Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hej u mnie też nic poza tym, że zrobiłam hormony i wszystkie idealne i teraz idę za kilka dni powtórzyć tylko progesteron żeby był po owu choć w fazie folikularnej był jak trzeba ale powtórzę dla pewności po owu..infekcja zanika i kręgosłup się wyleczy ćwiczeniami więc luzik.. jak tam Migotka kiedy na ten urlop? hej Monia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bąblinka! No to dobra wiadomość z hormonami :). podejrzewam, że po prostu musicie poczekać ;). A jeszcze jakieś badania zamierzasz teraz robić? Przede mną jeszcze hormony, ale teraz to na prawdę nie mam na to czasu...kolejny okres powinnam mieć za tydzień, a może nawet mniej. Urlop i wyjazd 19 lipca, 30 wracamy :). Ale też były z tym problemy, bo mamy wyjazd z biura, okazało się że odwołali, wzięliśmy nieco inną wycieczkę w tym terminie i się na szczęście udało, uf....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja juz ma urlopie! Większośc czasu spędzę z siostra i jej słodką 9-miesięczną córeczką, już się nie mogę doczekac. U mnie dziś 15 dzień cyklu, juz właśnie po owulce, miałam niezły bol owulacyjny i sluzik wzorowy, temperaturki też. Przytulanki były kiedy trzeba, zobaczymy pod koniec miesiąca :) Na nic nie licze, bo przeciez biorę leki dopiero od niedawna, a z ta cholerną prolaktyną to nie tak łatwo wygrac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, to też piknie :). Oj wiesz z tą prolaktyną, to podobno szybko się może zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że już niebawem znów zacznie się pozytywnie dziać na topiku, nowe dobre wiadomości ;) Edzia, jak tam macierzyństwo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki... u mnie oki...staranka w tym cyklu byly jak nigdy wczesniej na calego :D malo czasu by do was zagladac i aby myslec, ile jeszcze do @:D ale wlasnie sie doliczylam ze gdzies po wtorku powinna wredota przyczlapac(oby nie)... od wczoraj mamy klucze do nowego miesz. wiec cala energia i mysli kraza wokol remontu :D i tak sie bardzo ciesze ze nawet @ nie bedzie w stanie mi humoru popsuc :D pozdrawiammmmm kochane i 3majcie sie cieplutko ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej :-) Migotka idę w przyszłym cyklu na monitoring tutaj a potem jak trzeba reszta badan w Polsce.. czekam na okres bo teraz mam średnie szanse na wiadomo co..przyjemnego wypoczynku życzę :-) Ania, Dorota-3mam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :). Wybaczcie, ze tyle sie nie odzywałam..ale na "czas starań" zrobiliśmy sobie wakacje od wszystkiego i wpadliśmy nad morze :). Wróciłam wczoraj a dziś znów przyszła @ czy raczej brązowe plamy..;/. Widzę, że u wszystkich się dobrze porobiło, bardzo sie ciesze dziewczyny, gratuluję własnego mieszkanka i wszystkim Wam życzę miłego wypoczynku, udanych wakacji i oczywiście by wreszcie @ od Nas odeszła na upragnione 9 miesięcy :). Zastanawiamy się czy nie iść zrobić testy na płodność..wczesniej nie byłam u gina..tyle co wiem, ze cytologię mam bardzo w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki ja od dzis czekam na znienawidzona przez nas @...brzuch od wczoraj pobolewa wiec pewno przylezie jak co mies. 3mam za pozostale kciuki :) odezwijcie sie co u was:) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! :) bąblinka, a ja szczerze myślę że Ci monitoring nie jest potrzebny, skoro ma hormony w normie, hmm to raczej dobry znak :) iwett, i co z tym plamieniem w końcu? powodzenia!!! :) dorcia, no to podobnie obie czekamy, ja też od dziś...ale dużo bardziej w czwartek się spodziewam, tylko w tym cyklu 2 dni wcześniej miałam plamienie około owulacyjne, a ostatnio zawsze 2 tygodnie po nim dostaje okres...ale szczerze mówiąc nic nie wskazuje żebym miała go nie dostać...no ale ten cykl też było dość luźny, więc się niezbyt spodziewam...za to następny powinien być ostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka iwett to nie sa testy na plodnosc tylko na owulacje zazwyczaj jest ich 7 w opakowaniu i test ci powie czy masz owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudzia..te testy owulacyjne to.... ja gdzie pol roku temu kupilam w pl chyba dwie paczki za kazdym razem test byl pozytywny, w zezlym mies. ogladalam w tv ze to oszusci i testy to nic innego jak kawalek plastiku z papierkiem....wiec czy wiezyc testom? migotka to czekamy :) mnie nadal pobolewa brzuch dzis 31 dzien cyklu (3 d. bolu brzucha) piersi tak bola ze ...