Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

aaaaaaaaaaaaaa, przypadkiem zajrzałam i taki news :D dorcia, serdecznie gratuluję! :). normalnie zmiany na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! o dzieki :) normalnie jestem w szoku do teraz. 2kreski!!!! z tego szczescia az niewiedzialm co one oznaczaja czy ciaze czy jej brak musilam w ulotke zobaczyc :D... Powiedzialm tylko mojej szwagierce(bo komus musialam) a meza jutro chce zaprosic gdzies na sniadanko i powiedziac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia jeszcze raz gratuluję!!!!!!!!!:D to mąż się będzie cieszył :) Pozdrawiam inne Kobiety i życzę 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! No tak maz sie ucieszyl, zaskoczony nie byl bo jak twierdzi wiedzial na 90% ze jestem w ciazy i tylko czekal az mu to powiem :D :D :D Czuje sie oki bola mnie piersi martwi mnie bol brzucha taki jak w czasie @ czytlama ze to niby normalne ale ... dzis dzwonie do gin. umowic sie na wizyte w przysz. tyg. pozdrawiammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota to super :) a mąż pewny siebie bardzo dobrze:D Pisz częściej jak się czujesz i zdaj relacje jak wrocisz od gina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłaala1
dziewczyny jestem w ciaży i strasznie mnie męczy refluks < moze wiecie czy jest jakis lek który kobiety w ciazy mogłyby brac szukam na necie nic konkretnego nie widze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....... Czuje sie dobrze :) tylko mnie syski bola i brzucha ale juz zadziej :P no i na kibelek w nocy musze 2-4 razy biegac a poztym wszystko oki...maz sie bardzo cieszy i usmiecha sie caly czas pod nosem :D :D...moj gin jest na urlopie i wroci za jakies 2 tyg. wiec nie wiem czy czekac czy szukac innego.??? migotka co u ciebie kochna? juz urlopik? monia a czy Ciebie brzuch bola na poczatku? pozdrawiammmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! Dorota wg mnie możesz śmiało poczekać, ale jak cię niepokoją bole brzucha to idz wcześniej:) Nie kochana ja nie miałam boli brzucha a piersi zaczeły boleć dopiero w 8 tyg. i wtedy miałam już wszystkie objawy. Mąż dumny z siebie:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Sama nie wiem..ale chyba poczekm ten tydz czy 2tyg... Monia mnie syski zaczely po owulce bolec i jeszcze nie przestaly :D :D...W niedz. bedzie 7 tyg od @ hmm? pozdro i buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota to już nie przestaną cię boleć może na chwilkę w 2 trymestrzze ale nie licz na to:P 7 tydzień :) super wszystkiego dobrego i dbaj o siebie i maleństwo:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...nie licze ze przestana ale ... cicha nadzieje mam ze moze jednak....:D :D dbam dbam o siebie i nie tylko :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki!!!!!!!!!! Dorota jak tam samopoczucie???? Byłaś u lekarza już???? Dlaczego tutaj jest tak pusto????:/ U mnie wszystko dobrze mały rośnie a ja razem z nim Heh:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity damno mnie tu nie bylo,ale juz jestem stesknilam sie za wami,ale wczesnie nie mialam czasu pisac bo mialam strasznie duzo odwiedzin :: a teraz ja sie wybieram za 10 dni do Polski z moja Julcia juz nie mozemy sie doczekac. Monia ty juz urodzilas, bo tak wnioskuje? Dorota gratuuuuuuuuullllllaaacje dbaj o siebie i swoja fasolke bo przed wami dluuuggga droga :) Migotka a jak ty sie czujesz i jak tam twoje staranka? i co u reszty pozdrawiam P.S Moja coreczka wczoraj skonczyla 2 miesisce wazy prawie 6kg i mierzy 56cm ladna smoczyca z niej prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Ja też się stęskniłam, długo się nie odzywałam, bo byłam na cudownych wakacjach :) edzia, ale ładnie na córeczkę mówisz ;). Pięknie rośnie Ci Młoda, tylko się cieszyć :) monia, to jeszcze trochę i zacznie się odliczanie do porodu :), ale ten czas leci... dorcia, daj znać, jak się masz w początkach ciąży ;) A ja w tym tygodniu dowiem się, czy uda mi się pójść na badania hormonów w ten piątek, czy jeszcze później, będę informować jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny udało mi się zapisać do endokrynologa na piątek, co prawda nie do tego, do którego chciałam, bo do tamtej, to dopiero na 25 sierpnia było wolne, i to chyba jakiś obcokrajowiec jest, nowy lekarz :D...uznałam że nie ma sensu czekać, bo mi puki co chodzi mi tylko o skierowanie na badanie hormonów, a nie o leczenie, bo jeśli będzie potrzebne ustawienie leków, hormonów, to raczej pójdę typowo prywatnie...No zobaczymy :). Trochę mam pecha z tymi lekarzami, wcześniej tez o tym pisałam, ale może już po pechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota26xo OGROMNE gratulacje! Ty szczęściaro! Super, że się Wam udało! Strasznie jestem ciekawa czy będzie chłopczyk czy dziewczynka, a