Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Powitać :) dorcia to świetnie jak wszystko dobrze z dzidzią :D ja bym nie wytrzymała i zapytałabym o płeć :P co do ruchów, to może na razie są słabe, ale teraz z każdym dniem będą tylko mocniejsze i będziesz czuła je bardzo dobrze :P migotko wiadomo że masz obawy, czy tym razem będzie wszystko dobrze, ale trzeba być dobrej myśli... każda kobieta po takiej sytuacji zastanawiałaby się jak to będzie, czy tym razem się uda i będzie ok... u mnie jest na razie w porządku ale też czasem nachodzą mnie myśli oby było tak dalej i nic złego się nie wydarzyło, ale my już na to nie mamy wpływu, co ma być to będzie i tylko Ten na górze wie jak to się potoczy... mimo wszystko kochana ja mocno już trzymam za Was kciuki i wierze że tym razem wszystko będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe powitac:D Nata zapytalam tylko czy co do plci jest pewny a on ze pewny to tylko po porodzie bedzie:D Przytylam juz 8 kg az sie boje myslec co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam co z glukoza i dopiero dostane skierowanie przy nastepenj wizycie 11.11.2011 :D bo teraz nie ma potrzeby robic :). Dostalam wczoraj skierownie na to "duze" USG bede robic w najblizszym czasie bardzo sie na nie ciesza... Nata a ty kiedy masz kolejna wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam nadzieję, że się nie obrazicie ale nie będę już z wami pisać. Proszę nie roztrząsajcie mojej decyzji. Trzymam za Was kciuki - żeby mamusie były spełnione, żeby ciężaróweczki szczęsliwie urodziły i żeby tym, które pragną zostać mamą szybko się to udało. Pozdrawiam Was! Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia mówisz 8 kg, no dzidziuś rośnie to i mamusia przybiera na wadze :P następna wizyta za miesiąc, świetnie że wszystko jest dobrze ❤️, na pewno się ciszysz na to USG a my się cieszymy razem z Tobą!:) a ja wizytę mam 24 października i też się już nie mogę doczekać :D już chciałabym zobaczyć moje maleństwo :) ania no jest nam przykro że nas opuszczasz ale skoro podjęłaś taką decyzję to uszanujemy to, przynajmniej takie jest moje zdanie :P :) życzę powodzenia i szczęścia! pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki! :) Kurna napisałam do Was najdłuższego posta od dawna i go mi wcieło, teraz nie chce mi się pisać drugi raz, cholera no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, podobuje mi się, to że nie chcecie znać płci :), też kiedyś bym tak chciała, ale wróżę Ci ja czarodziejka ;) migotka dziewczyneczkę ;)...moni dobrze wywróżyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...ja cicho tez licze na dziewczynke :) i nie tylko ja :) wkoncu jakies 4 czy 5 dni przed owulka to szanse duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania, no szkoda, że nas opuszczasz...ale pamiętaj, że zawsze możesz wrócić i wcale nie musisz tu często zaglądać i pisać :). Powodzenia, wytrwałości i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze chlopczyk tez super ...tyle czekalam na ciaze ze teraz jest mi obojetna plec :) ...teraz tylko marze zeby dzidzia sie zdrowa urodzila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wczoraj się zestresowałam, jak weszłam do gabinetu, jak lekarz zaczął patrzeć na te papiery ze szpitala, aż nie mogłam normalnie rozmawiać, tylko półsłówkami i średnio pamiętam, co na początku mówił...na szczęście po USG, jak wyszło dobrze jakoś mi z grubsza stres minął i zaczęłam normalnie gadać i wypytywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe a zebys wiedzial ze z 4 lata marzyl mi sie bobas :P ...ale fakt z ciaza szybko poszlo pol roku staran potem przerwa i za pierwszym razem II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie sama byłam zaskoczona swoją reakcją, ale wiesz jak to jest, lęk w człowieku po czymś takim siedzi, nawet jak go się na co dzień nie czuje...Lekarz chyba wyczuł, bo miałam wrażenie, że na wyrost zaczął mówić, że wszystko będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to właśnie nie długo :P Jak już wczoraj trochę mi myślenie wróciło ;)...to zapytałam co dalej jak załóżmy, że się szybko uda...odpalił od razu, że nic :D, tzn. chyba nie zrozumiał na początku o co chodzi, dopiero po chwili rozwinął temat. Chodziło mi o to, czy mam robić bety HCG co 2 dni, czy szybko przyjść na wizytę...może sa jakieś inne zalecenia po tych przejściach. no ale właściwie, to z własnego doświadczenia wiem, że dupa z tą betą, przecież mi wychodziła dobra, a nawet jakby wzrost po 48 h nie wyszedł jak trzeba, to i tak trzeba czekać do USG aż coś będzie widać...także powiedział mi że standardowo test ciążowy, ewentualnie beta HCG, no i pierwsze USG najwcześniej 5 tydzień, ale lepiej bardziej 6 tydzień. no aż do 8, 9 tygodnia nie zalecał czekać, no ale też te 2 tygodnie po terminie okresu, jak nie będę miała, to minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytałam też, co jak się szybko nie uda, albo znów będzie taka ciąża i bez jajowodów zostanę...gin powiedział, że w najgorszym razie in vitro, które w takich przypadkach (bez jajowodów) prawie zawsze się udaje, bo kiedyś, to były już koniec.. popieram współczesną medycynę i doceniam jej osiągnięcia, ale raczej jestem przeciw tej metodzie na własnym organizmie, ale wiadomo kto wie tak tyko teoretyzuje. No mam nadzieje, że nie będę musiała tego rozważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że was nie ma do pogadania....chyba mam dziś gorszy dzień, a raczej popołudnie, ale tak czasem miewam i mi optymizm czasem uchodzi...Chyba powoli zaczynam czuć stres związany ze staraniami, co prawda jak wiecie, to dopiero za jakiś miesiąc, no ale ja tak mam, że sporo wcześniej muszę, to sobie w głowie ułożyć i później jest już spokojnie...Niby wczoraj na wizycie same pozytywne informacje, ale jakos mnie, to średnio cieszy, właściwie nie wiem dlaczego...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo powiedzieć próbować zachodzić w ciążę i później czekać, czy ta ciąża jest we właściwym miejscu, czy nie...wiem że jakoś musimy dać sobie radę z presją z tym czekaniem w końcu dorośli jesteśmy...ale też nie chce od listopada żyć tylko głównie tym, a to się inaczej zbytnio nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dlaczego ??? szkoda wielka,ale uszanujmy twoja decyzje pozdrawiam zycze powodzenia i szczescia :) buziaczki dla ciebie ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota ktory to juz tydzien??? bo sie pogubilam 8 kg to sporo hehe oby tak dalej ja przytylam w ciazy 20kg przy wadze 50kg i wrocilam do normy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej edzia! :) Jak tam się macie, Julka już pewnie bryka? ;) Dzięki, mam się dziś dobrze, jak to ja :D. Trochę się wczoraj podołowałam, a dziś już radosna, no już tak mam ;), muszę sobie tego nowe starania dobrze w głowie ułożyć i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki :) nie miałam neta :O edzia no już się nie mogę doczekać tego dnia :D a co tam u Was?? ❤️ migotko musisz wszystko na spokojnie ułożyć... nie stresować się zbytnio (choć wiem, można gadać a człowiek i tak się stresuje....) i wszystko będzie w porządku, tak masz myśleć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×