Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

o hej kochana :-) cieszę się że u Ciebie ok :-) ja jedno mogę powiedzieć o moim samopoczuciu: jeszcze 2 dni do @! :-) więc 26 w niedzielę rano zrobię test o ile wcześniej się nie pojawi ........ nadal i wciąż niezmiennie mam nadziejkę :-) :-) :-) zazwyczaj mam cykle 28 dniowe, czasem się zdarza 27, kilka razy 29 i chyba ze 2 razy 30 ( mam zapisanych z 11 cykli) planowana @ na 25.09 jest przy cyklu 28 dniowym ale jak co poczekam do 26 , no chyba, ze wcześniej będzie....no ale mam nadzieję, że nie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża..o nie. pamiętam jak mi powiedziałaś: nie waż się robić testu :-) :-) zrobię 26 w niedzielę, bo jak bym dziś zrobiła i by była 1 kreska to bym się zdołowała...a moze jeszcze jest za wcześnie....wiecie co nigdy nie badałam śluzu przed okresem, więc nie wiem jaki w sumie powinien być , u mnie jest dziś biały i bardzo gęsty, tak średnio z i loscią, taki jest właśnie przed okresem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża, a może jakiś urlopik malutki dwudniowy :-) nie wiem jak tam u Ciebie ale jak sił nie masz :-) i byś chciała wrażeń :-) tak tylko sobie gadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie...ale zawsze jakiś wyjazd daje małe wrażenia... aaa..a chyba, że Tobie chodzi o inne wrażenia....takie jak zakładałaś ten topik :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale sie nie dziwie ze nikogo nie ma jest piekna pogoda cieplo jest a tak szczerze t otroche ciezko pisac mi i czytac wasze posty:( ale staram sie chociaz 2 razy dziennie zagladnac do was mam nadzzieje ze bede czesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widze ze zlatujecie sie pomału. Evika odpoczywaj ile mozesz ;) Ciaza a co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Jak tam sie czujecie?Co u was cieżaróweczki i nie ciezaroweczki?? A i wlasnie moze mi cos powiecie niedawno sie golilam i niestety zaciełam sie:( wzielam lusterko i chcialam zobaczyc gdzie mi krewka leci i czy wogole lecki i jak wzialam to lusterko zobaczylam ze moja pochwa wejscie do pochwy i wogole jest taka ciemna ze az w szoku bylam bardzo bardzo brazawy kolor ma wie moze ktoras dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VKCDNSJKNS
PO KUPIE SIĘ NIE UMYŁAŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez wypier......... jak nie masz nic madrzejszego do powiedzenia a pozaty widac ze nie wiesz co to jest pochwa i gdzie sie znajudje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kurcze muszę przeczytać wątek, bo jestem do tyłu. Ja brałam już ze 3 razy tabletkę "po", jestem niereformowalna. Ale powiem wam, że najlepsza była Midiana. Po niej nie czułam przynajmniej sie niedobrze i nie kręciło mi sie w głowie cały dzień. Ale chyba muszę pomyśleć o normalnej Anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika a niedlugo do gina ide i troche sie boje ze cos nie tak bedzie:( a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie okresu nawet po lueinie nie dostalam tylko delikatne plamienie :( dobra lece do gina papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Dzien dobry wszystkim:-))) Mam dzisiaj 2 dzien wolny i leniuchuje,spalam do 9 .Czuje sie w miare,jestem tylko ciagle zmeczona i piersi jak bolaly tak bola i powiekszaja sie z dnia na dzien.Najgorsze jest to ,ze w nocy nie moge spac,budze sie czesto a potem w ciagu dnia jestem jjak z magla wyciagnieta.Jutro mam znowu ranna zmiane,az sie boje. Za tydzien ide do lekarza,moze bedzie juz cos widac na usg. Pozdrawiam Was i milego dnia zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
evika, ale przeciez @ nie masza tak dlugo,objawy ciazy masz ,wiec to tylko oficjalne potwierdzenie ciazy u Ciebie.:-))) Fajnie masz ,ze mozesz sobie odespac i poleniuchowac.Ja musze sie jeszcze przemeczyc,tak dlugo jak sie da. Wiem,ze wpadam tu tylko zawsze na chwilke,ale wiesz ,ze pracuje,domem tez trzeba sie zajac,syn tez chce miec mame chwilke dla siebie i tak to czas leci.Mam nadzieje,ze mimo to moge tu do Was zagladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika a co z betą? Mi się zdaje, że albo za wcześnie poszłaś, albo coś ten lekarz jest nie teges, miał lipny sprzęt i nie zobaczył ;). jak to dalej 2 tygodnie, no przecież byłaś u lekarza w pn, to chyba już mniej niż 2 tygodnie do kolejnej wizyty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
No to mysle,ze po nastepnej wizycie u lekarza obie bedziemy mialy pamiatkowe zdjecie z usg;-) Mam taka nadzieje,ze dziewczyny nam wybacza.W koncu cala ciaze ,nie bedziemy tak spaly. Czy Ty tez masz teraz zatwardzenia?Bo ja od kiedy dowiedzialam sie ,ze jestem w ciazy,to chodze co 2 dzien na toalete.Wczesniej codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) i znów kolejny dzień :-) daj znać evika jak po becie :-) ja słyszałam, ze o każdej porze dnia można iść od wielu dziewczyn, nie trzeba iść rano, ale może masz do tej przychodni telefon to może dla pewności potwierdż telefonicznie? :-) no ja jutro mam dostać @ i bolą mnie bardzo piersi i jestem bardzo rozdrażniona ale tak zawsze przed @ więc generalnie nic się nie dzieje, czekamy evika i a może-super jak obie niedługo będziecie miały zdjęcia Waszych maleństw, cieszę się Waszym szczęściem :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Bablinka, tak mi sie wydaje,ze bedziemy mialy zdjecia-dopiero wtedy uwierze,ze jestem w ciazy;-)Mysle,ze u eviki usg powinno juz wczesniej cos pokazac,bo ona ostatnia @ miala duzo wczesniej niz ja. Dzisiaj korzystam z pieknej pogody i z wolnego dnia i piore do bolu:-) Moj syn ostatnio jakos dziwnie zaczal mowic ,ze fajnie by bylo jak by mial braciszka albo najlepiej siostrzyczke.Ogladalismy jakis program i tam byly kobiety ciezarne.Zamurowalo mnie-bo on jeszcze nic nie wie .Mysle,ze sie ucieszy jak sie dowie,niestety z tym musimy jeszcze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
z naturalnych metod,to chyba picie duzej ilosci wody i zawsze slyszalam ,ze sliwki suszone sa dobre na zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze baby :). Z piciem wody, to jest dobre jak się siedzi w domu i można co chwilę do kibelka ganiać ;). Evika a kiedy zaczynasz pracę, wiesz już? amoze to dobrze, że syn jest na tak z rodzeństwem, bo już z takim 12 latkiem, to różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×