Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzianietka

Slubny na czarno

Polecane posty

Bardzo tu cicho ostatnimi czasy... Ja odliczam godziny do przylotu S :) Poza tym robimy w tym roku impreze sylwestrowa u nas w domu wiec juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na sylwestra jedziemy do znajomych, chociaż powiem wam szczerze, że wolałabym spędzić go na łóżku przed tv.. nie czuje sie ostatnio zbyt dobrze, i jakos na towarzystwo nie mam ochoty hehe ale wiem, ze jak juz tam bede to bede sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) a my na sylwestra wybieramy się do znajomych ale wymyślili sobie 'hawajski' temat i trzeba się jakoś w ten klimat przyodziać, a ja niebardzo mam na to ochotę (a może bardziej-mozliwości :o ) bo wiadomo, że chłopaki to koszula w kwiatki i jakieś tam spodenki, a dziewczyny no to kurcze coś a'la "spódniczka z liści bananowca i biustonosz z połówek kokosa oraz kwiat lotosu we włosach" :o ja ani nie wsadze żadnej spódnicy ani tymbardziej brzucha nie odkryję, bo nie nadaje się chwilowo jeszcze na wystawianie na światło dzienne :o heh....no obaczymy jak to wyjdzie :o a to disiaj w nocy jedziemy do Świdnicy pod Wrocław bo znaleźliśmy tam fajnego Jeep'a i chyba go kupimy bo nasz stary kochany ML już nam się znudził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredi:) no bo wkręcam sobie wiele objawów heheh:) poczekam do @ żeby coś więcej powiedzieć. Wreszcie dotarło do mnie, że im mniej o tym mówię, myślę tym lepiej mi to na zdrowiu wychodzi hehe mi i plackowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) S powinien byc tu za 4 godziny wiec siedze juz jak na szpilkach. Na szczescie dzisiaj lotniska dzialaja normalnie, bo przez ostatnich kilka tygodni obawialam sie pogody i tego,ze S lot moze byc odwolany. Nasz Sylwester nie jest tematyczny, ale i tak sie nie moge doczekac :) Poza tym ciesze sie ogromnie, bo juz dawno nie spedzalam Sylwestra z prawie wszystkimi ludzmi, ktorych kocham albo na ktorych jakos szczegolnie mi zalezy wiec dla mnie jest to specjalny Sylwester :) Wredi, pewnie na Twoim miejscu tez wolalabym miec Sylwestra z Polsatem ;) Mam nadzieje,ze dzidzia jest grzeczna w brzuchu i daje Ci spac w nocy :) Pewnie juz nie mozecie sie doczekac ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) my jutro idziemy do znajomych, zresztą korzystam ile mogę z wyjść do znajomych itd. bo później nie zawsze będziemy mogli na szczęście sylwester nie jest tematyczny :) mój mały jest strasznie aktywny, kopie w dzień i w nocy, spać często przez niego nie mogę i zastanawiam się czy on w ogóle śpi :) sękata że wam się chce jechać aż do świdnicy po auto, mi by się nie chciało jechać przez całą polskę bo w sumie nigdy nie wiadomo tak na prawdę w jakim stanie jest to auto, no chyba że to ktoś znajomy, zaufany itd. cieszę się bo mamy obiecanych trochę rzeczy dla synka między innymi wózek, więc trochę wydatków nam odpadnie :) wszystkiego dobrego w nowym roku i udanej zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooohe
w zyciu nie wziela bym uzywanego wózka dla dziecka, gawi skąpisz kasy na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooohe ty
sie puknij w czache. Dziecku to wisi absolutnie, natomiast kasy na wozek nie wykladasz "na dziecko" tylko "na producenta wozkow" ktory siedzi i mysli jak zrobic, zeby kazdej iditce w tym kraju wmowic ze jesli dostanie wozek z kolekcji sprzed 3 lat to znaczy ze dziecka nie kocha :o Poziom uzwyania mozgu i myslenia proekologicznego w tym kraju mnie zalamuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak myślicie, sałatki na sylwka robić dziś czy jutro z rana??? Moher do Kościoła modlić się !!!!! A to coś dla przyszłych matek do poczytania o imionach:) ale się uśmiałam:) http://blog.onet.pl/39997,1,archiwum_goracy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że mój synek nie odczuje żadnej różnicy leżąc sobie w wózku używanym niż gdyby miał leżeć w nowym wózku, tak samo z ubrankami i innymi tego typu rzeczami. Wolę wydać te pieniądze na rzeczy które pomogą w rozwoju dziecka np. naukę pływania dla niemowląt itd. Jeżeli ktoś uważa, że będę złą matką bo nie chcę wydać bez sensu 2tys to jego sprawa :) Madzia zależy jakie robisz te sałatki, możesz ewentualnie pokroić sobie wszystko dzisiaj a jutro tylko przyprawić i dodać majonez czy inny sos Sękata widziałaś projekt Baby Einstein?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi, z gyrosem a drugą ziemniaczaną. Jajka i ziemniaki dzisiaj ugotuję a chyba rano zrobię resztę. Masz rację:) Jezu jak mnie plecy bolą od sprzątania heeh placek się śmieje ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jednak idziemy a raczej jedziemy do znajomych, bedzie nas tylko 3 pary i wszystkie dziewczyny w ciąży hehe :) Gawi - masz racje, jak mozecie cos od kogos wziasc to nie zastanawiałabym się. My dostaliśmy od ciotki dużo ciuszków, wybrałam sobie te które mi pasowały i się już troche uzbierało :) dostaliśmy też od przyjaciół taki fajny zestaw wanienka z przewijakiem i półeczkami. madzik - ja dzisiaj sałatkę robię z selera i ananasa. ale z gyrosa tez bym zjadła ":) a strona z imionami dobra, imię Genitaliusz najlepsze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o jazde tak daleko za autem to dla nas to w sumie żaden problem a troche i przygoda :P grunt żeby mieć to, co sie chce :) wczoraj pojechaliśmy jeszcze do Radomia! :P i w końcu kupiliśmy auto, ale supełnie inne od tego, którego sobie najpierw upatrzyliśmy, bo co do tego w Świdnicy mieliśmy jednak obiekcje :P a ten nowy przyjedzie dopiero we wtorek, ale fajny jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, Szczęśliwego Nowego Roku!!! i udanego Sylwestra!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×