Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość karolinaaaaaaaaaaaaa
femme czy to tobie wchodzily negatywne testy a @ nadal nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duphaston to jest taki lek że albo wywoła @ albo w razie ciąży ją podtrzyma. Mój gin chyba jest na urlopie bo nie mogę się do niego dodzwonić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No liczę że w listopadzie będziemy już mogli działać ;). Z pracą mgr trochę gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do listopada zleci szybko ;) a jeszcze pewnie na jakąś wizytę kontrolną musisz iść, tak? co do tej pracy to też na pewno sobie poradzisz, pamiętam jak mój kuzyn pisał, to w pewnym momencie się zaciął i nie wiedział co pisać ale później jak ruszył z kopyta to poszło gładko... :) dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano zleci, no wizyta jakoś w październiku. z mgr to mam wszytko w głowie, tylko gorzej z konkretnym zabraniem się za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
socjologia... ciekawe studia muszą być :) ale mam nadzieję że jak już będziesz Panią Magister to się pochwalisz :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. dziękuję:* ja dopiero licencjat a teraz od października magisterka:P Resocjalizacja bardzo ciekawy kierunek:) polecam hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie macie coś wspólnego... ja to mam tylko studium dietetyczne, jakoś nie miałam aż takiego zapału po szkole na studia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata, i bardzo dobrze, nie ma sensu na siłę studiować, nie popieram :), trzeba czuć...właśnie umówiłam się na wizytę na 10 października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata, jakie tylko, dietetyka też super kierunek:) a to nie ważne czy studia czy studium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka tak właśnie sądzę, oczywiście mama mnie wypychała na studia, ale ja się nie czułam więc nic na siłe, ukończyłam sobie dietetyka bo to mi się podobało i do tego miałam zapał ;) femme dzięki, może masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×