Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos78weww

Brak sexu w małzenstwie

Polecane posty

aha to nie doczytałam to nie wiem moze tak mówił ze zostawi bo wiedział ze to działa na Ciebie i sie boisz ze odejdzie...nie wiem to dla niego sie ubiesz w sexy bielizne...ale to pewnie tez robiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jest zazdrosny to myśle ze Cię kocha i go pociągasz... tylko tak jak mój facet pewnie ma inne potrzeby seksualne na to wygląda ze nie maja takich potrzeb jak my kobety mój tez nie lubi sie kochac tak mi powiedział ze woli pieścić sie tylko ze woli jak ja go pieszcze a nie on mnie to juz pisałam zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Jaka Ty tak naprawde nie doznalas jeszcze przyjemnosci pelnego , satysfakcjonujacego seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doneczka tak nie doznałam tzn seks był jak sie juz kochamy to trwa chwilkę dosłowie minute kilka wpchnięć penisa i tyle no mój konczy szybko nie miałam orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko mojego zrozumięć. Gdy się kochamy jest cudownie mówi że mnie pragnie że go podniecam, że jestem cudowna i seksowna, ale ja nie traktuję serio tego co mówi. Robi to po to żeby sprawić mi przyjemność. Wiem że mnie kocha, gdyby było inaczej nie byłby ze mną. Nie zdecydoałam się na odejście bo go kocham, świadomie wybrałam ten prawie celibat, tylko ostatnio cholernie cięzko się robi. Pewnie w końcu będę nie do zniesienia na codzień to mnie zostawi..... Trudno, zaakceptuję i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massumi mój tez mi takie kompleenty prawi ze chve sie kochac mówi nawet a tego nie czyni itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co seks jest bardzo wazny w zwiazku i nie ma co ukrywac, najgorsze to jak ludzie mimo dopasowania biora slub ze soba a potem nagle zaskoczenie, ale wiadomo przed slubem sie o tym nie mysli, ale jak nam stuknie 30 i potrzeby rosna to juz jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sama zdecydować czy dasz radę w takim związku. gdy już będziecie małżeństwem, pojawią się dzieci, problemy.... Zadaj sobie pytanie czy wytrwasz. U nas zanim wzięliśmy ślub nic nie wskazywało że tak się pochrzani. Ciągle było mu mnie mało i to on częściej miał ochotę niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie właśnie po 30 potrzeby zaczęły rosnąć a jemu maleć.... Nie wiem co zrobiłabym gdyby problem zaczął się zanim zdecydowaliśmy się na małżeństwo. Chyba raczej czekałabym aż wszystko wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaem sie zastanawiam czy mój nie jest gejem albo bi bo często mówi o gejach...czasem powie ze ooo ten aktor to jest przystojny ale moze poprostu juz mam paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mu powiedzaiłas ze pragniesz seksu a on ma niejsze potrzeby to on co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo co ty
do jaka Naprawde zal mi Ciebie, bo z tego wynika ,ze Twoj chlopak jest egoista i Ciebie tylko wykorzystuje. Facet bez ambicji, bo dla mnie jest i zawsze bylo szczytem szczescia jak mi partnerka mowila ,ze bylo super i krecilo sie jej w glowie z rozkoszy i prawie odplynela ... a po zachowaniu jej ciala moglem to potwierdzic, wiec nie udawala. A i czasami slyszalem "tym razem nie udalo Ci sie jak ostatnio", wiec bylo mi troche lyso. A zblizenie trwa co najmniej z 30minut jak nie wiecej. Mam nadzieje ,ze Twoj chlopak ma inne zalety, skoro z nim jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam artykul Przy Kawie :Kuguary podrywaczki po 40. Ja osobiscie uwazam ze ten problem dotyczy juz 30tek , daj przeczytac mezowi moze mu sie cos odblokuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo jak ty on tez sie mnie pyta czy mi sie podobało ? ale jak seks trwa minute co ja mam powiedziec ze tak padaąłm z rozkoszy! nie ja u mówie tak sobie i tyle a co mu powiem innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masumi no tak obiecują na chwile zeby sprawe przytłumic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Jaka jakby raz ktos z robil w lozku to co powinnien to bys sie w swoim w 5 minut odkochala :) masz latwiej bo nie wiesz co tracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację to jast takie granie na zwłokę. Spróbuj swojego zaciągnąć do seksuologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doneczka bardzo możliwe:) ale zdrady nie planuję....moze ja sie zabardzo zaochałam w swoi ...moze gdybysmy wczesniej zrobili to to było by inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo co ty
do jaka No to powiedz prawde. Ja sie nie pytam, bo to sie czuje. A najwieksza przyjemnosc jest jak to powie partnerka sama od siebie, bez pytania. "Jak bylo" - dosyc juz na ten temat widzialem sketchow i kawalow jak facet po 30 sekundowym seksie pyta dziewczyne, a laska ma skwaszona mine jakby ktos poplamil jej sukienke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed moim mężem miałam faceta przez kilka lat. Był moim pierwszym, uważałam że seks mamy udany. Dopiero gdy zaczęłam spotykać się z mężem to po prostu szczęka mi opadła jak może być cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massumi a czytalas ten artylul? moim zdaniem calkiem dobry :) ja mam bardzo duzo kumpli i oni mowia mi bardzo osobiste rzeczy i do tej pory nie poznalam faceta co mu na seksie nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo ja mu po minie tez uazuje ze i sie nie podobało ale jak pyta to mnie dziwi bo chyba wiadomo ze szcztu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałm a raczej dalam do zrozumienia to mu przykro było spróbowalismy potem z 2 razy i tez sonczył szybko co z tego z e mu powiem jak on na to nie poradzi ze s zybko konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz gdyby mu było przykro tak na prawdę to na głowie by stanął żeby sprawić Ci przyjemność. I nie opowiadałby że nie dotknie Twojej cipki bo jest mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×