Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

heja heja hej :) ale tu cisza dzisiaj no tak weekend sie zbliza :) wiec zycze milego weekendu my wlasnie sluchamy piosenek i tanczymy hehe ciekawe co z Monia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Niestety nie mam czasu mały w dzień je praktycznie co godzinę i nawet nie mam kiedy obiadu zjeść. U nas wszystko dobrze mały wazy 5kg i ma 59cm na szczepieniu płakał aż się zanosił ale niestety trzeba:( a tak po za tym wszysto po staremu:D Pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata, czekamy jutro na wieści z wizyty :) edzia, dalej tańczycie?? ;) monia, no to pięknie, że mały tak ładnie rośnie, mały żarłoczek ;) A ja cieszę się małymi pozytywami, tzn. dziś mam owulkę, w każdym razie na bank jakoś około, bo mam lekko zabarwiony różowy śluz i ogólnie dużo płodnego śluzu i to tak jak powinno być w tym czasie, no i lekko czuję lewy jajnik ;), więc ładnie to wygląda ;). Także za 2 tygodnie okres i później już ok 10 listopada, dzikie starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity cos tutaj u nas cicho my juz po drzemce popludnoiwej Julka siedzi kolo mnie i patrzy jak pisze bo lubi stukanie po klawiaturze :D Monia to super ze u ciebie wszystko ok bo juz sie martwilam i,ze maly rosnie i jest zdrowy a co do szczepien to sie nie martw moja tez strasznie placze tak mi jej szkoda wtedy ale mus to mus to dla jej dobra :) Migotka juz nie moge sie doczekac twoich rezultatow w staraniach mowisz 10listopada beda niezle orgie tylko napisz czasmi do nas a nie tylko na chlopu siedz hehe :D :D :D :D Nata zdawaj relacje jak sie fasolka rozwija(no juz pewnie nie taka mala fasolka) co u lekarza?? Dorota jak u ciebie samopoczucie?? pozdrawiam reszte dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej edzia! :) To już Twoja Julka coraz mniej śpi co? :) Oj edzia, nie trzymaj się tak tej daty 10 listopada, tak rzuciłam tylko, ale wygląda na to że okres będzie o czasie, więc jakoś tak koło tego czasu pewnie będą starania :)...oj boję się...jak to będzie, ale co poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki! przepraszam że dopiero piszę, ale nawet kompa od rana nie włączałam. Wizyta super :D maleństwo rośnie i wszystko jest w porządku :) ph mi zmalało i jest w normie, wizyta za 3 tyg, 14 listopada- już się zapisałam :P poza tym mam jakieś badanka do zrobienia... przytyłam 1kg, ale lekarz powiedział żeby się nie przejmować że mało czy coś, bo różnie kobiety przybierają na wadze, grunt że mój skarb rośnie, bije serduszko i jestem szczęśliwa :D monia świetnie że u Ciebie wszystko dobrze, że maluszek rośnie... oby tak dalej :) migotko to staranka tuż tuż... no jestem ciekawa kiedy nam przyniesiesz piękną wiadomość :P:P p.s. nie wymęcz bardzo męża hehe i chwilę dla Nas musisz znaleźć, obowiązkowo czasem napisać :D edzia u Ciebie widać też wszystko ok, może córcia będzie jakimś wybitnym informatykiem? skoro lubi dźwięk kliknięcia :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata, wreszcie jesteś, no to fajnie, że jest ok :), a z tym przytyciem, to nie przesadzaj toż to dopiero 10 tc i dopiero sie zacznie tycie :D jakieś badania masz zrobić? nie liczę że się szybko uda, właściwie jakoś nie myślę o tym, czy szybko, czy nie szybko, niestety nie mam na to wpływu...poza tym wyjdzie z czasem, czy będą intensywne działania, czy nie, zobaczymy jak psychicznie będziemy to znosić, nic na siłę nie chce robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko też tak właśnie sądzę, ale mój lekarz tak delikatnie mówił o wszystkim ze spokojem żebym się tym nie martwiła... jeszcze przyjdzie czas jak będę tyć hehe co do badań to mam zrobić morfologię podstawową, serologia-reumatologia-- TPHA (nie wiem co to za badanie...), i diagnostyka infekcji HIV, gin twierdzi że to trzeba zrobić w czasie ciąży... :) co do starań to wiadomo, nie ma się co nastawiać że już, od razu się uda... czas pokaże, grunt żeby się udało i było wszystko dobrze :) i tak będzie! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano badania w ciąży, to norma :) Najlepiej się wcale nie nastawiać, tylko działać, ale tak się niestety nie da, można tylko się pilnować żeby się nie nakręcać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam się tego, że najważniejsze, że w ciążę zachodzę, to jest szansa, że zajdę po raz drugi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) ja jestem dzisiaj w pełni gotowości i mam mnóstwo energii :P zaplanowałam sobie na ten piękny dzień drobne prace na podwórku, piękna pogoda się zapowiada, słońce świeci, już się ciepło robi... żyć nie umierać :D:D na razie oczywiście sobie siedzę i popijam Kubusia hehe mężuś dzwonił, wypytuje się wszystkiego, być może już za 2tyg będzie ze mną, ale to zleciało :D wszystko pięknie się układa :) a jak się Wy macie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry... sorka ze mnie tyle czasu nie bylo nie mam ostatnio czasu a zwlaszcza sil by nawet komp. wlaczyc...dopada mnie zmeczenie i niemal codzinnie po parcy musze sie polozyc na godz. zeby pozniej w miare funkcjonowac... cieszy mnie ze u kazdej z was dobrze sie dzieje ... migotka Twoje wiadomosci o uwulce mnie najbardziej ucieszyly teraz powolutku do przodu i bedzie dobrze 3mam mocno kciuki i mam nadzieje ze szybko do nas mam i przyszlych mam dolaczysz Nata no malenstwo rosnie i brzusio pewno tez :) tak jak i u mnie pieknie sie zaokragla do mojego meza teraz tak naprawde dotarlo ze jestem w ciazy pewno dletego ze widac :P i juz nie moze sie doczekac az i on bedzie mogl poczuc kopniaki dzidzi :D Edzia nie moge sie doczekac takiego malenstwa jakie maszTy Monia jak tam waga wracasz powoli do swoich wymiarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata Beata00c
cześć:) dorcia no długo Cie nie było... ale skoro zmęczenie dopadło to trzeba wypoczywać kiedy się tylko da kochana 🌼 a poza tym inne dolegliwości minęły?? pojawiły sie nowe?? brzusio bardzo widoczny? :P no u mnie malutkie zaokrąglenie jest już widoczne, a może tylko ja je widzę heh poza tym wszystko ok :) dzisiaj trochę wzięłam się za sprzątanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo jak i wy czekam czy będę czy nie będę.. Okres mam dostać za niecałe 2 tyg dlatego sie nie nakrecam... Jedyne co mnie martwi to biały sluz i pobolewanie jajnikow... a wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staracka19891989
Od października staramy się z M o dzidzie. Współżyliśmy w dni płodne a teraz czekamy na wyniki 29.10 powinna przyjść @ ale zauważyłam pewne zmiany u siebie a mianowicie: - od ok tygodnia mam strasznie bolesne piersi(zawsze spałam na brzuchu a teraz nie moge bo sa tak wrażliwe)jeśli piersi mnie bolały to tylko w dniu spodziewanej @ -piersi są jakieś "napompowane" i wiedać na nich żyłki czego nie było wcześniej -temperatura 37 stopni -od jakiś 3 dni piecze mnie przełyk (nie wiem czy to zgaga) - i kłucia w podbrzuszu raz z lewej strony raz prawej Co o tym sądzicie?no i ból podbrzusza jak w trakcie @ od dzisiaj tylko że nie cały czas tylko przez chwile Przechodziłam dzisiaj koło apteki i nie mogłam się oprzeć kupiłam test Quick Vue czułośc 25, no i go robiłam niestety nie z porannego moczu i przed terminem @ bo ta ma przyjść dopiero w sobote.A wynik testu druga blada