kogo byscie woleli? Ja po urlopie, ale na L4 na antybiotyku :( mam paskudą angine i zapalenie pęcherza. Około piątku mogę mieć owulację ale jeszcze będę na lekach. Sama nie wiem czy się przytulać czy nie. Jak myślicie? Od tych lekow na hormony baaardzo mi sie temperatury pozmienialy, wykresy wygladaja zupelnie inaczej! Zostaly mi jeszcze jakies 2 tyg leczenia. Urlop z moją siostrzenicą był wyjątkowy - ona jest wulkanem energii, nie usiedzi na miejscu, nie pobawi się sama, jest bardzo kapryśna, szybko sie nudzi. Trochę dała mi w kość, nie powiem. Wczesniej mslalam, ze fajnie by bylo miec co najmniej 2 (bliźniaki) albo 3 a teraz mysle ze jak bym miala miec takie dziecko to tylko 1, inaczej chyba zwariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, a co Ci lekarz powiedział, może się starać w trakcie brania leków, czy nie? Bo ja się na tym nie znam... Oj swoje dziecko inaczej się traktuje niż choćby siostry :D, poza tym nie ma co rozpieszczać, bo później są jazdy na własne życzenie ;) Na urlopie się tak przeziębiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko, no chyba na tym urlopie, biegałam boso przy Małej :( A ze starankami to niby mozna, tzn. działanie leków nie powinno miec wpływu. Oczywiscie lepiej by było nie brac żadnych leków ale lepiej sie wyleczyć. Dopiero w samej ciąży trzeba baaardzo uważać bo nawet polopiryna szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli działanie tych hormonów nie powinno mieć negatywnego wpływu, to może warto spróbować już teraz, skoro tylko 2 tygodnie brania leków Ci zostało? Ale decyzja należy do Ciebie, ja pewnie bym poczekała, do zakończenia kuracji :) Trochę mam stracha przed tym badaniem hormonów, bo okres powinnam mieć jakoś ok. czwartku w następnym tygodniu, czyli już w piątek wtedy bym mogła zrobić te badania....no ale jestem prawie pewna, że coś z hormonami mam nie tak, obym się myliła ;) A powiedz jakoś się nadmiar prl u Ciebie objawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, pamiętam że pisałaś, że też masz cykl jak w zegarku, podobnie jak ja, a mimo to hormony Ci wyszły tak średnio, choć dziś zerknęłam znów na to co pisałaś i chyba tylko prl masz niepokojące tak na pewno nie tak, a reszta, to chyba jednak w miarę...bo tarczyca to chyba jednak bardziej podejrzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka81 prl mi wyszla 10 lat temu po maturze jak wybadalam sobie guzka w piersi. Jedno z pierwszych badan to był test prl z metoklopramidem i od razu wyszlo. Lata mijaly, guzki pojawiały się, wycinano mi je ale nikt nic na obnizenie prl nie przepisywal. No tak ponad rok temu podjelismy z TŻtem decyzje ze czas na dzieci no i sie zaczely wycieczki do lekarzy. Z tarczyca to jest tak, ze przy staraniach ona powinna byc przy gornej granicy, u mnie byla na dole. Miałam zrobic badania czy nie mam hashimoto, ale mysle ze nie. Moje 2 kumpele maja hashimoto a ja nie mam zadnych objawow. Bardzo sie ciesze, ze sie wreszcie wybierasz na badania, powiem ci tylko sie nie obraż, ze mam nadzieje ze u ciebie bedzie jakis malutki bałaganik w hormonach bo dostaniesz leki i szybko dzidzia sie pojawi zobaczysz! Teraz wiekszosc kobiet ma z tym problemy, ale sie nie bada, nie ma co sie martwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha rozumiem, to masz skomplikowaną historię z prl...ale i tak uważam, że łatwiej hormony zbić, niż jakbyś coś z narządami miała mocno nie tak.... Nie obrażę się, bo tak samo uważam :), że już bym wolała żeby coś te hormony wyszły nie tak trochę i było wiadomo, co i jak, a nie np. jakieś drożności jajników badanie,...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także ja jestem psychicznie przygotowana na te wyniki hormonów, że mogą być niezbyt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo tak
No tak większość się nie bada odnośnie hormonów, bo w Polsce to nadal egzotyka badanie hormonów, szczególnie profilaktycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!! jeszcze raz dziekuje... Czuje sie o dziwo dobrze bol piersi do ktorego sie juz zdazylam przyzwyczaic :D i lekkie mdlosci (nie wymiotowalam) no i bole brzucha jak na @ ale slabe i zadko :) .... i szybciej sie mecze :P Wizyte mam we wtorek o 14.30 ale jeszcze nie przezywam :) co do plci nie mam przeczucia i chyaba jest nam to obojetne co bedzie oby zdrowe i szczesliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dorcia Ty się w końcu nie leczyłaś, pamiętam jak kiedyś pisałaś, że masz namiary na dobrego lekarza? Jak nowe mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry.... Migotka nie nie leczylam sie byla przerwa w straniacha a potem odrazu pyk i 2 kreseczki:D wiem wiem ze jestem ogromna szczesciara zawze myslam ze jako ostania z nas zobacze 2 kreseczki o ile wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×