Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dzwonila do meza zeby zobaczyl na test i on widzi tylko jedna kreche:P:P wiec jest jedna :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety! Dorcia, szkoda...no ale niestety ta cholerna cysta miesza Ci, po tych testach owulacyjnych było widać. Ale przecież masz kilka dni spóźnienia, to norma jeszcze, nie bij tego biednego lekarza ;). A poważnie co do lekarza, to nie radzę robić od razu awantury, bo zapewne chciał pomóc ;)...tylko często tak jest przynajmniej w Polsce, że lekarz przepisuje taśmowo (z rutyny) wszystkim te same leki na dane schorzenie, a czasem to jak kulą w płot, każdy jest inny, dużo zależy też od wieku...czasem też dobrze nie zbada, nie zrobi wywiadu i tak człowiek bierze często zbędne leki, kto wie, czy i Ty ich za dużo nie bierzesz niepotrzebnych...W każdym razie uważam, że nawet dobre schorzenie warto skonsultować z innym lekarzem, jak dzieją się dziwne rzeczy, a tym bardziej, że Cię coś niepokoi...No i nie sugeruj się tym, co piszą w necie ;). Bo jak doskonale wiemy, w necie to co druga miała, ma okres w ciąży, a testy ciążowe masowo kłamią ;), tak jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, ja na Twoim miejscu poczekała bym tydzień, jak dalej nie będzie okresu, to wtedy jeszcze test i może beta...ale teraz nie ma sensu lecieć na betę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynAaaaaaaaaaaaaaa
Witam.Mam Problem. Otóż Okres Powinnam Mie Dzisiaj. Od Tygodnia Mam Nudności, Wymioty, 2Dni Temu Zrobilam 2Testy. Jeden Wyszedl Pozytywny, Drugi Negatywny. Dzis Zrobilam 3, Ktory Wyszedl Negatywny. Dodam,Że Około2-3Tygodni Temu Kochałam Się Z chłopakiem Bez Zabezpieczenia W Płodne Dni. Do Tego Bardzo Boli Mnie Dół Brzucha, i Piersi. czy Jest Mozliwe Ze Moge Byc Wciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ze masz sie świetnie?? :P super tylko tak dalej;) a dziekuje u mnie jest git narobilam kopytek teraz sos robie i co chwilke odpoczywam bo mnei z lewej strony jajnik pobolewa cc jakis czas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie wstępnie rozplanowałam starania ;). Zaczniemy w czwartek jako, że wolne będzie :D, później sb, pn, śr, to tak mniej więcej ;). Jakoś następny wt, śr powinnam mieć owulkę...po owulce tez starania będą, no mam nadzieje ;). Mój mąż, to już wczoraj chciał, ale go delikatnie przystopowałam ;), żeby się nieco do czw wypościł i zbierał siły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle monia, 3 raz jesteś w ciąży, to już w dzisiejszych czasach jest wyczyn...:) i pomyśleć, ze kiedyś 3 dzieci, to była absolutna norma, a jak się miało 1, to dziwnie ludzie patrzyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leci ten czas, zaraz znów będę miała płodne i starania, już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech zbiera sily pozniej zołnierze beda ssilniejsi:P sos robie z łopatki pieczeniowy ciemny:D a nie wiem czy to norma bo nie pamietam czy wczesniej mnie bolały czy nie:/ wiesz jakby moje 1 dziecko zylo to pewnei tej ciazy juz by nei bylo albo dopiero 2 ale co racja to racja w tych czasach ;) nop niech leci przeciez wy tez musicie zaciazyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to mi sie podoba:D ach mogla by dorota juz zobaczyc te 2 kreski mam nadzieje ze ty w nastepnym cyklu zobaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam jakas paranoje caly czas mam mokro i tylko spraawdzam czy to @ czy śluz naszczescie to tylko duzo śluzu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorci szkoda bo się męczy z tymi lekami, cystą, ale jeszcze trochę i powinna, to zwalczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może zobaczę 2 kreski pod koniec stycznia :P, choć na razie, to dla mnie utopia ;), nie myslę o tym...od czw przez co najmniej tydzień seksik co 2 dni, później się zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop trzeba czekac do konca stycznia ale mam nadzieje ze warto:D kto wie moze dorota jest w ciazy ale jeszcze za wczesnie na test nie wiem jak to wytłumamczyc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby nadzieje jest, bo okresu nie ma...ale test robiła, a okres dopiero kilka dni się spóźnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie a jak owu miala pozno to nawet nie wiadomo o ile sie spoznia tak naprawde wiec tez trzeba czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis do gina zadzwonie i umowie sie za tydzien na wizyte tylko nie wiem czy na wtorek czy na czwartek a w sumei kiedy bedzie jemu pasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie jestem zwolenniczką żeby robić test najlepiej tydzień, albo i dłużej po terminie okresu, tak radzą lekarze i jakoś to do mnie przemawia...no chyba że ktoś już miał wcześniej poronienia, to lepiej żeby jak najwcześniej kobieta wiedziała... no sytuacja dorci jest inna, a Twoja była inna, moja jak się okazuje też jest inna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sluzu to mam nie jest go nadmiar ale w sumie jest jak w czasie neiplodnym to chyba to:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×