Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzianietka

Slubny na czarno

Polecane posty

Wredniaczku!!! Gratulacje dla Was i buziaki dla Gabrysi;) CZekamy na zdjecia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniak jeszcze raz gratulacje :) i wyślij koniecznie zdjęcia jak dojdziesz do siebie :D ja znowu jestem w szpitalu, ehh co zrobić, trudno się mówi ważne że mały mi rośnie i w 34 tc waży 2320 :) więc nie jest źle i z tego się bardzo cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a ja od wczoraj zaczęłam leczeniem Bromergonem i jestem po nieprzespanej nocy!! wymioty, ból głowy, zawroty i tak dalej......myślałam, że umieram;/ Boże, jak ja do pracy pojadę??? najgorsze, że mam brać rano i wieczorem, a jak teraz wezme, to w pracy chyba umrę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik a ty nadal w podstawówce? ja też znów idę do szkoły... od października zaczynam podyplomowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachunkowość z finansami przedsiębiorstwa. zgapiłam się bo zaczynają się teraz w kwietniu ale zapisy były do połowy stycznia i pani w dziekanacie powiedziała że nie ma już szans żeby się na nie wcisnąć... więc za pół roku znów będę studentką :) chociaz jak pomyślę znowu o szkole w weekend :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam średnie wykształcenie o tym profilu, tzn chodziłam do ekonomika i mam technika o tym profilu. Eeeeee coś tu niewyraźnie piszę:P nieważne.. Miłego Dnia:) biorę tylko 1 bromek na noc i już dziś było lepiej, ale mam lekkie zawroty i mroczki przed oczami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Ktoś mnie jeszcze pamięta?:D Gratuluję świeżo upieczonym mamom, jak również tym przyszłym. Miło wiedzieć że nie ja jedna przeżywam ciążowe stresy;) Nie mam czasu żeby przeczytać wszystkie zaległe strony, niestety. Ale znów zaczęłam zaglądać na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza cudowna córeczka Gabrysia przyszła na świat 27 lutego 2011r. o godz.14.35, 2750g, 54cm, 10/10 pkt. odezwe sie jak dojde do siebie. jestesmy juz w domku od srody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć cześć 🖐️ Mam termin na 1go sierpnia. Zaczęłam 5ty miesiąc. Wczoraj się dowiedziałam że będzie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacie, ale nam się tutaj 'Mam' robi coraz więcej :D a pamiętacie jak jeszcze niedawno kombinowałyśmy z wyborem sukni ślubnej? A teraz już niektóre dzieciate, niektóre ciążate :D Super :D Czekamy na jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może i Hejka też wreszcie wróci na kafe:) Hej Lauritta:P Gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązania:) ja wczoraj byłam u koleżanki na urodzinach i tak zabalowaliśmy, że szok:) muszę się wyszaleć przed ciążą hehehe Gawi-> wszystkiego najlepszego:) wredi--> Buziaki dla małej i Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurita- no to fantastycznie :) juz zreszta polowa za Tobą! :) Wredi- no to teraz Ci współczuję(-my) :P pierwsze 2 tygodnie będą najgorsze, musisz wtedy zacisnąć zęby i jakoś przez ten trud przejść :) Potem będzie juz coraz lepiej :) 3mam kciuki :) Gawi - a Ty jak tam? Madzia - jesli chodzi o Bromergon to powiem Ci że on ma masakrycznie dużo skutków ubocznych, lepiej uważaj na zmiany nastroju np.bo on wpływa na początki stanów depresyjnych, jak tylko coś zauważysz albo mężus to odstaw to :o no i oczywiście czekamy tez na jakieś dobre wieści wreszcie ;) Ewela- to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredi jeszcze raz gratulacje i bardzo sie cieszę że wszystko w porządku :) oczywiście ponownie przypominam się o zdjęciach :) laura najgorętsze gratulacje i uściski :) mam nadzieje że teraz dużo odpoczywasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie że nei odpoczywam, bo jak leżę albo siedzę, to mnie coś trafia, od 3go miesiąca dostałam takiego powera, że nie usiedzę. Zresztą jak się ruszam, to się lepiej czuję, bo ciśnienie to mam teraz niskie koszmarnie. Wysprzątałam już wszystkie szafki w domu, zapełniłam zamrażarkę jedzeniem, a wieczory spędzam z psem na spacerach:) Mój lekarz jest za, wyniki póki co świetne, mała zaczęła już subtelnie kopać, damy radę:-D Madzia, a gdzie ty mnie widziałaś z długimi włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, na zwolnienie poszłam już w 2gim miesiącu, bo źle się czułam, a w pracy była fatalna atmosfera, darmowe nadgodziny i darcie mordy przez szefową za nic, więc nie chciałam się narażać na kolejne poronienie:( Któregoś dnia wyszłam z pracy, wyłączyłam komórkę i stwierdziłam że więcej tam nie wrócę. Ręce mi się trzęsły, płakałam, nie mogłam spać - nie będę sobie zdrowia niszczyc, swojego i dziecka. I tak oto jestem sobie w domku, i nie żałuję, bo po prawie roku w tej firmie czułam się wrakiem człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sumie stwierdziłam, że chwilę se ponoszę długie, w długich czuję się młodsza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez teraz zapuszczam włosy bo w wakacje mamy 2 wesela na których świadkujemy - na jednym żabon a na drugim ja no i chcę jakies fajne fryzury. poza tym jednak w długich mi wygodniej. ale mam dziś lenia, pojechałabym na jakąś imprezę potańczyć ale nie ma z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki;) Laura!!!!! Gratulacje serdeczne!!!!! Ale się cieszę;) i bardzo fajnie, ze postanowiłaś się odezwac;) Wredniak, Gabrysia jest słodka;) Miłego dzionka Wam życzę kochane;) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wszystkiego dobrego w Dniu Kobiet:) Największy buziak dla naszej najmłodszej kafeterianki, Gabrysi:) to Jej pierwsze takie święto:) Buziaczki i miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×