Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotko no nie ukrywam ze wolałabym dziewczynke 2 ale jak bedzie sisior to tez sie bede cieszyla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota ja właśnie kończę pic kawę :P ale.....bo mnie jak boli brzuch na okres to zaboli mnie mocno a potem jest okres a potem boli dalej a teraz mnie boli tak " inaczej" i od wczoraj już i w ogóle...jak na ciążę HEHEHEEHEHE :P:P dobra już się zamykam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bablinka, spoko kto wie, nie ma reguły, przecież nie raz przez kilka cykli nic, a później nagle 2 kreski, norma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba wybryk natury jestem bo albo nie pamietam albo faktycznie zadnych boli brzucha w ciazy nie mialam nawet jak plamilam i grozilo mi poronienie, ale z tego co pisza niektore dziewczyny to mozna to tak czuc jak ty czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, chyba lekko przesadzasz, przecież ona dopiero 6 cykli się stara, kobiety po kilka lat się starają i zachodzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak powiedzialam na samym poczatku kolezance ze test mi wyszedl i ze jestem w szoku to uslyszalam pytanie: czy ty nic w srodku nie czulas nic ci nie podpowiadalo ze bedziesz mama??? Zrobilam oczy jak sowa i powiedzialam NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, no wiesz może i jesteś taki wybryk jak ja, bo mnie w okres bardzo rzadko coś boli, bywa wręcz że nie czuje okresu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie o to mi chodzi zle mnie zrozumialas. chodzi mi o to ze nie robi wczesniej testow tylko czeka do @ a przynajmniej tak pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, szczerze to mi się zdaję, że właśnie jak kobieta podchodzi że tak powiem normalnie do ciąży, to właśnie często nic nie odczuwa, bo przeważnie fachowe opinie są takie, że na samym początku nic się nie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia ja??????????????????????/ no coś Ty!!!! to mój 2 cykl z testami a tak to na oko - identico jak Migotka- ona to jest dopiero twarda sztuka- ja przy niej to na niezłą histeryczkę wychodzę.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babelinka mnie oststnie jakies 2 , 3 cykle brzuch bolal kilka dni przed@ wlasnie jak w czasie @ tylko slabiej dodam ze wczesniej nigdy nie milam boli przed @ ale przekonuje sie ze nie ma regoly :D :D ...wiecie dziwne zebym mila infekcje skoro nic mnie nie boli, swedzi czy piecze :o jedyne co sobie przypominma ze milam jakies kilka mies. temu takie bilae smierdzace uplawy ale gin robila mi cytologie i mowil wtedy ze nic nie ma ze jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zaszlam to tez nic nie czulam zadnych objawow dzien jak co dzien nie ma @ to pomyslalam ze moze sie spoznia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, aha ok...no właśnie różnie z tymi testami, jednych test uspokaja nawet jak jest 1 kreska inne się tym dołują i wolą czekać na okres i robić dopiero bo kilku dniowym opoźnieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia powiem Ci tak jak mi kiedyś gin powiedział- każda kobieta jest inna :-) ja pamiętam jeszcze od eviki, że jedne nic nie czuły inne już tydzień przed miały jakieś "symptomy" ja się zgadzam, ze każda z nas ma inny organizm i inaczej zareagowała/zareaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, mnie też nic nie boli, oprócz plamień, teraz to jest tego nieco więcej...ale wtedy w listopadzie, to miałam raczej nieco śluz na brązowo zabarwiony w jakieś 3, 4 dni cyklu... i nic totalnie oprócz tego, ale są takie infekcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablink i tak twarda sztuka z ciebie a jak to maz przezywa napewno cie wspiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w grudniu pamiętam, że to było że 4 dni przed wigilią, kilka dni po owulce właśnie bolało podbrzusze, wieczorem, ale takie typowo okresowe (jak rzadko miewam), nie mocno, ale wyraźnie i też myślałam, że to coś znaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kobitki zmykam na drzemke bo zaraz zasne przy tym komputerze :) pa pa milej pogawedki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no pewnie ze kazda z nas jest inna i zawsze sie zastanawialam jak przed@ mozna czuc objawy ciazy a widocznie mozna. ha pochwale sie mdłosci juz mi chyba na dobre przeszly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, sorry ale nie stresuj bąblinki, bo wygląda to tak jakby ona się z 5 lat starała, jak tak piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Edzia ale naprawdę wcale a wcale twardzielem nie jestem 🌻 no mąż baaardzo- serduszko me najukochańsze- mogłabym referat napisać jak bardzo go kocham i jakiego mam farta, ze go mam :P:P moja gwiazdka z nieba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia pa babelinka od tego tu jestesmy zeby sie na ziemie sprowadzac :P:P a ja od niedwana tym bardziej was bede sprowadzac ze nie mma staranek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko uwierz w siebie a nie w statystyki to wtedy sie uda a swoja droga co to za pomysł z tymi statystykami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×