Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

mamuski mam pytanko...powoli zaczynam rozgladac sie za ciazowymi ubraniami...powiedzcie mi czy np. spodnie mam kupic dopasowane i tylko ze sciagaczem na brzuchu czy tylek i reszta wokolo tez mi urosnie? ja mam cicha nadziej ze tylko brzuch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota ja mialm spodnie ciazowe ale powiem ci szczerze ze wogole w nich nie chodzilam bo dla mnie byly obcisle i uwieraly mnie w brzych ja wolilam zwykle biodrowki takze sie zastanow czy warto kupywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia...zapozno :D kupilam(HM) tyle ze moge oddac :D kupilam wlasnie sa w sam raz i maja super wygodny sciagacz na brzusio tylko obawaim sie ze zanim mi brzuch urosie to sie nie zmieszce w nie :D bo tylnie czesc tez przttyje:D...biodrowki raczej nie bo nigdy ni lubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a ja dziś wszystkie swoje ciązowe rzeczy do pck oddalam:D i mam nadzieję że już nie będą mi takie potrzebne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór laski! ja szykuję się do kolacji :) jestem padnięta, z chęcią bym się już położyła ale dzieciaki jeszcze szaleją heh brat jutro wyjeżdża to będzie więcej spokoju :) miłego wieczorku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobitki i jak sie spalo? monia mam nadzije ze maly dal Ci pospac... co z reszta...piszcie cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki! dorotka no mi się spało tak sobie... zjadłam na wieczór pizze, bo bratowa zrobiła i w nocy strasznie mi niedobrze było, 2razy wymiotowałam i żołądek mnie bolał, na szczęscie już jest dobrze :) a Tobie jak się spało? mój brat z rodzinką własnie przed chwilą pojechali, muszę dom trochę ogarnąć i pomyśleć co by ugotować dzisiaj :) i jak reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Dorota niestety nie dał pospać o 3 sie obudził i do 5 na rekach siedział:/ ale to nic przyzwyczajam sie:P Pozdrawiam i Miłego Dnia:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :D :D mi sie cos ostanio zle spi budze sie czesto :( wogole to mam jakis taki humor:( z M nie gadam ... mam nadzieje ze szybko mi przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) nie odzywam się za często, bo mam taką pracę, że niezbyt mogę korzystać z neta, a w domku chwilowy brak;/ ale mam nadzieję że mogę się do Waszej grupy dołączyć:) w ogóle to nie wytrzymałam i zrobiłam następny test i znowu negatywny:( nie wiem chyba brak mi cierpliwości i może za szybko żeby pokazał dwie kreski;/ przynajmniej tak sobie wmawiam, bo mam jakieś dziwne przeczucie, że jestem w ciąży.. ale wiadomo psychika też robi swoje. A @ ciągle brak:) Chyba na razie sobie odpuszczę testy. Migotka bardzo mi przykro:( ale grunt to się nie załamywać i wierzyć że w kocu wszystko będzie dobrze.. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity widze ze tu od rana jest aktywnie:) mola Julka wlasnie spi wiec ja mam czas na ogarniecie w domu i zrobienie obiadku :) femme pewnie ze mozesz z nami pisac :) bardzo nam milo bedzie :D dorota, migotka ja tez sie zastanawiam gdzie jest bablinka i evika dawno nie pisaly fajnie by bylo gdyby sie odezwaly :D nata napewno mialas ciezka noc wspolczuje wiem co przechodzisz a kazdy mowi ze ciaza to piekny okres a tak najpierw sie wymiotuje potem sie lata do ubikacji co 10 minut a na koncu juz sie mozna ruszac bo jest tak ciezko :D hehe ale warto to przezyc ania a co u ciebie ?? monia jeszcze pare tygodni i sie unormuja twoje nocki z synkiem ale napewno jestes zmeczona ? dla reszty pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to możliwe żeby test błędnie wskazał wynik negatywny?? to są moje początki w staraniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia oj co do nocy to faktycznie miałam ciężką :/ ale teraz już mam posprzątane, ugotowane i mogę sie położyć na chwile :) a jak Twoja Niunia?? femme mnie dziewczyny przyjęły bardzo miło... :) więc i Ty na pewno wiele wsparcia tu znajdziesz, jak każda z nas:) dorota na pewno szybko przejdzie... ja miałam kilka dni jeszcze przed wizytą u lekarza że wszystko mi nie pasowało i mój mąż nawet nie chciał mi w drogę wchodzić hehe ale teraz minęło póki co, choć czasem humorki mam... monia pewnie zmęczona jesteś... ale dla takiego szczęścia to warto wszystko poświęcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już 11 dni po spodziewanej @ miała być 3.09 a do zapłodnienia mogło dojść tak około od 23 sierpnia właściwie do dzisiaj:) a test robiłam w ubiegłą niedziele i tydzień temu również w niedziele.. ale tym testo to tak średnio wierzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femme to dlugo juz nie masz @ ?? dziwne testy juz powinny wykazac ciaze mi wykazal juz w dniu spodziewanej @ nata niunia spi a ja mam chwilke dla sibie obiad zrobilam ziemniaki sie gotuja bo zaraz maz na przerwe pzychodzi na obiadek :D juz sie nie moge doczekac na niego hehe uwielbiam mu obiad podawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mi dziś zdjęli szwy, wszystko dobrze się goi...no pobiegała dziś trochę po mieście i teraz padam ;) femme_88, witamy i zapraszamy do pisania na topiku :). Wiesz szczerze mówiąc, to ja nie słyszałam że komuś test nie wyszedł, a ciąża była...podobno się zdarza, ale to raczej bardzo rzadko...właściwie to nie wiem, jak to możliwe że test nie pokaże ciąży, jak beta HCG rośnie bardzo szybko na początku?...ale spokojnie jak nie teraz, to później się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja nie wiem co ze mną jest dziś ale mam takiego doła że szkoda gadać :-( Zaraz chyba sie porycze :-( femme_88 11 dni po czasie @ to na 100% by pokazało. Coś mi się u ciebie nie kalkuluje, jakie masz cykle? Bo z tego co mowisz to faza lut by trwała tylko 10 dni, to za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, a co się dzieje, dlaczego Ci źle? Ja właśnie muszę się dużo ruszać, lekarze mi kazali, poza tym na prawdę mi się robi lepiej, jak pochodzę, jestem zmęczona, ale dobrze się czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cykle 28-dniowe. Może coś pokręciłam z dniami płodnymi? AniaiJarek coś si stało że taki dół??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×