Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos78weww

Brak sexu w małzenstwie

Polecane posty

Gość SPRIT
nie zaszkodzi ci kobiety sa twarde i to znacznie twardzsza maja psychike od facetow przezyjecie wszystko najgorsze kataklizmy (nawet brak sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprit ja mialam troszkę inny dziwny problem jak przeczytasz co pisałam t zrozumiesz psałam knkretnie o cipce...i kłopotach z facetem a nie o samym seksie w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak wytłumaczyć że wnas ta namiętność nie wygasła....????? jaka, sprit ma rację, nie da się nikomu w takiej sprawie doradzić. Każdy musi sam odpowiedzieć sobie na wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz.... w przeżywaniu braku seksu to ja jestem mistrzem :) Więc największe tsunami nie ma przy mnie żadnych szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusi to zalezy w jakiej sprawie doradzic nietórzy maja takie problemy ze naprawde nie wiedza o co chodzi np taki błachy problem co zrobic jak cos sie popsuje w kompie to informatyk jak sie na tym zna moze pmóc nawet na forum... a na mój problem moze tez by była jakas rada tylko moze przez to ze tu same osoby z podobnymi sprawami to nie doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRIT
faktycznie moze nie doczytalem ale chyba nie che cie piescic tam wiesz nikt ci nie doradzi dlaczego tak jest chyba tylko szczera rozmowa z partnerem da ci odpowiedz a nie te forum moze ma jakies opory czasem ludzie sa poprostu dziwni moza zona tez ma ojakies zachamowania by otwarcie rozmawiac o tych sprawach np. twierdzi ze nie ma fantazji sexualnych niewiem czy tak moze byc ale wydaje mi sie za kazdy czlowiek ma takie fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porównujesz człowieka do komputera? szkoda że ludzie nie sa tacy prości w budowie i obsłudze, bo pewnie nie pisalibyśmy teraz na caffe :) A tak poważnie nie znamy Ciebie ani Twojego faceta, nie jesteśmy z wami gdy się kochacie. Każdy pisał Ci że Z Twoim gościem jest coś nie tak i nie można tu nic doradzić. Wybież się z nim do seksuologa, może fachowiec będzie umiał mu wytłumaczyć że mokra cipka to sukces dla faceta a nie coś czego nie powinno się dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze nikt nie doradzi wprost ale czasem ktos ma podobny problem który juz rozwiązał i wtedy moze cos doradzic, wpasc na pomysł czy powiedziec cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka specjalista od komputera to informatyk, a od umysłu ludzkiego psycholog lub w twoim przypadku seksuolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawo gdzie napisałm ze porównuje faceta do kompa(czytaj uwaznie) ze dałam taki przykład ...mogłam dac inny ale taki mi sie nasónoł poprostu, chodzi mi o to ze ja siedze to z pewnef\go powodu a ty z innegoo.... a swoją drogą siedzisz juz tyle to jeszcze sie nie wygadałąś...skoro jestes tu tylko po to a nie po żadne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czego ty nie idziesz do seksuologa skoro tak wszystkim radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Ci przeszkadzam to już mnie nie ma. Sorry że wogóle w drogę Ci weszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRIT
a moze wetrzyj w niego swoja wigotna podniecona szparke niech zobaczy ze od tego sie nie umiera i nie jest to kwas siarkowy bo chyba dla wiekszosci facetow to czysta przyjemnosc poczuc taka wilgoc miedzy udami Achhh.......... rozmazylem sie troszke samemu mi tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naśmiewasz sie z mojego problemu z mokrą cipką:) a sama nie umiesz sobie poradzic z obojętnoscia męża ...na ludzi rozum " w małżenstwach to sie zdarza myslaas ze będzie caly czas na ciebie napalony tygrys"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRIT
Jaka nikt sie z ciebie nie nasmiewa nie po to siedzisz przed kompem by sie nerwowac wyluzuj troche napewno jest tp powazny problem ale zlosc tu nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprit widze ze przeczytales mój problem dla mnie nie błachy bo nie rozuiem faceta i uwierz mi juz znim rozmawiałam o tym ale on twierdzi ze sie nie brzydzi ale nie wiem czemu nie dotyka mnie tam gole sie dla niego, dbam o higiene i itd....naprawde nie znam powodu dla którego ma sie brzydzic ...ale wiem ze go podniecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprt ja sie nie zloszczę tylko nie rozumiem jak ktos moze doradzic" odpuść sobie tego faceta " - to słowa massumi ...czy sam zdecyduja jaa przeciez to wiem ze mam sama zdecydowac....PS jakbys sie ty nie denerwował to bys tak nie pisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRIT
