Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotko to dobrze ze wizyta i urodzinki sie udały:D a co do ciąż t o jeszcze sie pewnei nei raz nasluchasz:P mdłości sa choć juz coraz rzdziej i słabsze jakos sobiep omału radze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, a Ty się nie łudź, to za wcześnie żeby cię na dobre mdłości opuściły, to tylko na chwilę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja sie ciesze ze na chwilke sie uspokoiły bo nawet wczoraj mogłam sie za sprzatanie wziąść :) nie jest teraz az tak źle. Lekarz mi przepisal witaminy i powiedzial ze po nich moge sie wlasnie tak czuc wiec dzis nei wzielam i przez kilka dni tez nei bede brala i zobacze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiem, Ci że trochę bardziej na nie, ale jakaś nadzieja tam jest, jakoś w tym cyklu na chłodno to przyjmuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro już teoretycznie pierwszy dzień kiedy mogę dostać okres, choć dużo większe prawdopodobieństwo to śr, czw, no ale to takie moje typowanie ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lekarz powiedzial ze jak sie po nich bede źle czula to zebym ich nie brala wiec na kilka dni odstawie i sprawdze czy to faktycznie przez witaminy. A folik biez nie zaszkodzi ci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja knie dostaniesz to nadzieja pewnie wzrosnie a poczekasz to zobaczysz jak @ wogole nie przyjdzie policz sobie 14 dni od owu i najprawdopodobniej w tym dniu pownnas dostac u mnie sie sprawdzalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...ale nie myślę o tym, bo i tak do piątku zamierzam poczekać, a to kupa czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie nie ma co myslec za wczesnie a do piątku czas szybko zleci;) masz jakies zajecia na ten tydzien czy nic???? Ja w tyg ide zrobic badania bo we wtorek za tydzien juz :D wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zajęcia i to poważne :D, ale na prawdę się nie nastawiam i czuję, że jednak koło środy dostanę, bo mam mało mlecznego śluzu, jak zazwyczaj przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczucia sa mylne a śluz moze sie jesszcze pojawic ale nie ma co sie nastawiac i mile sie zaskoczyc:) a wiesz ze roznie z tym bywa nieraz jest przeczucie ze sie udalo i lipa a nieraz na odwrót, ale trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no pewnie ze sie wyjasni innej mozliwosci nie ma i trzeba czekac ale w sumie nie ma nic fajniejszego jak czekanie na jkaies wiadomosci;) a gdzie reszta kobiet????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop tez ostatnio cyztalam o starajacych sie parach o dziecko t oaz sie nei chce wierzyc ze mozna tak dlugo czekac najwidoczniej trzeba sie uzbroic w cierpliwosc ....... tylko tak łatwo sie mowi a w praktyce gorzej. Jak sie tak nastawilas to dobrze po.źniej moze nei bedzie takiego rozczarowania, a moze nei bedziesz musiala tak dlugo czekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mogę uwierzyć, że można latami czekać na dziecko, gdy para jest zdrowa, ale niestety można...W tym momencie trudno jest mi siebie wyobrazić starającej się powiedzmy 2 lata, no ale to trzeba przeżyć...no ale w głowie sobie ułożyłam, że może się zejść, nie musi, ale może i jakoś mi z tym lżej :). Wielu paru od razu się udaje, ale wielu też do jakieś 6 cyklów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zdecydowanie mi lepiej z intensywnymi staraniami tak psychicznie, a nie raz w płodne, a ja już czekam że musi byc ciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh z poczatku jest takie nastawienie bo wpadki sa i myslisz ze i tobie sie uda wpasc a tym czasem trzeba sie starac no ale wy macie intensywny cykl 1 wiec jeszcze troche przed wami. Wiem marne pocieszenie ale nawet nie wiem co napisac bo przeciez nie wiadomo czy ci sie nie udalo faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj monia tak, prawie każdy myśli, że wpadnie, dlatego my nigdy bez zabezpieczenia przed ślubem :D. Pamiętam że raz miałam zatrucie, a mój ówczesny chłopak teraz mąż ;) był przekonany że to ciąża :D. Nie musisz mnie pocieszać bez przesady, to dopiero 2 cykl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie jest życie, pewne "rzeczy" jak to się mówi spadły mi z nieba, a na inne piękne chwile ;) trzeba dłużej poczekać ;), chyba każdy tak ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drugi pomyliłam sie tka przed ślubem to wiekszosc mysli ze szybko sie wpadnie i tak neiraz jest. ostatnio sie dowiedzialam ze kolezanka ktora urodzila bliźniaki 2 lata temu (naturalnie) i ostatnio byla tez w ciazy bliźniaczej ale poronila w 10 tyg bo przez naturalny porod macica jej sie oslabila i lekarze powiedzieli ze niama szns na donoszenie kolejnej ciazy. Przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze tez tak kiedys myslałam. Niektore moje kolezanki musialy czekac na spotkanie tego jedynego a mi sie trafilo w sumei samo jak ślepej kurze ziarno, z ciazami tez tak jest ale znow nie mozemy trafic nam ieszkanie jakie chcemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeważnie cesarki mają z bliźniakami...no ale dwoje dzieci ma, przykre, ale też nie tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak samo z mężem, z nieba mi spadł, a wcale się nie nastawiałam, że to ten :D, z mieszkaniem tak samo...gorzej z pracą, z dzieckiem jeszcze nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ona tez miala miec cesarke ale nie zdarzyla bo zaczela rodzic naturalnie i dala rade.A dzieci ma 3 a widzisz cos za cos jedno masz szybko a inne niestety te ale nie ma co płakac w koncu nadejdzie czas na to i na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×