(jak zawsze po owulce do @:D :D) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!!!!! Podczytuję was troszkę i czekam z niecierpliwością na dobre wieści:D U mnie 32 tc i czuję się świetnie:P Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie straaasznie niskie temperaturki po owulce, nigdy takich nie miałam no i ogólnie, czuję się jakos zupełnie inaczej po tych tabsach na prl i tarczyce. Dziwne. Te testy owulacyjne to bujda na resorach podobno, tylko monitoring usg prawdę ci powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) monia, Ty to masz zdrowie do ciąż :) dorcia, u mnie niestety już się plamienie zaczyna, więc pewnie albo dziś, albo najpóźniej jutro dostane okres...teraz to nawet dobrze, że o czasie (zresztą jak zawsze), bo do wyjazdu we wtorek będzie po i spokojny wyjazd będzie. No a po powrocie już badania... Ania, ja nie brałam nigdy żadnych hormonów, więc jestem zielona w tym temacie ;). A co do testów owulacyjnych, to też nie mam dobrego zdania, tzn. jakoś tam swoją rolę spełniają, ale chyba nie ma co się specjalnie nimi sugerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D u mnie nadal brak @ nie wiem czy sie sieszyc czy znowu mi malpa po tyg. przyjdzie ... migotka uuu szkoda ze nic nie wyszlo ze staranek :( , zrobisz badania i sie okaze co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D u mnie nadal brak @ nie wiem czy sie sieszyc czy znowu mi malpa po tyg. przyjdzie ... migotka uuu szkoda ze nic nie wyszlo ze staranek :( , zrobisz badania i sie okaze co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota to zrob test i @ cię nie zaskoczy;) 3Mam mocno kciuki za dwie kreseczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) dorcia, no szkoda, ale jakoś tak nam w tym temacie nie idzie...ale jestem dobrej myśli, że nic poważnego mi nie dolega, jeśli w ogóle coś dolega...No ale teraz i mój mąż będzie musiał zbadać nasienie, bo już nie ma co czekać. No zobaczymy, co wyjdzie, a tymczasem cieszę się latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, to może poczekaj jeszcze trochę z tym testem. ja to oprócz jednego cyklu nie ma problemu z czekaniem, bo jest o czasie, też jestem jakiś dziwoląg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy sie moja gin powiedziała mi, że w okreslonych dniach cyklu mam przychodzić na USG dopochwowe. Polega to na obserwacji pęcherzyka Graffa, jakie rozmiary przyjmuje, kiedy peka itd. Oraz pozwala ustalić czy cykl przebiega prawidłowo. To sie chyba nazywa monitoring owulacji..potem mam mieć badania hormonów..i jeśli ze mną jest wszystko w porządku to badania przejdzie mój narzeczony.. JA konkretnie nie wiem o co w tym chodzi jak to sie nazywa itd. Także ja określam to testami na płodność. No i z plamieniem to tyle, ze znów stało sie normalnym okresem i w ciąży nie jestem.. :( Szkoda, że takie problemy z tym zajściem w ciążę są..to jest cholernie uciążliwe. A chyba sie załamę bo moja 16-letnia sąsiadka w ciążę zaszła! TAkie krzyki były u nich w domu, ze dziwne by nikt sie o tym nie dowiedział z naszej okolicy.. Muszę pilnie znaleźć nefrologa, bo być może moje problemy z zajście w ciążę biorą sie stąd..tzn z chorych nerek...;/;/;/ No Aniu to ciężko z tymi tabletkami..tez nigdy nie brałam hormonów ale współczuję złego samopoczucia.. Migotko czyli znów sie nie udało? :( Mam nadzieję Dorota, ze tym razem sie udało ! Trzymam kciuki za Was wszystkie dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witak kolezanki :D u mnie nadal cisza ...rano wzielam duphaston i bede brac az @ przyjdzie(oby nie!!!!!!!!!!!!). Ee tam testow jeszcze robic nie bede jakos tak nawet mnie nie kusi pewno dlatego ze raz mi sie @ o 6 dni spoznil teraz to chyba 2 lub 3 dni :) . Pozatym brzuch boli jak zawsze na tydz. przed @ wiec czekam a z kazdym mocnym bolem brzucha lece do WC sprawdzac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iweett, damy