Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

no ja też się noszę z tymi hormonami, a że jakoś mocno nam nie zalezy, to zwlekałam...no ale w Polsce to takie badanie, to nadal normalnie ekstrawagancja :D, uważam że raz na 2 lata powinna każda kobieta je robić, tak samo jak mocno promują ostatnimi czasy cytologię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, odpowiednie hormony powinno się badać w odpowiedniej dla nich fazie cyklu, mi endo powiedziała, że mogę zrobić od razu, wczoraj gin nic nie powiedziała... z resztą tam sa normy podane dla odpowiedniej fazy. Następnym razem zbadam tak jak się powinno. Dziewczyny nie czekajcie z badaniami hormonów, teraz większośc kobiet ma z nimi problemy ale się nie badają. Migotko, masz racje, tym bardziej ze to wiele nie kosztuje. Jak nie możecie zajśc w ciążę przez dłużej niż pół roku albo jak macie zwariowane okresy to bym od razu badania zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, no właśnie trochę to kosztuje, tym bardziej, jak ktoś nie ma wskazań do zrobienie, niestety ludzie lubią oszczędzać na zdrowiu...a profilaktyka w Polsce nadal mocno kuleje. Jak jak sobie chciałam zwykłe badanie krwi zrobić, właśnie profilaktycznie, to lekarz patrzył na mnie jak na kosmitkę :D Zbadam hormony na pewno niedługo, według mnie moje okresy są zupełnie normalne, a na pewno bardzo regularne, no ale czas zajścia w ciążę się przedłuża, więc ze względu na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko, ja też od odstawienia tabletek, czyli jakieś 5 lat mam okresy regularne, wiem że od roku z owulacją, ale być może hormony blokują zapłodnienie i zagnieżdzenie. U mnie w przychodni jeden hormon kosztuje 25 zł, więc jak się kilka robi to koszt wzrasta, ale nie robi się tego co miesiąc. Tak jak mówisz, na zdrowu się nie oszczędza, tym bardziej na upragnionym dziecku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wszystkim starajacym sie ja jeszcze musze poczekac na odpowiedz tydzien czasu pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko ze dostalam zastrzyk pregnyl i jadlam tabletki clomid pozdrowienia z Irlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobitki :) 🌻 u mnie jak na razie dobrze mala spi jak aniolek, chociaz jest jakas niespokojna i nie wiem dlaczego troche mnie to martwi, ale mysle, ze to nic powaznego. a wam kobity starajace sie zycze duuuuzzzzzzzoooooo duuuuuzzzzzzzoooooo szcescia i 2 kreseczek na tescie i juz nie moge sie doczekac, az ktoras napiszze hura sa 2kreseczki ja trzymam za was kciuki. monia a jak tak samopoczucie u ciebie troche ci zazzdroszcze tych kopniakow w brzuszku bo mi juz brakuje trzeba bedzie nastepne dziecko robic hehe zartuje, nie wiem czy zniose nastepny porod ❤️ migotka, bablinka pozdrawiam was i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogole zaczne od tego ze ja mialam 4 poronienia w 13 tyg o dzidzie staramy sie juz dlugo poronilam gdyz mialam przegrode w macicy pozniej laparoskopie i histeroskopie wycieli mi ta przegrade i tak od tego momentu nie moge zajsc tutaj w Irlandii w tym miesiacu podali mi tak jak wyzej napisalam tabletki i zastrzyk i tak bede miala przez 6 miesiecy a moze krocej jesli zajde to narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wybaczcie, ze tak długo nie odpisywałam.. No trudno, pogodziłam sie z tą jedną kreseczką. Widzę, że nowe koleżanki do Nas dołączyły..;p Ania, Migotka, Bąblinka opowiadajcie co u Was, jak tam sie wszystko rozwija i jak sie sprawy mają? A ja..ja zaczęłam nowe starania :). Buziaki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no u mnie zaczęło się branie leków na tarczyce. Dostinex kupi mi mama w Czechach bo jest dużo taniej. Są jakieś szanse, ze się staranko powiodło, ale jesli nie to nie bedę rozpaczać, bo za 2 miesiące pewnie sie hormony unormują i szanse sporo wzrosną :-) Agnieszko, bardzo mi przykro, że już tyle przeszłaś, ale na pewno się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babki :* chyba musze czesciej tu zagladac bo tyle piszecie ze czytac nienadazam..ale to dobrze:) u mnie juz po @ wiec od dzis stranka sa :P ale maz jutro o swicie na delegacje mi ucieka wiec ... ale do owulacji jeszcze pewno tydz wiec zdazy wrocic :D pozdrawiammmmmmmmmmmm was wszyskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dorotaxo26 milo cie poznac i zycze udanych owocnych nowych staran ja jeszcze musze poczekac do piatku na @.Ale chcialam sie was dziewczyny zapytac o cos