Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nop mi to tak ppo prawdzie sie nei spoznial bo mialam dostac 31.12. rano nie dostalam@ wiec ok poludnia zrobilam test i pozytywny, ale juz czytalam czy moze sie pomylic i wyjsc pozytywny przy braku ciazy to na necie wszyscy pisza ze nei ze tylko moze sie mylic jak negatywny wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, my sobie tu tak piszemy, że np. 28, 29 dni, ale też wcześniej z tego co pamiętam miałaś wahania kilku dniowe...ja ostatnio podobnie, np. ostatnie 3 cykle: 34 dni, 28 dni, 26 dni, dla mnie to już anomalia :D, a każdy lekarz Ci powie, że to norma, bo chyba do 10 dni wahań to są regularne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem wiele lat miałam faktycznie głównie 28, 29 dni, można się przyzwyczaić, tylko że zmieniamy się i cykl się zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop moj najdłuzszy ckl trwal 33 dni ale po nim nastepny 27 i tak tylko do 30 wiecej juz nie bylo i ten tez traktowalam jko 30dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdyby nie tabletki t otez bym miala 28 dniowe cykle ale jak zaczelam to tak sie porobilo ale nei narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z robieniem później testów, to głównie chodzi mi o to, że wszystko w tak wczesnej ciąży może się zdarzyć...jak np. z ręką na sercu wolałbym nie wiedzieć, że np. 3 dni przed okresem byłam w ciąży (bo np. beta czy test tak pokazała), a 2 dni po terminie już nie, w 100 proc. wolę wierzyć, że po prostu okres się nieco opóźnił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że trzeba mieć żelazne nerwy żeby tymi kilku dniowymi spóźnieniami się nie martwić, czy się nie nakręcać, ale dla zdrowia psychicznego jednak warto spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz słuszność co do robienia testow ja tez przed@ wolałabym nie wiedziec bo póżniej nerwy a po co to komu. A jak sie poczeka kilka dni to jest mile rozczarowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baki.. jutro po poludniu matermin u gina zrobi mi usg bede wiedziec jak cysta, jak tam z okresem i mysle ze po tych wariackich testach owul. wysle mnie na jakies badania horm. maz idzie o dziwo ze man bo chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota to bardzo dobrze zrobi usg i bedzie cos wiadomo i spytaj dlaczego te testy owu przez tyle czasu wychodzily pozytywne bo t oaz dziwne. A maz niech idzie tez chce zobaczyc i pogadac dlaczego tak sie dzieje a nie inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sie ciesze ze tak szybko wizyta:D pewno dltego ze moj maz dzwonil:D :D i mozliwe ze nagadal cos tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
Witam, moje cykle są nieregularne. od 30 do około 40dniu(max.zdarzył się dwa razy) w ciągu roku. ostatni cykl rozpoczął się 5XII 2010, staramy się o dziecko i z mężem współżyłam od 22 do 28 co dwa dni. dziś jest 31dc, test ciążowy negatywny. żadnych objawów ciążowych. tylko obrzmiałe piersi, które zaczęły boleć od strony wewnętrznej. myślę, że mogłam mieć owulację 21, czułam ból brzucha i dwa razy poczułam silne uczucie wilgotności. myślicie, że mam szansę na bycie w ciąży? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz umowiona do gina na 11.01. i nawet podal mi przez tel jakie mam zrobic badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieźle dziewczyny poszaleliśmy z ginami :D ja dla odmiany się nie wybieram, choć miałam iść cytologię, bo zamierzam pójść w lutym ;) dorcia, tylko spokojnie, widzę że Twój mąż to trochę panikarz ;), ale dobrze, że będziesz miała USG monia, a jakie już badani masz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riditik---> Skoro były starania, to może być i ciąża :), ale na razie spokojnie, skoro masz cykle do 40 dni, a to dopiero Twój 31 dzień i test negatywny...radzę za kilka dni powtórzyć test, jak dalej nie będzie okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfologie mocz i glukoze na czczo i mam brac podwojna dawke foliku ze wzgledu na t oze pierwsze dziecko zmarlo na serce. I mam mega zgage:P ty jeszcze zaczniesz chodzic do gina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ... czy ja wiem czy panikarz...na co mam czekac jezeli cysta jest nadal musze leczyc i czyms wywolac okres skoro nie chce sam przyjsc jezeli cysty nie ma musi byc inna przyczyna i wole wiedziec odrazu an nie czekac 2 tyg i sie denerwowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia on poczekac w poczekalni:P:P ale idzie zeby mi bylo milej:P:P i w razie czego mnie pocieszy:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ja lubiłam jak moj chodzil ze mna do gina nawet kilka razy zobaczyl mala na usg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalyscie o dl cykli...ja milam zawsze31 dni przez cyste bylo raz 29 raz 34 ostatni byl znowu31 wiece niby dlaczego nie milam robic testu tylko czekac tydz...? skoro okresu nie ma nadal cos jest nietak i trzeba leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jaasne pewnie ale myslalam ze tez ma kilka pytan do lekarza:P a juz niedługo bedzie co ogladac na usg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojdziesz jutro do gina to ci wszystko powie nie ma sensu pytac teraz dlaczego albo przez co, szkoda tylko ze wam sie w tym cyklu nie udalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×