rozumie cie ale nie potrafie ci nic doradzic uwielbiam mokra podniecona kobiete piescic dotykac calowac i lizac i wiem jaka potrafi to dac kobiecie rozkosz i atakie zachamowania sa dla mnie dziwne bo jesli sie pragnie i porzada swoja partnerke to nie ma (nie powinno byc ) miejsca na brzydzenie sie i to jeszcze tego zemsie podniecioo kobiete wiesz niewiem czy jestescie juz malzenstwem ale obawiam sie ze moze na dluzsza mete byc to problem powazny jesli wiesz a chyba wiesz jaka rozkosz moze dac meszczyzna ktory nie ma takich oporow a co bedzie za kilkadziesiat lat jak jemy wacek zacznie odmawiac posluszenstwa to jak cie bedzie zaspokajal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprit i własnie chodzilo mi co ty myślisz jak to spostrzegasz czy tez tak masz i przy okazji jakas rada ...to wystarczy znac opinie innych ludzi czy ktos ma podobne problemy o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jak pisalam juz jestem z nim 3lata ocham go dlatego nie mysle o zdradzie itd...ale to mnie męczy i wydaje i sien dziwne ze nie lubi tego robic...nie jestesmy małżenstwem ale myslimy o tym za jakies 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wiem co to większa rozkosz bo seks trwa dosłowie minute i nawet nie miałam orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są pewne typy kobiet że na siłę pokazują cipkę swojemu facetowi ,rozszerzają ją , pocierając palcem zachęcają go do lizania , siadają nago mu na głowie żeby lizał a on .... ma przesyt tym Może jest z tobą podobnie Na jakiś czas nie pokazuj się mu nago nie prowokuj go golizną przy każdej nadarzającej sie okazji ,bo to może być przyczyna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"" odpuść sobie tego faceta " " brzmi to brutalnie ale tez jestemtego zdania. Jezeli nie jestescie malzenstwem, a z tego wynika ,ze nie bo nie mieszkacie razem, to bym sie zastanowil. Bedzie gorzej, a lepiej byc sama niz zyc w nieszczesliwym zwiazku. On sie nie poprawi i nie zrozumi o co Tobie chodzi. Z tego co piszesz, to go nawet nie znasz, to niestety sa Twoje iluzje, zakochalas sie i koniec. Sproboj z nim zamieszkac na pare tygodni, powiedz mu wprost ,ze jest do niczego w lozku i co ma robic aby Tobie bylo tez dobrze. Zobaczysz kim on jest naprawde. Obawiam sie ,ze jest zerem. (sorry, ale nie chce Ciebie obrazac, ty decydujesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co ty ja tak nie robie on mi tylko 1 raz zrobił minete i tio kruciutko bo nawet piescic nie lubi .....i to serio nie ma nic wspólnego z moją higiena....dlatego nie wiem jak tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po tym stwierdzasz ze go nie znam? po tym ze nie lubi mnie piescic? dziwne podejście do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRIT
jak to postrzegam ja to poprostu lubie nie mam w tej kwesti zachamowan a poza tym to naturalne jak kobieta sie podnieca robi sie wilgotna i to jest piekne i podniacajace mysle ze podobnie dziala sztywny czlonek na kobiety jak sti twardy to dziala to na was a jesli ja wkladal dlon palce w majtki kobietki i czuje ze jat tam mokra to znaka ze wszystko jest wpoarzadku i ze mozna dalej dzialac ( bo jest efekt:) czasem lubie pokazc kobiecie jak takie mokre palce oblizuje zeby widzala ze sprawia mi to przyjemnosc wiesz lepiej dla twojego faceta zeby sie przekonal do twojej wilgotnej szparki bo sie kiedys zdziwi ze zostal zdradzony a w zyciu czekaja pokusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie nie miałem na myśli higieny ale miałem kiedyś własnie taką dziewczynę że w końcu miałem jej dość W czasie jazdy samochodem pokazywała , gdy byliśmy sami pokazywała , siku poszła robić w krzaki w czasie wycieczki to tak się ustawiała żebym widział ,a jak wypiła to masakra, siadała na twarzy i chciała żebym lizał a ona tak trzepała że bolało Miałem tego taki przesyt że nie wytrzymałem i po kilku m-cach skończyłem z nią bo stała się dla mnie aseksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprit chcialbym zeby mój facet do cipki był tak samo nastawiony:) oby sie przekonał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra rada aha rozumiem Cie o co Ci chodzi ja tak sie nie zachowuje....ja wspomniałam o higienie bo niektórzy mi piszą to "pewnie sie nie myjesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRIT
mam to samo..... dosc brutalnie to powiedzal ale pomysl milosc sex namietnosc to musi byc co s kosmicznego to 2 ludzi musi sie sobie oddac bezgranicznie bez wstydu zazenowania to ma byc tykajaca bomba ktora dwoje kochankow nakreca nie wyobrazam sobie kobiety niezaspkojonej po sexe masz czuc ogromna satysfakce a nie flistracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×