Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

wiesz to nie jest tak ze mu nie przychodzi do głowy bo mu przyjdzie tylko jak to jest na nfz to on woli nie mowic o tym splawić cie szybciej i przyjac kolejna pacjętke, a prywatnie powie ci o wszystkim bo mu za to płacisz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie monia prywatnie też nie zlecają często, jak się nie upomnisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona nie musi o tym wiedziec ze ci sie nie spieszy ach moze ta sama ci zaproponuje albo sie sama upomnij i zobaczysz co ci powie moze jakos racjonalnie wytłumaczy ze narazie tobie nie sa potrzebne badania hormonów, ale jak pojdziesz prywatnie to ci da skierowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spotkałam się z dużymi oczami zdziwienia w prywatnej przychodni, jak chciałam 1,5 roku temu profilaktycznie badanie krwi zrobić, masakra...i to jest stolica i tyle mówi się p profilaktyce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem juz co ci powiedziec sa ludzie i ludzie no co ja na to poradze ze w tych czasach musisz sie o wszystko upominac sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nikomu nie można w pełni ufać, każdy to wie, ale są że tak powiem grupy zawodowe, których naturalnie obdarzamy często za dużym zaufaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bedzie wiedział/a nie przejmuj sie tak napiszesz co bylo u niej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spi. tak dokuczala dzis ze godz temu zasneła:/ ale cieszy sie ze bedzie dzidzius w domu i nawet jak widzi reklame z maluszkami to mowi ze tak bedzie dzidziusia karmila albo ze mu zasypke kupi normalnie śmiechu z nia jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze jakos obok przeszlo pilam przez kilka dni herbate z sokiem malinowym i cytryna i nnic mnei nei złapało:P PAMIĘTAJ: jak ktos ci powie ze przez sok malinowy mozna poronić to nie wiez totalna bzdura ja tez to usłyszałam ale wsadzilam w buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądralińska???? poprostu wierzysz ze innemu człowiekowi sie źle nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ze wierzysz;) bo żadko sie zdarza:P a jak tam wiesz juz cos o swoim nowo narodzonym siostrzencu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że już są razem w jednej sali :), jest dobrze, super :)...no ale odwiedzimy ich dopiero, jak wyjdą ze szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały ważył 3020, więc tak dość nie dużo, teraz sporo dzieci prawie 4 kg się rodzi, ale 3 kg, to też norma, no i najważniejsze, że jest zdrowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajniutki taki nie za maly i nei za duzy:) fajowo bedzie zdrowy i silny mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×