kreseczka nawet bardzo blada taki cieniutki paseczek, zastanawiam się cy to nie jest jakiś pasek kontrolny,bo nie przyjrzałam się temu przed użyciem i nie wiem jak to intermretować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowita trzymam kciuki żeby Ci się udało, a ile się staracie??? i masz racje, nie ma się co nakręcać :) trzeba czekać... choć z tym to wiadomo jak jest, już by się chciało wiedzieć heh staracka hmmm te objawy mogą sygnalizować ciążę, ale nie ma się co nakręcać, już niedużo Ci zostało aby faktycznie się przekonać... ale oczywiście jestem dobrej myśli :) mnie jeszcze przed @ pobolewały piersi i brzuch właśnie tak jak na okres, ale test robiłam dopiero jak mi się spóźniał, szczerze to nigdy nie robiłam testu przed @ więc z tym Ci nie pomogę czy faktycznie druga kreska może już oznaczać ciążę czy też nie... może jak dziewczyny się zjawią to coś więcej Ci na ten temat odpiszą i doradzą :) ale rzecz jasna, za Ciebie też trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesamowita22
U mnie jest tak że jak dzidzi będzie to będziemy się cieszyć a jak nie będzie to trudno, bo jeszcze mamy czas ;) a z tym teraz tak jakoś wyszło ;) chociaż bardzo chciałabym móc zrobić test już, ale wiem, że może on jeszcze nie wykazać dzidzi , także czekam czekam i już nie moge się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nata nic z objawow nie doszlo i nic nie ubylo bo tak naprawde objaw nie bylo :D tylko znowu czasem mnie brzuch pobolewa jak na @ no i zmeczenie :P ale dajemy rady :D zdrowo sie odzywiamy wypoczywamy smarujemy i masujemy brzusio bo dzidzia teraz zaczyna rosnac juz na calego :) witam nowe staraczki!! Staracka czuc sie jak przed @ to i objaw zblizajacej sie @ jak i ciazy wiec tylko czas pokaze. Co do testu to trzeba go ponowic niewczesniej niz w dniu spodziewanej @ i wszystko bedzie jasne 3mma kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowita dobre masz podejście... i tak trzymać :) jeśli nie teraz to następnym razem... :) nie ma co ciągle o tym myśleć... uda się na pewno :) dorcia to odpoczywaj sobie spokojnie i dbaj o was :P na pewno brzusio rośnie, dzidzia potrzebuje miejsca :) grunt że wszystko jest dobrze i że dobrze się macie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) dorcia, rozumiemy że nie zawsze masz siłę, ochotę pisać, grunt że wszystko dobrze :). a miałaś już USG połówkowe, czy niebawem będziesz miała? nata, jak drobne prace na podwórku? ;), jak się masz? :) U mnie ok, już za jakieś 2 tygodnie startujemy ze staraniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka witam...polowkowe tzn jakie? ja usg mam za kazdym razem 24.11 zrobilam sobie termin na Organscreening nie wiem jak to jest po pl. robi sie je miedzy 20 a 25 tyg ciazy i jest platne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, podobno w Polsce robi się jakieś większe USG w 20 tc ;), ale wiesz tylko powtarzam, co słyszałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak jest w pl :D ja to USG robie calkiem prywatnie u specjalisty podobno to usg wykrywa niemal wszystkie choroby baby (mam nadzieje ze u mnie nic nie bedzie) i po porodzie juz wiadomo jak sie dzidzia zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć migotko! no prace zakończone sukcesem :P a mam się dobrze, tylko cały czas bym jadła i jadła... :) i sikanie męczy trochę heh a u Ciebie??? oj ale zleciało.... staranka tuż tuż :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję :) jemy i rośniemy hehehe czas leci jak diabli.. już koniec października, listopad prawie... grudzień i święta i nowy rok heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×