Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

edzia....a Ty gdzie sie szlajalas jak Cie nie bylo ? tlumacz sie tu szybko :D :D :D A tak wogole to co u Was slychac jak tam Twoje wielkie malenstwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elle witaj :) jestem tego samego zdania co dorcia :) skoro @ się spóźnia to już możesz test zrobić :) dorcia i jak się czujesz?? edzia co u ciebie?? u mnie dzisiaj piękna pogoda, śnieg leży, słońce świeci, jest nawet +6 :) tylko chlapa no ale.. trzeba się wybrać na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata .... witaj!! jak sie czuje? u kiepsko tak mnie krocze bardzo krocze boli od kilku dni (wszystkie kosci i bol jak na okres) najbardziej jak pochodze troszke wiecej i w nocy budze sie zeby przewrocic z boku na bok.. :( ech ale przezyje i to :D :D :D A jak samopoczucie u Ciebie? U mnie tez cieplo 7 st. ale sniegu nie ma :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dorcia no to faktycznie kiepsko... ale musisz jakoś wytrzymać... może już niedługo i bedziesz miała swoją pociechę na rękach i zapomnisz o tych "niedogodnościach" w ciąży... :) a u mnie dzisiaj wyjątkowo dobrze, mam energię za dwoje albo i troje :) wysprzątałam, ugotowałam :) i czekam teraz na męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wam bardzo za odpowiedz i za miłe przyjęcie:) dzis rano dostałam małego plamienia ale takiego ciemnego prawie brazowego i to takie jakby strzępy. wyczytałam ze to może byc zagniezdzanie sie zarodka a teraz mam leciutki jasne krwawienie. zobaczymy jak minie dla spokoju zrobie test.tak bedzie chyba najlepiej. bo wiem że niektóre kobiety miewaja krwawienia nawet do 3 miesiaca ciazy wiec wole miec pewnosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elle takie plamienie o kolorze brązowym to faktycznie może być zagnieżdżenie zarodka, albo po prostu początek okresu, raz czy dwa też mi się tak zdarzyło i to była @, ale oczywiście u Ciebie może być inna sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przekonamy się niebawem:) i tak dla spokoju zrobie test jak tylko ustanie to krwawienie;) bo teraz to chyba nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrobię na pewno:) ale w sumie to nie wiem czy lepiej zebym była czy nie;p pewnie ze moge cos o sobie opowiedziec tylko co?? heh;p w sumie to pierwszy raz jestem na forum zeby sie udzielac i nie wiem;p wybaczcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..milo byc ze wg mnie nie ma ciazy...ja osobiscie milam kilka krwawien w pierwszych tyg ciazy ale to byly bardzo lekkie krwawienia wogole nie przypominajace okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia no fakt... teraz to pikuś hi hi ale i później dasz radę :) ja to się już sama nie mogę doczekać kiedy wezmę małego na ręce.. ale u mnie to jeszcze trochę czasu heh elle co o sobie... hmm.. ile masz lat, miałam pytać o męża ale przypomniałam sobie że pisałaś o chłopaku heh a jeśli chodzi o to plamienie to ja w ciąży żadnego nie miałam... więc może faktycznie dorcia ma rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie moge sie juz doczekac mojego malenstwa :) Chce wkoncu wiedziec czy chlopiec czy dziewczynka :D...kopie niesamowicie mocno wczoraj az plakac sie chcialo z bolu...ale jak skonczy 18 lat to mu/jej dam klapsa za te kopniaki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia ciekawość co do płci bierze górę :P a jak Ci się wydaje chłopiec czy dziewczynka?? to ma siłę ten Twój bobas :) ale niech mamusia wie że jest jeszcze w brzuszku hehe mój też czasem potrafi a zwłaszcza jak w żebro trafi no ale wiadomo że jeszcze aż tak bardzo mocno to nie jest no ale.