mi grozi jak sie zaraże:( i troche jestem w strachu, ale do jutra strach pewnie przejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, spokojnie przecież to nic takiego nawet jak się zarazisz, tylko jak zapewne wiesz leków nie możesz brać, ale paracetamol możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrze się jakbym co najmniej w 2 ciążach była, a mi póki co nawet do jednej daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak sie okaze ze tez mam zapalenie oskrzeli to antybiotyk musze brac neistety:( w sumie to narazie mi nic nie jest oprocz kataru, a mala od piątku kaszle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zobacze za kilka dni bo ten antybiotyk co mala dostala to kobiety w ciazy tez moga go brac narazie w sumei o tym nie mysle tak duzo bo moze nic z tego nie wyjsc naszczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że niekoniecznie musisz brać antybiotyk, tyko jak pójdziesz do lekarza to może Ci dać, spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz teraz zapomnialam sie spytac czy grozi mi czyms zarazenie sie, ale w sumie tez nie musze sie zarazic i do lekarza raczej nie pojde chyba ze mnie gardło zacznie boleć to wtedy. Wiesz kobiety w ciąży powinny być od górnie chronione przed chorobami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to zdrowia wam życzę :) a ja spadam żeby za dużo nie myśleć o tym, co będzie za tydzień... miłego dnia, papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zdróweczka życzę :-) Dorota no na pewno to relaks psychiczny-ja od następnego cyklu będę się starała relaksować i dystansować :P Migotka no dziwne te Twoje "ekscesy plamieniowe"ale bądźmy dobrej myśli.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłyście sobie..., Migotka i Dorota zdystansowane, Monia chora bidka -no nic- do jutra zatem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babsztyle musze sie najpierw pochwalic ze zrobilam swoj pierwszy w zyciu szalik :P:P:P wyszedl spoko tylko troche zagroby :P:P a dzis kupilam sobie ksiazke i bede filcowac:P:P:P ...kwiatki na poczatek :D migotka...masz juz wizyte u gina? lepeij sprawdzic co to bylo... monia...ech nie kracz napewno nic nie zlapals i nie zlapiesz :) a dla malej duzo zdrowka zycze :) babelinka...no tez zwolnij olbo zrob przerwe mies. w stranakach naprawde bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam u nowego lekarza. Cysta jest nadal. Dostałam silniejsze leki i czekam na efekty. Jak wyleczę wreszcie ten jajnik to będę miałą stymulację. Może wreszcie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem jeszcze ;) dorcia, pójdę do lekarza na pewno, tyko wiesz to nie było jakieś krwawienie ostre, zero bólu, więc pójdę dopiero po okresie, tak postanowiłam nie wiem, czy dobrze... viki, to powodzenie w walce z cystą! a powiedz jak wygląda stymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×