Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ostro :D. pisałas tu chyba w pn, czy wt, że moja teściowa bardzo by chciała żebyśmy mieli dziecko i że się za nas modli, zabrzmiało to tak jak byśmy co najmniej 2 lata się starali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno ze nie ma czego zalowac :P moj tez kiedys mi mowi ze powinnismy zaczac sie starac od ponad roku (strac-tzn przestac przerywanca :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie, to nie wiem może mąż jej coś powiedział, ze nie wychodzi :D, ja tam na razie nawet najbliższym nie mówię, bo za wcześnie na panikowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nic nie mowie a jak ktos pyta odpowiadam ze jak przyjdzie czas to bedzie :) ...ale kiedys wygadalam sie mojej szwagierce zrobilysmy sobie baski wieczor przy procentach i tak jakos poszlo:P o dziwo ona zrozumila i wiedzial na czym rzecz o dziwo bo ona sobie wpadla z bratem mojego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam gdzies na jakims forum kobita pisze ze sie maja sexik conajmniej raz dziennie czasem nawet 3...tego sobie nie wyobrazam ...no dobra my tez kiedys tam dawno temu :P mielismy codzinnie ale to bylo na poczatku to czlowiek szaleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, czy się nie wygadam w sylwka, właśnie dziewczynie męża brata, ale mam z nią dobry kontakt, wie mniej więcej że niedługo planujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się sobie dziwiłam, ale faktycznie miałam dużą ochotę w poprzednim cyklu :D, ale się chyba psychicznie odblokowałam po USG, no i kilka tygodni mieliśmy post ;) ze względu na infekcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku a teraz po ponad 3 latach to juz jest inaczej i nie musi byc codzinnie czasem mamy tylko raz w tyg co nie znaczy ze jestesmy sobie obojetni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na onecie czytala dzis o imionach dla dzieci...luknij sobie ciekawe rzeczy tam pisza:) co do imion to u mnie bedzie Emilka bo to imie ubostwiam od kilku lat juz:D co do chlopca nie myslama bo jakos jezeli mysle o dziecku to tylko dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D, a ja odwrotnie właśnie bardziej podobają mi się dla chłopca, ale ostatnio pomyślałam, ze pewnie będzie dziewczynka, takie wymysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi serio wszystko jedno...wcześniej chciałam mieć pierwszego synka ;), teraz już mi obojętne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ze mna to jest tak , staramy sie z mezem o dziecko od miesiaca, oczywiscie sprawdzilam kiedy niby wypadaly moje dni plodne, ale ze moj cykl jest zawsze inny to nic z tego pewnego nie bylo. potem dostalam infekcje i jak to ja oczywiscie poszlam do giina on przepisal mi leki dla mnie i meza ale ja wyczytalam ze kobiety w ciazy brac ich nie moga wiec postanowilam ze je wezme po okresie, a ze infekcja byla uporczywa to mnie korcilo wziac je wczesniej, wiec zrobilam kilka testow zebby byc pewnym ze nie jetsem w ciazy i nic. potem poczytalam ze nawet okres jak jest to ciaza moze byc i znow czekalam na okres... spoznial sie 2 dni zrobilam test= nic potem kolejny i nic, az po 10 dniach opoznienia kupilam dwa i okazalo sie , dopiero wtedy ze to ciaza!!!!!! az nie uwierzylam bo tych testow to juz z 10 zrobilam , wiem, wiem ale bylam taka ciekawa..... no i od razu dzis do gina a on mnie sprowadzil na ziemie ze to 4 tydz owszem ale czy cos z tego bedzie sie okaze za 2, 3 tyg bo ciaza jest wczesna pecherzyk malutki i czesto na tym etapie dochodzi do poronienia, zwykle plamienie i nawet kobieta nie wie ze byla w ciazy i poronila..... wiec niby jestem w ciazy ale wiem ze wszystko moze sie zdarzyc, a co do testow to robilam te quic viev czy jakos tak i dopiero po 10 dniach opoznienia wykazaly ciaze wiec juz nie wierze w zadne super szybkie i pewne i teraz czekamy z mezem co dalej bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! Dorota 3mam kciuki:) Ja melduje ze nie mam jeszcze@ i mam nadzieje ze juz nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×