Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hej! :) Oj dorcia bez przesady, miałaś tylko jakieś torbiele, to przejściowe i w sumie nie wyklucza ciąży, zresztą teraz już nie ważne co miałaś nie tak :). Nie ma zasady na zajście w ciążę :) Stety czy niestety, ale jak to się dzieje, że dochodzi do zapłodnienia, albo nie dochodzi, to do tej pory medycyna nie jest w stanie tego w 100 procentach wyjaśnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie ma zasady...ja tez przez kilka dobrych mies. dostawalam znienawidzona @ a tu nagle ... jeszcze nie wieze ze to prawda chyba dopiero po wizycie u gin uwierze:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!!!!!!!!!! Migotko tobie też się w koncu uda:) tylko szkoda że trzeba czekać:/ Dorota mialam tak samo że nie mogłam uwierzyć teraz nawet z wielkim brzuchem jak mały odpoczywa to nie czuję się w ciąży chyba żę zaczyna mnie coś pobolewać:/ Edzia to ładnie przybiera nawadze twoja Julcia:) i nie urodziłam jeszcze dziś idę do gina to mi wyznaczy termin cc:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, czasem trzeba poczekać, cóż takie życie :) monia, a jakos inaczej czujesz się w tej ciąży niż w poprzednich, czy nie? :), a kiedy spodziewasz się CC, około połowy września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z CC jest o tyle dobrze, że nie czekasz na poród, tylko jedziesz na wyznaczoną datę i jest dziecko, ale komu ja to mówię ;). Wszytko ma swoje plusy i minusy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota !!! wielkie gratulacje :-) :-) :D Migotka no to teraz nasza kolej .....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chciałam powiedzieć, ze szczerze gratuluję Dorota..i, że narzeczony mnie zostawił..bo...jestem..cholernie nie płodna..nie mam tej całej owulacji czy co to tam..już siły nie mam..nie wiem co robić.. Chyba pożegnam sie z Wami bo już nie pasuje do tego topiku... 3majcie się i rodźcie zdrowe maluchy..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko myślę że cc będę miała pod koniec sierpnia lub sam początek września, a nie połowa:P za 3 tyg mam następną wizytę i dowiem się kiedy będę miała małego na rękach:) Iwett co ty mówisz?? Zostawił cie???? To jakiś burak z niego jest z takiego powodu ukochanej osoby się nie zostawia:/ Będzie dobrze jeszcze na kolanach wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinka, no czas na Nas, ale my pewnie jakoś razem zajdziemy, bo dużo mamy podobnie ;) Iwett, to ci się narzeczony popisał, współczuję :(...ale przecież chyba 5, czy 10 lat się nie staracie? bez przesady czasem trzeba poczekać, a to nie znaczy, że dziecka nie będzie...ech, ale kto wie może to i lepiej, że odszedł, skoro na coś takiego go stać.... Monia, pomyliło mi się, myślałam że masz termin na druga połowę września, a to Twoja mała jest z drugiej połowy września, a mały na pierwszą połowę ;), o to już tuż tuż :). Te Twoje dwie kreski w Sylwestra, to chyba na zawsze zapamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam.... Mam objawy jakbym była w ciąży, bo : mdłości, zmęczenie, ból brzucha, wymioty... jednak teraz 2dni temu dostałam @ i nie jestem juz pewna czy to ciąża, choć nadal mam te same dolegliwości.. A wy jak sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agata! Szczerze mówiąc, jak dostałaś okres, no to wiadomo niestety nie ciąża, chyba że to bardziej plamienie niż okres...ale zawsze dla upewnienia możesz zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ja mam chwilke czasu bo moja Julcia sobie spi dzisiaj byla na szczepieniu dostale az 2 szczepionki biedna ale plakala ale ja wiem ze to dla jej dobra. widze ze tutaj sie zrobil ruch. fajnie szkoda ze nie mam czasu za duzo bo bym z wami poklikala a tak to napisze raz od czasu :(ale mysle ze jak mala podrosnie to bede czesciej pisac hehe. monia to juz tuz tuz a ja myslalam ze ty naturalnie rodzisz silami natury a tu cesarka dlaczego?? dorota dbaj o