Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

no nareszcie jakiws wiesci od was mozna poczytac. tak ja juz spakowana do szpitala w sumie tutaj jest mi tylko potrzebne kosmetyczne rzeczy i ubranko dla dzidziusia i tyle :) reszte sponsoruje szpital :) mam nadzieje migotko ze jak ja urodze to ty nam wtedy uswiadomisz wspaniala wiadomosc a ty monia trzymaj sie tam mnie na szczescie kregoslup nie boli za bardzo i na szczescie jeszcze sie ruszam jak syrenka :) tzn, jak otyla syrena hehe dzisiaj bylam u poloznej i powiedziala mi ze moge sie spodziewac dzidziusia miedzy 12 a 21 maja a ja jutro obchodze 24 urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!! Bylam wczoraj u gina :) wszystko jest w porządku będzie na 100% chłopiec i ma wszystko co terzeba waży 514gram i ma 31 cm z nóżkami:D Bardzo się ciesz że jest wszystko git. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym słowem wspaniałe wieści kobitki :) edzia, to już niebawem czekamy na dobrą nowinę o narodzinach :) monia, to już kawał chłopa ;) U mnie dziś owulka, albo blisko niej, po śluzie to czuję i ochotka duża na seks ;)...więc trzymajcie kciuki żeby się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka masz to jak w banku mocno trzymam kciuki Edzia za ciebie też żeby maluch szybko na świat przyszedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monia! :) Jak tam Twoja córa cieszy się, że będzie miała brata? ;) A ja dziś cieszę sie jak głupia, tylko nie wiem z czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się też waszym szczęściem, a to jest znak, że mi nie odwaliło na punkcie starań, ufff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam się poradzić...otóż niestety okazało się, że ginka do której chciałam iść jest na zwolnieniu i nie wiadomo kiedy wróci...babka poleciła mi u nich innego gina, jeszcze nie sprawdziłam, czy w necie coś o nim jest. i nie wiem co robić, jakoś nie lubię takich polecanych w zamian za kogoś...Zależy mi na opinii kogoś kompetentnego od płodności, ale też trochę jeszcze się cykam, czy to nie za wcześnie lecieć do lekarza od leczenia niepłodności...Zawsze mogę pójść do swojej starej ginki i prawie za darmo porobić hormony i chyba znów wyleczyć zapalenie ;), no ale z nią konkretnie nie pogadam o staraniach... Co mi radzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Baby!!!!!!!!! Edzia jak tam urodziłaś już czy nie jeszcze???? Migotko a jak u ciebie wyleczylaś zapalenie??? U mnie wszystko dobrze :) i mam nadzieje że tak zostanie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wredoty :P:P widze ze u was cisza... u mnie niby tez :P:P tzn okres mi sie spoznia od tyg. i od tyg. boli mnie brzuch ....w ciazy nie jestem bo nie bylo starnek od dawna... boje sie zeby cos mnie nie dopadlo :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczęta :-) co tam u Was? u mnie w miarę ok, byłam przez chwilę w ciąży ale potem był wielki okres więc starania nadal trwają .. piszcie co u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ja jeszcze nie urodzilam termin mam na 21 maj ale moja Juleczka nie wybiera sie na ten swiat jak nic nie zajadzie do 27 maja to mamy sie zglosic do szpitala wiec jeszcze czekamy juz nie mozemy sie doczekac :) witam cie bablinka dawno nie pisalas fajnie cie znow slyszec Monia jak samopoczucie?? ktory to juz tydzien mija?? Migotka a co tam u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!!!! Bablinko tak mi przykro mam nadzieje że tym razem wszystko pójdzie tak jak powinno. Edzia to jeszcze chwilka i będziesz rodziła :) super czekam na wieści U mnie dziś 24 tydzień ciąży:D i nawet dobrze się czuję tylko czasem mnie kregosłup pobolewa:( Migotko co u Ciebie się dzieje???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuadia
Ja czekam i bardzo bardzo się boję. Jeśli będę w ciąży całe życie mi się zawali ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonik909090