radę, będzie dobrze, zobaczysz :) Dawaj znać jak ten monitoring cyklu. A czujesz owulkę, masz plamienia, czy coś innego, czy nie czujesz jej (co też nie musi oznaczać, że jej nie ma)? A miałaś kiedyś hormony badane? Bo domyślam się, że Twój narzeczony wcześniej raczej nie był badany? Mi niby nic nie dolega, poza sprawami ginekologicznymi też, mój mąż tak samo. USG narządów wypadało bardzo dobrze, owulkę albo czuję, albo mam plamienie około owulacyjne, po których najczęściej 14, 15 dniach mam okres, więc no bardzo się zdziwię, jak się okaże że coś z tą owulką nie tak, okresy normalne, jak na moje oko, nic mnie nie boli. Tylko myślę, że to mogą być hormony...ale niestety płodności nie widać. No i nie wiadomo jak mąż...ostatnio miałam bardzo nieprzyjemny sen, w którym się okazało, że to mąż ma problemy z płodnością, niestety nie wykluczone, bo ostatnio jest bardzo zestresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iweett troche mi sie wydaje dziwne, ze najpierw cie gin wyslala na monitoring a potem masz zrobic wszystkie badania hormonow. Przeciez jedno drugiego nie wyklucza. Moja gin na odwrót - zbadalam hormony, dostalam leki, mam jeszcze zbadac czy niem mam choroby hashimoto i wyslac TŻ na badanie nasienia i jak nie zajdziemy do tego czasu to ide na monitoring. migotka81 ja tez czulam sie zawsze ok, okresy jak w zegarku, bol owulalcyjny kiedy trzeba a mimo to okazalo sie ze hormony szwakuja. Na twoim miejscu to bym je zrobila ich badania mieć święty spokój - i tak są płatne, kilka postow temu pisalam co ja zrobilam więc masz ściągę co i jak. A męża też wyślij na badania - po co macie sie oboje stresować że coś jest nie tak :) Dziewczyny, ja w środę mam dostać okres, ale jakoś się nie zanosi jeszcze. Zawsze w tym czasie co teraz bardzo bolały mnie piersi, stawały się też o 2 rozmiary większe a teraz nic -na dodatek mam ogromne libido a ukochany wciąż w pracy, w dzień i w noc. Mam dużooo optymizmu, radości, bardzo chce mi się żyć :) - to chyba te leki tak działają, jestem w szoku! Od dziś do poniedziałku 25 lipca będe w lesie na urlopie bez neta, więc nie będę się odzywać ale jak tylko wrócę zaraz do was zajrzę, obiecuję! Cały tydzień spędzę ze śliczną 9 miesięczną bratanicą, która już chodzi (!) więc będę miala co robić! Całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, no tak, myślę tak samo jak Ty...wiesz ja bardziej zwlekałam z tymi hormonami, nie na zasadzie, że nie chce robić, bo uważam, że każda kobieta niezależnie od wieku co jakieś 2,3 lata powinna je przejść bez jakichkolwiek wskazań. Tylko też trzymam się zasady, że skoro nic nie wskazuje na to, że coś może być bardzo nie tak, że do tej pory wydaje się ok, nic wcześniej złego ze zdrowiem się nie działo, to chyba jakiś czas warto popróbować i nie panikować na zapas...choć też doskonale rozumiem tych, którzy wolą zrobić szereg podstawowych badań przed staraniami. Ja miałam ogólne badanie krwi, mąż również i nic niepokojącego nie wyszło, no ale z hormonów tylko TSH miałam badaną, zresztą to się potrafi szybko zmienić. No ale wiem że nawet jak jakiś hormon lekko nie jest w normie, co widocznie nie wpływa na cykl, to może już blokować ciążę. Ania damy radę :), uwielbiam Twój optymizm. Miłego wypoczynku :). Ja wyjeżdżam we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa 9 miesięcy i już chodzi, ale silna jest :), w rodzinie męża synek siostry ciotecznej zaczął chodzić właśnie jak tyle miał, ale tylko jego kojarzę, że tak wcześnie chodził, ale mocarz z niego wyjątkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... ja tylko na chwile ... @ nadal brak . w przyszlym tyg sie przeprowadzamy :D :D tak sie ciesze :D pozdrawiam kochane i 3mam kciuki za owocne i udane urlopiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozeeeeeeee udalo sie.....................sa 2 kreski po sek................... potem pisze bo skaczeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota :* GRATULUJĘ SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super że się udało leć od razu po kwas foliowy i dbaj o siebie kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×