Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość karolinaaaaaaaaaaaaa
u mnie nie pada ale jest pochmurno tak mi sie chce spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina ja teraz jestem w 5tygodniu, ostatnio lekarz mówił że to ok3,5 tyg więc teraz już 5 :) a u mnie póki co nie pada, ale strasznie duszno i parno jest a na po południu coś o deszczu mówili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaaa
nata beata a masz juz jakies dolegliwosci? mi sie zaczelay na pocz 6 tygodnia kurat na wyjezdzie i to takie ze cale 2 tyg byly zmarnowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity moja kruszyna spi ja juz zdazylam pozamiatac w domu i powycierac podloge obiad mam tak jak Nata z wczoraj takze tez tylko ziemniaki mam obrac i jakac salatke zrobic hehe :) dorota u mnie w norwegii tez taka paskiudna pogoda pada pada i pada od wczoraj i niechce pezrstac :( masakra nata ja juz wypoczelam bo Julka tej nocy obudzila sie tylko raz na cycusia :) jest prze kochana monia a jak tam twoj maluszek pewnie juz przybiera pomalu na wadze?? migotka odezwij sie jak samopoczucie i tyv Ania tez ?? karolinaaaaaaaaaaaa to ty jestes w ciazy czy czekasz bo juz sama nie wiem ??? buzile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina tak mam już dolegliwośći, tzn brak apetytu rano a przy tym chce mi się wymiotować jak już coś zjem, no i jestem senna, musze sobie krótką drzemkę w ciągu dnia zrobić bo by nie było... no właśnie Karolina a Ty w którym tyg/mies jesteś??? edzia to kochaną masz tą córusię, pozazdrościć (ale też nie chcę zapeszać żeby się nic nie zmieniło :p ) a co do obiadu, to nie ma jak tak... tylko ziemniaczki, suróweczka i gotowe :D a co u reszty dziewuszek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Widzę że dziś marazm ;) Ja się za to nalatałam od rana, ale czuję że potrzebuję dużo ruchu, więc ok :). Krwawienie i plamienie w weekend ustało mi na dobre, mam nadzieje, że za 2, 3 tygodnie będę miała już okres, oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka migotka to sie ciesze ze juz po krwawieniu ja po wylyzeczkowaniu jamy macicy krwawilam chyba z miesiac :( a u ciebie to tak szybko ustalo tylko pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee... tam i tak sie na tym nie znam to za 3 miesisce zaczynacie z mezem spedzac upojne chwile hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julusia bardzo grzeczna :D ostatnoi nawet spala od godziny 14 do 19 poprostu nie wierzylam :) i juz sie dziwialam ze jej cos dolega ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie poszukuje hustawki dla mojej coreczki w jakiejs przystepnej cenie chociaz nie wiem czy tutaj w norge taka znajde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, to nie lepiej żeby Ci rodzinka kupiła w Polsce i wysłała paczką, czy się nie opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata Beata00 lekarz potrafi stwierdzić ciążę już jak ma 3,5 tygodnia ? czyli krótko jak nie nadeszła miesiączka byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ja byłam u lekarza 2tyg po spodziewanej @ i mój gin powiedział że to ok 3,5-4tydzień(czyli tak jak myślałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :p ja właśnie wróciłam z badań, krew mi pobrali, mocz oddałam i zobaczymy :) teraz idę coś zjeść bo jestem głodna jak wilk heh u mnie pogoda pod chmurką dzisiaj, chłodnawo jest i pewnie będzie padało :) a co tam u Was dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nata i po bolu krew oddana teraz tylko czekac na wyniki:) U mnie tez bardzo brzydko zaledwie 16 st. i pochmurno. Zaraz mykam do pracki a najchetniej to bym sie polozyla i spala taka dzis marna jestem i kicham i katar cos :( ale rosolik juz zgotowany wiec napewno postawi mnie na nogi...wroce moze kolo 12 :P a teraz narkaaaaaaa pozdrawiam i 3 majcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ja juz ogarnelam w domku niunia wlasnie sie obudzila :) wie zaraz pewnie bedzie domagala sie noszenia :D migotka co do paczki to sie oplaca duzo kosztuje :) a czym wieksza paczka tym drozej, a pewnie sie domyslasz ze nie bedzie to mala paczka ... :( nata i jak tam wszystko wporzadku u lekarza czy bylas tylko na badaniach?? dorota jak samopoczucie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka dokładnie po bólu (choć ja tam pobierania krwi to się nie boję, gorzej z moim mężem hehe) a rosołek na pewno troszkę Cię wzmocni i postawi na nogi :) uważaj na siebie i spokojnej pracy 🌼 edzia ja byłam dzisiaj tylko na tych badaniach, wizytę mam w przyszłym tygodniu to może dowiem się czegoś więcej, skoro i wyniki będzie miał mój gin :) ale mam nadzieje że wszystko ok, nie zauważyłam u siebie jakichś niepokojących objawów... zobaczymy :) a córusię i ponosić troszkę trzeba, a jaką masz pogodę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i jestem :D maly zasnal w wozku w ciagu 5 min :D wiec przyszlam z nim do mojego domciu po co mam go zawozic i czekac az sie obudzi u niego :D edzia...pislam wyzej jak sie czuje:P:P ale pewno od malego sie zarazilam bo on przeziebiony :( Nata napewno wszystkie wyniki wyjda super a jezeli cos bedzi enie tak to gin da Ci tylko witaminy bo w ciazy to jest wieksze zapotrzebownie na nie chociaz u mnie od ziwo wyniki byly super mam tylko ogolne witaminy dla kobiet w ciazy i zelazo bo podobno w ciazy potrzeba go duuuuzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota ja póki co biorę właśnie jakiś zestaw witamin bo to mi lekarz przepisał, mam nadzieję że wszystko jest i będzie dobrze :) ja jestem w trakcie gotowania obiadu :p odezwę się później troszkę :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×