ja też w tym miesiącu czekam... u mnie prawdopodobieństwo malutkie no ale zawsze stresik jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) O jak miło, jaki tu ruch :) edzia, czekamy na radosną nowinę, czekamy z niecierpliwością :) monia, no to już się konkretna ciężarna robisz ;) dorcia, no wreszcie fajnie, że jesteś, stęskniłam się :)...myślisz, że znów Cię torbiel dorwała? bąblinka, super że jesteś, też się za Tobą stęskniłam :)...a jak ze staraniami, znów intensywnie? a ja nie mam o czym pisać...dziś dostałam kolejny okres, cholernie punktualnie, jak zawsze, masakra...więc badania mnie czekają, nie ma wyjścia...ale musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ja nadal 2w1 wczoraj mi minal termin porodu, ale nasz dzidziuszek cos nie ma zamiaru wybrac sie na ten swiat i przywitac swoich rodzicow no nic dalej czekamy :) pozdrawiam i milej niedzieli zycze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej edzia! :) To już zapewne kwestia najbliższych dni i będzie Was troje :). Trzymaj się! :) Ja ostatnio, to nie słyszę żeby jakaś znajoma, ktoś z rodziny urodziła choćby kilka dni przed terminem, wszystkie rodzą po, albo cesarka równo w termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ja nadal 2w1 i nic sie nie rusza mam nadzieje ze cos sie ruszy do piatku bo chce zeby nasze malensto samo sie zdecydowalo kiedy chce wyjsc na ten swiat a nie wywolywac porod mam nadzieje ze sie zdecyduje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) no Migotka na razie przerwy były bo w płodnych dwa razy miałam zakichaną infekcję...w tym miesiącu cos się może ruszy w końcu :P:P a Ty jak? buziaki dla Mam :P:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bąblinka! Akurat tu weszła i widzę, że jesteś :) No u mnie też tak sobie, teraz powinnam ostro działać, bo płodne, ale niezbyt się chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na forum
hej czy jest mozliwe ze w 9 lub 10dniu cyklu pojawila sie owulacja?od tamtej pory ciagle boli mnie brzuch i mdli mnie,wspolzylam w 9 i 10dniu cyklu miesiaczki mam nieregularne ostatni cykl trwal 35dni a wczesniejsze 26,25,28 dni mozliwe jest ze zaszlam wtedy w ciaze?wczoraj mialam przez dwie godziny mialam dziwne zakucia w podbrzuszu,dzis jest mi caly dzien slabo i boli mnie podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski!!!!!!! Co tam u was???? Edzia jesteś jeszcze 2w1 czy już nie??? U mnie super maluch sobie rośnie brzuszek też :) tylko czekam do rozwiązania:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bablinka6
powodzenia Edzia :-) hej Monia :* Migotka powiem Ci, że ostatnie kilka miesięcy miałam przerwę właściwie bo zawsze coś przeszkadzało wtedy kiedy by można się starać, teraz połowa cyklu ju mnie i spróbujemy z testami owu a jak się nie uda to w przyszłym cyklu idę na monitoring i zbadam hormony-(teraz byłam na usg i macica i jajniki z usg super więc jakieś pocieszenie jest :-)) - ale mam nadzieję, że może akurat ...teraz się uda :-):-):-) i nie będą konieczne te badania :-) a Ty jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Edzia to już pewnie urodziła :), Czekamy na wieści :) monia, fajnie że wszystko ok, a jak Twoja córa? :) bąblinka, to widzę że znów podobnie mamy...my w tym cyklu też trochę bardziej konkretne starania, ale też nie szczyt możliwości :D i tak samo liczę że się uda teraz :), wczoraj miała piękne ;) krwawienie około owulacyjne, działo się wczoraj i wcześniej, więc może w końcu :). I też zwlekam z badaniami, chce sobie ten pełny rok dać...a później się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity i mam dobra wiadomosc urodzilam :) ❤️ 30 maja zdrowa sliczna coreczke wazyla 3555g i 49cm dluga. jest bardzo grzeczna. porod mialam bardzo ciezki, rodzilam 14 godzin,ale bylo warto bardzo duzo mi maz pomogl gdyby nie on to bym nie podolala byl bardzo dzielny. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Serdecznie:) U mnie dobrze, a moja córka też nie może się już na brata doczekać:) pomału kompletuję ciuszki i wszystko dla malucha:D Edzia GRATULUJĘ!!!!!!!!!!! no 14 godz to sporo ale ważne że mała jest już z tobą i wszystko jest dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×