Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a co u mie mloda jak narazie to tylko broic a najlepiej jak ja przebieram to wszystko lapie do raczek i rzuca gdzie popadnie i cieszy miche :) hehe czekamy teraz az sama bedzie juz siedziec :) mysle ze jeszcze miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny przepraszam że dopiero pisze ale cholerny net mi nie działał bo fatalna pogoda u mnie... migotko wszystkiego naj najlepszego, spełnienia marzeń i wielu szczęśliwych chwil w życiu... no i oczywiście dwóch kreseczek niebawem :D🌼 edzia to dobrze jak malutka rośnie i jest zdrowa... i niech rozrabia, niech mama wie że ma córę :P a co tam więcej u Was??? i u reszty babeczek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć migotko :D no mamy chyba ten sam problem :P jak skończy mi się umowa to muszę zmienić ten internet bo szału można dostać... jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny co to za szjs kupilyscie ??? hehe u mnie pogoda dosc ladna ale zinmo,ale zaraz na spacer sie wybieramy z Julka i mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, jak mam netie i teraz zmieniali okablowanie itp. i już kilka tygodni się chrzani :D. edzie miłego spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że przesadzam, ale trochę mnie niepokoi, że jeszcze prawie nie mam śluzu, a już powinien sie płodny pojawić, coś tam wczoraj jakby trochę było, ale dziś znów susza...coś mi się zdaje, że mi się cykle wydłużą, no ale okaże, niby po tej laparoskopii, to te pierwsze cykle mogą być takie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka idziemy dopiero na spacer o 13 a ty sie nie stresuj sluzem co ma byc to bedzie a bedzie napewno zajebiscie hehe i na swieta otrzymamy od ciebie prezen w postaci fasolki :) a z tego co ja pamietam to jak chcialm zajsc wciaze to przec pewien czas obsesyjnie mierzylam temperature sprawdzalam sluz i gowno za przeproszeniem sie to sprawdzilo jak byla temperatura wysoka to zas sluzu nie bylo i odwrotnie wiec nie wiem jak to dziala naprawde ludzki organizm jest tak skomplikowany ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka zyjmy dniem dzisiejszym :) a szczegolnie ze dzisiaj twoje wielkie swieto to co napijemy sie kawki i zjemy ciastko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, no tak, to bardzo skomplikowane, a szczególnie z płodnością u kobiet, praktycznie nie ma zasady...ja w temperatury się nie bawię, bo to paranoja dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupi net :O jeśli chodzi o mnie dziewczyny to jakoś bardziej zmęczona jestem, w nocy często się budzę i spać nie mogę, za to w dzień jestem bardziej senna heh wczoraj wymiotowałam, ale dzisiaj jest już lepiej... poza tym chyba żadnych nowych objawów :P edzia no jakiś taki szajs nam się trafił i co zrobić he he u mnie we wtorek wybije 10 tydzień :D a w pon do lekarza idę :P a Ty skoro wybierasz się na spacer to chyba ładną pogodę masz? migotko dokładnie nie stresuj i nie martw się na zapas... będzie dobrze, dziś Twoje urodzinki i musisz świętować :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda jak pogoda nie ma slonca,ale na spacer chodzimy codziennie dotleniamy nasze mozdzki :) a spacer nasz troche rozrusza i odchudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata, tylko patrzeć i Ci pierwszy trymestr minie :). A na ktora masz wizytę w poniedziałek, jakos rano tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dzisiaj nam nie wyszlo to pisanko wam internet szwankolwal a moje dziecko jakis nerwowe bylo :P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! wczoraj do wieczora już nie miałam neta.... migotko wizytę mam o 10.15 :) heh dopiero co pamietam jak się do Was przyłączyłam, a tu już tyle minęło :P edzia no wczorajsze pisanie faktycznie nie wyszło no ale cóż zrobić, następnym razem się uda :D a gdzie się podziewają dorcia i femme? ja się dzisiaj wyspałam jak nigdy, do 8 he he nie jest źle :P a później jadę do miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×