siebie i fasolke a wogole jak sie czujesz mamusiu :)? migotka a za ciebie i bablinke nadal trzymam kciuki i zycze jak najwiecej upojnych nocy i oby ze skutkiem nie moge sie doczekac az napiszecie jestem w ciazy pozdrawiam reszte kobiet i was babeczki a teraz ide juz spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ale ciągle mam ten ból brzucha i mdłości. @ jest taki plamiasty tylko. nie wiem.. chcielibyśmy mieć już takiego bąbelka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor a wy co kobity jak ja sie odzywam to zadna nie napisze ladnie :) wczoraj jeszcze wam nie napisalam ile wazy moja niuni wiec tak mierzy juz 58cm a wazy 6300 mowie wam jest prze slodziutka :) jak chcecie to wam wysle zdjecie na poczte jak macie tylko podajcie :) pozdrawiam my za 5 dni lecimy do polski huuuurrrrrrraaaaaaaaa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Ale mam pecha z tymi lekarzami, okazało się że jednak dziś tego endokrynologa nie ma, dopiero w następny piątek...ech i teraz nie wiem, co mam robić, bo to oznacza, że raczej badanie hormonów by mi się przesunęło...hmmm chyba się zapisze do swojej ginki na wt i wtedy może bym dostała skierowanie na badanie hormonów...Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, jako tak wychodzi, ze jak Ty piszesz, to jako ludu nie ma na forum :). Ale mam pomysł, może się jakoś umawiać, choć wiem, że Ty przy małym dziecku, to wchodzisz kiedy masz chwilę...Ale możemy spróbować np. umówić, się powiedzmy o 10 we wtorek, a dla tych którzy wolą później, to np. o 18 w czwartek? Dajcie znać, czy Wam tak pasuje, czy chcecie inaczej? W każdym razie ja będę w najbliższy wt o 10 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
witam!!! dzis odebrałam wynik 15,32 mlU/ml co oznacza 3 - 4 tydzień:):) jestem w szoku!!! 4 miesiące po odstawieniu pigułek się udało:) co prawda pierwszy cykl gdzie tak instensywnie sie starałam:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane!!! jeszcze raz dziekuje:) Ja juz po wizycie :P 8-9 tydz (bo dzidzia duza) serduszko pikalo :) przepieknie. Gin pokazal mi glowe, raczki i stopki ... kazal za 4 tyg przyjsc z wynikami krwi... no i mam szukac sobie szpitala bo im wczesniej tym lepiej :)... i termin 19 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity wiesz dobry pomysl z tymi godzinami migotka wymyslilas tylko jak mi moje dziecko da z wami popisac to bedzie ok aktualnie spi wiec mam chwilke :) dorota swietnie ze wszystko u ciebie dobrze i serduszko pika to jest najwazniejsze dbaj o siebie i odpoczywaj jak najwiecej pozdrawiam do jutra do 10 jak mi dziecko pozwoli hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) no i gdzie jestescie:D mialysmy o 10 byc :D :D dostalam wlasnie brazowego plamienia i sie juz stresuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja juz tez jestem a ciekawe gdzie migotka?? dorota nic sie nie martw napewno bedzie wszystko ok. chociaz ja tam nie mialam zadnego plamienia w czasie ciazy moja corusia sobie lezy a ja troche poklikam z wami jak mi oczywiscie da hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota26xo nie martw sie, jak sie niepokoisz to do gina. moja przyjaciółka miała dużo plamień przez ciążę (ma hashimoto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak samopoczucie dziewczynki ?? bo u mnie spoko tylko cos mam z okiem nie tak :( bo mnie boli strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie powiem Wam, że nie podoba mi się, jak wygląda ten topik ostatnio...pisanie zdawkowo głównie o sobie...napisałam przed weekendem o tej wizycie która nie wypaliła, chciałam się was poradzić, nikt nic nie odpisał...nie tak dawno było podobna sytuacja...Mi nie zależy na pisaniu powierzchownym o niczym, tylko o doradzaniu tak od serca...Rozumiem że jak się jest w ciąży, mam malutkie dziecko, to można być zaoferowanym, ale mimo wszystko nie podoba mi się, jak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×