Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

O kurczę niezły news monia :). Gratuluje! :) dorcia, a my musimy czekać, co nam nowy rok przyniesie, bo na pewno przyniesie wszystko najlepsze :), chociaż Ty jeszcze okresu nie masz, więc nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz monia, mowiłam Ci, że skoro nie czułaś owulki, to nie wiesz kiedy ją miałaś, a wynika, że miałaś kiedy trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że jesteś w szoku, tylko nie wiem czemu skoro jest seks w płodne, to może być ciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo:) ciesze sie i mocno trzymam kciuki zeby wam sie jak najszybciej udalo:) sprzatam bede troche pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia....co za wiadomosc....cudnie:) gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wachalam czy zrobic bo jestem pewna ze dzis @ dostane bo juz bole jak na godz przed:P wiec do wieczora bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobity a mialam nadzieje ze nam w 3 sie uda:( ale do staranek nie daleko 3 mam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ale martw się o nas, przecież my dopiero z dorcią zaczęłyśmy się starać do tego, ja miałam infekcję, dorcia cysta, więc to tez nie pomaga, więc nieco musimy poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...czyli wpadka:P planowana:D widzicie nie ma reguly a zexik codzinnie wcale nie gwarantuje ciazy wystarczy raz a pozadnie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, jak masz dostać okres, to najlepiej, jak najszybciej, bo i starania będą szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...ciesz sie ze jestes (kto wie kiedy twoj maz znowu by sie skusil na takie akcje) my sobie poradzimy nie migotka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop wpadka tylko bylo 2 razy ale sieczka jeszcze nie moge uwierzyc. wiem ze mialyscie pewne problemy ale naszczescie sie juz skonczyly;) Musze leciec dalej sprzatac Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...prawde mowiac liczylam ze bedzie 28 dnia cyklu bo gin powiedzial ze po tych tabl tak mam miec i ze lepiej 28 niz 31 bo to az 3 dni roznicy wiec w roku wiecej cykli:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież piszę, że jak już ma być to najlepiej jak najszybciej :D. I staramy się dorcia już niebawem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to już dziś właściwie z grubsza po okresie jestem, a na pewno jutro będę i pomyśleć, że dopiero dziś miałam dostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrzcie jak dziwnie wyszło...moni wyszły 2 kreski, dorci 1 kreska, a ja nie robiłam testu, bo okres przyszedł, no kazda inaczej, żeśmy się dobrali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka :P:P u mnie juz nie bedzie stranek :P:P no oki dzis ostatni dzien jak cos :P a potem wolneee :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pochwalilam sie ze oddalam bluzke i kupilam nowa ale juz przymiezylam bo bylo wyjatkowo malo ludzi:D jest sliczna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×