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 lata i chłopaka jak pisałam juz wczesniej:) ślubu na razie nie planujemy wiec automatycznie dzidziusia tez choć teraz jak tak mi doszedł stres czy czasem nie wpadliśmy to tak mnie jakos wzieło na dziecko;p no ale zobaczymy;p byłoby spore zamieszanie jakbyśmy wpadli;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczęta:))) Dorota no no maluszek już w drodze to super ale niech poczeka do 37tyg. chociaż. Pewnie już cię wszystko boli:( po porodzie przejdzie. A rodzisz naturalnie?? Nata a jak ty się czujesz?? Znasz już płeć?? Odpoczywaj i się nie przemęczaj:) Edzia jak Julka zdrowiutka?? Pewnie już sliczna dziewczynka z niej:) Migotko gdzie jesteś ?? Elle to czekamy na wynik testu:) trzymam kciuki;-) U nas spokój na szczęście wszyscy zdrowi a dzieci nawet grzeczne, Alek przesypia mi noc, narazie jeszcze nie ząbkuje chociaż dziąsła go pewnie swędzą:/ Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaa caluskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale sie za Toba stesknilam :) . Mlenstwo niech poczeka do 35 tyg. chociaz tak zalecal gin :). Oj boli wszystko jak nie wszyskie kosci w kroku to kregoslup ostanio odnowila sie opuchlizna stop i tak w kolko...ale ogolnie nie jest zle...tak chce rodzic naturalnie przynajmniej sie postaram. Zastanawiam sie nad znieczuleniem teraz pkropnie boje sie igiel zastrzykow ...oj nie wiem jak to bedzie... Monia to super ze u Was wszystko dobrze maly jus spi cala noc to i ty pewno dochodzisz do siebie po nieprzespanych nocach... Kobitki odzywac sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie @ przyszła;) miałyście rację. więc chyba nawet testu nie musze robic;p z jednej strony mi ulzyło a z drugiej.. no cóż..jakas tam cząstka mnie chce dzidziusia;p no ale bedziemy sie starali:D w końcu dopiero co zaczęliśmy:) a jeszcze wczoraj byłam u chłopaka w domu i jego rodzice strasznie o wnukach przygadywali:D pozyjemy, zobaczymy, nic na siłę:) ale nadal będe zagladała do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki :D dori to widze ze twoj szkrabek na swiat sie szybko szykuje,a to dlaczego?? mojej slicznotce to tam spieszno nie bylo bo zachcialao sie jej dopiero po 3 tygodniach po terminie,a ty juz w 35 tygodniu masz byc ready ciekawe??? monia moja mala mila niedawno zapaleni uszek biedactwo,ale teraz juz jest wszystko w normie :) i masz racje jest slicziutka dziewczynka :) pewni tak samo jak twoja cora a synek przystojniacha napewno nata jak samopoczucie brzuszek pewnie juz widoczny :) migotka a ty gdzie sie podziewasz?? papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota a co do znieczulenia to ja tez chcialm rodzic bez zadnego znieczulenia,ale nie stety nie dalam rady :( wiec polecam znieczulenie do kregoslupa jak reka odja ale decyzja zalezy oczywiscie do ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) witaj monia :D jeśli chodzi o mnie to będę miała synka :) już w grudniu Wam pisałam :P a czuję się ogólnie dobrze, tylko krzyże trochę bolą a dzisiaj to nawet bardziej niż trochę, ale zmiana pogody się szykuje bo odwilż jest i pewnie przez to mnie męczy, więc leże i odpoczywam :) świetnie że u Ciebie wszystko dobrze i fajnie że możesz się wyspać w nocy, przynajmniej wypoczywasz :D odzywaj się częściej :) elle no faktycznie test jest zbędny w takim wypadku... a skoro rodzice chłopaka mówią o wnukach to starajcie się dalej :) ale najlepiej nie nastawiać się od razu że się uda, bo czasem to dłużej może potrwać... będę trzymać kciuki :) edziulka mój brzuszek jest już widoczny z daleka :P jestem drobnej postury ale już widać ładnie :D i samopoczucie dobrze, tylko tak jak pisałam do moni plecy trochę bolą, ale co tam... wytrzymam przecież :) a Twoja córa była coś chora... oj biedactwo, dobrze że już jej to zapalenie przeszło :) dorcia damy rade!! najważniejsze że wszystko jest dobrze, a Ty masz już niedużo do rozwiązania także bądź dzielna :) i to mi się podoba, każda coś napisała :P tylko gdzie nasza migotka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski... Edzia...a nie ma powodu ze malenstwo juz sie wybiera na swiat szyjka macicy jest juz krotka. A dlczego do 35tc ? bo wtedy jzu dzidzia jest na tyle duza ze nie bedzie powodu zeby ja na sile zatrzymywac skoro taka uparta. Chyba jednak zdecyduje sie na zastrzyk w kregoslup :P:P ...jak to moj maz wczoraj powiedzial "po co tyle czytasz tych ksiazek i robisz sobie metlik w glowie, dostaniesz zastrzyk i bedzie rodzic z usmiechem na twarzy, po co tu sie stresowac" ... no myslam ze go udusze wrrr... Nata u Ciebie to juz o ile sie nie myle 23/24 tc ? to juz pieknie po polowie :) Do szpital juz jestem spakowana...jeszce tylko tel, ladowarka, gazetki czy cos takiego i "moja osobista podusia" Przygotuje jeszcze ubrania na wyjscie dla siebie i malenstwa i jak bedzie potrzeba to maz dowiezie:) Lozeczko juz stoi coprawda w kartonie :D ale jest maz musi jeszce tapete