zupelnie innego jak wstawiacie na forum te buzki i usmiechy lub kwiatuszki albo serduch wszedzie to szukam i nie moge znalezc dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak się macie? :) Witaj Tuberoza! :) Nie odzywam się od kilku dni, bo jak niektórzy z naszego topiku wiedzą pisanie codziennie mnie nakręca...więc znów będę się odzywać tak 1 czy 2 razy w tygodniu. Ale będę oczywiście informować o ważnych rzeczach :). Ostatnio wymyśliłam, że zamiast do swojej ginki pójdę w tej przychodni do której chodzę do endokrynologa, który też jest ginem, tzn. mam dwie babki do wyboru, może będzie bardziej w temacie ;). Bo nie mam pewności, że moja ginka od tak da mi skierowanie na hormony... Co Wy o tym pośle sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko! to jest bardzo dobry pomysł z tym endo-ginem! Mam nadzieję, ze trafisz na fachowca, który zleci wszystkie potrzebne badania i juz niedługo zostaniemy mamusiami! Koniecznie napisz co i jak po wizycie. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno napiszę, tylko jeszcze nie wiem kiedy mi się uda zrobić te badania... Ania, a jak u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też mam nadzieje, że okaże się dobrym lekarzem...zresztą, jak wyjdą nie bardzo te hormony, to i tak pójdę z nimi jeszcze do innego lekarza...a jak wyjdą ok, to tylko męża wyślę na badanie nasienia...no i zobaczę co lekarz ewentualnie jeszcze zasugeruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
cześć, witam wszystkie staraczki i oczekujące :) dziewczyny, nie wiem już sama co mam o tym myśleć, nie chcę się nakręcać, ale muszę się wygadać... od roku staramy się o bejbi i nic ma pco, w tym cyklu 16-25dc brałam duphaston, ostatni okres miałam 28/05/11. W moją owulkę tj 11.06, brykaliśmy przed i po ok 2 dni :) od kilku dni bolą mnie sutki i piersi od strony pach, a nigdy nawet przed okresem tego nie miałam, 3 dni temu bolał mnie brzuch jak na okres dziś pobolewa, kłuje, od czasu do czasu, wczoraj miałam gęsty, biały grudkowaty śluz, nie jest to na pewno infekcja, regularnie chodzę na wizyty, dziś jest ale rzadszy bez grudek, poza tym wczoraj i dziś sprawdzałam temp. i wczoraj było 36,8, a dziś jest 37,4. Dziś zrobiłam test , negatywny :( nie wiem o co kaman, może za wcześnie, od ostatniego owulacyjnego przytulanka dziś mija 8 dni... co myślicie? ja chyba już szleję... co myślicie? ciąża? tak bym chciała... napiszcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczny pozwoliłam sobie tutaj zajrzeć , bo mam mały problem tzn bardziej niewiadoma! więc dzisiaj robiłam test i wyszły mi dwie kreski jedna słaba , ale były dwie:) , więc licze sobie ,że to 4 tydzień bo okres spoźnia mi sie 3 dni , ale przestały mnie bolec piersi zawsze kiedy dostawałam okres to odchodził ból piersi a teraz brak okresu test pozytywny i ból piersi zniknął czy powinnam sie niepokoić? nierozumiem czy ktoraś tak miała na samym początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz po kolejnej @. w sierpniu będę po kuracji hormonalnej i może coś wreszcie zakiełkuje :-) A póki co ciesze się latem, już niedługo urlopik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwja
Chciałabym tak jak wy z radością czekać na dwie kreski, niestety oczekuję jednej, nie planuję jeszcze dzidziusia a pękła nam prezerwatywa, na szczęście jest coś takiego jak Escapelle, wzięłam ponad dobę po stosunku, gdyby nie to, to nie wiem co by było ( i nie myślcie że mam 16 lat, po prostu nie mam jeszcze warunków na to by wychować dziecko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwja nie martw się, nie ty jedna miałas takie sytuacje. Najlepiej, zeby dziecko było przemyślane, to decyzja na całe zycie. Na pewno nie zaszłas w ciążę, nie martw się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchowata
i daj nam znać, kiedy już się dowiesz ostatecznie jaki jest werdykt! A dokładnie ile godzin po stosunku wzięłaś escapelle? Nie miałaś problemów z otrzymaniem recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!:) Co babki u was nowego??? Coś nic nie piszecie ostatnio:( Ja byłam wczoraj u gina i wszystko jest w porządku mały rośnie waży 1830g. Cieszę się bardzo:D Pozdrawiam was gorąco i czekam na dobre wieści;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Super monia :). Rozumiem że czujesz się dobrze? :) Bąblinka, jak się masz? :) A u mnie nic specjalnego, więc nie chce mi się pisać o niczym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×