nakleic na sciane (po sobie wymyslilam tak tydz. temu) i bedziemy lozeczko skladac i przygotowywac kacik dla dzidzi w sypilani...ech juz sie doczekac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) dorcia tak u mnie połowa ciąży :) leci to jak nie wiem :P zanim się obejrzę to będę miała synka na rękach :D to dobrze że już jesteś spakowana :) takie drobne rzeczy to wiadomo też trzeba zabrać a poduszkę to i ja na pewno wezmę swoją bo na innych źle mi się śpi :P a jaki wzór tapety?? :P kącik dla dzidzi trzeba odszykować żeby był już gotowy w razie czego :D a jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :D :D Nata a ty spac nie mozesz ? :D tapeta fioletowa ale nie dla dzidzi tylko czhce sciane gdzie stoi lozko wytapetowac :P:P. Dla dzidzi moze jakies szablony do pomalowania? albo naklejki? Ale to dopiero jak sie urodzi :) :D Maz oswiadczyl wczoraj ze lozeczka nie bedzie skladal teraz tylko jak bede w szpitalu, zrobi wszystko sam mam mu tylko przygotowac kolderke posciel i takie tam...:D .Czuje sie dobrze tyle ze spac nie moge pewno z nerwow mimo ze az tak tego nie przezywam ... no i dzidzia budzi z5 razy na sikanie:D :D a o 7-8 na sniadanko :D :D. Dzis jeszce wybieram sie na zakupy kozystam z okazji bo moja mama ma dzis wolne to bedziemy latac :D (sama juz nigdzie dalej nie chodze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia no jakoś dzisiaj tak nie mogłam spać, już o 6 pobudka :P a ja myślałam że jakąś tapetę dla dzidzi szykujecie :P jeśli o to chodzi to tego jest raczej pełno, szabloniki naklejki... do wyboru do koloru hehe a jak będziesz w szpitalu to faktycznie mąż będzie miał dużo czasu więc sam może poskładac łożeczko :D a samej to wiadomo że raczej nie należy się w takim stanie nigdzie wybierać... :) jak będziesz to napisz jak zakupy się udały :P i jaką masz pogodę dzisiaj??? u mnie w nocy znowu sypał śnieg a wszystko ładnie znikało... już męczy mnie ta zima.. chce wiosnę! :) poza tym ok, mały ruchliwy, tylko dzisiaj coś żołądek mi dokucza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mozliwe jest to, ze moge byc w ciazy, okres mialam 17 stycznia, trwał 6 dni, cykl moj to ok 30-32 dni, a wczoraj , a wlasciwie dzis w nocy, czyli 10 dni cyklu kochalam sie z chlopakiem, wyszlo tak, ze bez zabezpieczenia, ale nie skonczyl we mnie, z tego co wyliczylam w necie to mam dni nieplodne, ale nie jestem pewna.. Jak myslicie ? P.S.Osoby, ktore nie maja nic do napisania w tym temacie badz tez chca jedynie obrazić mnie i moje zachowanie- uprzedzam, ze na mnie to nie dziala, a Wasz wysiłek pójdzie na marne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem77 wydaje mi się że nie powinnaś się martwić, jeśli nie skończył w Tobie, i z wyliczeń dni niepłodne to czasne są małe... jeśli będzie Cie coś gnębiło to zawsze możesz zrobić test, tylko radziłabym w dniu spodziewanej @ albo przynajmniej dzień po, wcześniejsze mogą się mylić. Ale na Twoim miejscu raczej bym się nie martwiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski!!! Wiem77 nie martw sie napewnonie jestes w ciazy ...daje sobie reke uciac ze nie...To nie jest takie latwe a my wiemy z wlasnego doswiadczenia :) pozdrawiamy!!! Nata u nas pogoda nawet ladna sloneczko swieci i jestes codzinnie conajmniej 3 st. ..Zakupy sie udaly kupilismy wanienke, rekawiczko-skarpety :D :D i cudne body z napisem ILOVE MUM/DAD i takowe tez smoczki :P:P. Tapete czy naklejki dla dzidzi zrobie jak sie urodzi:D :D. Luzeczko zlozymy moze w niedziele (przekonalam meza) mama jeszcze zaproponowala ze przyjdzie pomoc nam odsprzatac cale mieszkanie ... super bo juz nie bede miala stresu :) a jak dzidzia sie urodzia czasu na np mycie okien i pranie firanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! ;) Na wstępie przepraszam za moją dezercję a topiku ;), nie planowałam tego, jakoś tak wyszło ;). Najpierw były święta, nie było nas, później po powrocie okazało, że komp mi się rozwalił i kolejne kilka dni nie miałam dostępu do internetu, a później uznałam, że może jakiś odpoczynek od kafe dobrze mi zrobi i chyba tak jest ;) Jestem w ciąży :D Co prawda to się świeża historia, ale jakoś szybko poszło i mam głęboką nadzieje, że teraz będzie dobrze... Poczytałam trochę i widze, że u was ok, świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×